Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Pošlite krásnu drevenú pohľadnicu

Chcete niekomu poslať pohľadnicu, ale mala by byť trochu osobnejšia? A chceli by ste, aby bola originálnejšia ako obyčajná na papieri? Pošlite drevenú!

Drevená pohľadnica je presne to, čo sa vám vybaví: pohľadnica vytlačená na dreve. Vďaka tomu je pohľadnica výraznejšia a dlhšie vydrží. Drevená pohľadnica medzi poštou naozaj vynikne a ľudia si ju budú chcieť niekde vystaviť. Drevené blahoželanie môžete naformátovať podľa seba v našom online editore. Môžete nahrať text, aj veľmi dlhú správu, alebo fotografiu. Váš dizajn vytlačíme vo vysokej kvalite na krásny kus dreva.

Drevená pohľadnica „Skoro sa uzdrav“

Chcete niekomu popriať rýchle uzdravenie alebo dať vedieť, že naň myslíte? V našom online editore nájdete krásne karty so skvelými textami želajúce skoré uzdravenie. Všetky naše dizajny nechávajú priestor pre osobnú správu alebo niekoho meno.

Drevená pohľadnica s fotokolážou

Máte veľa krásnych fotiek s niekým, koho máte radi? Môžete z nich ľahko vytvoriť koláž. Máme niekoľko návrhov, ktoré na vytvorenie koláže môžete použiť. Stačí len nahrať tie najlepšie fotky a vytvoriť pohľadnicu. Zvyšok zariadime my!

Drevená pohľadnica pre niekoho, kto vám chýba

Naozaj vám niekto chýba, ale zatiaľ sa nemôžete vidieť? Môžete mu alebo jej poslať pohľadnicu. Otec, matka, brat, sestra alebo niekto iný – každý bude nadšený, keď takúto pohľadnicu dostane. V našom online editore môžete ľahko vytvoriť vlastný text, ktorý na pohľadnicu dáte.

Drevená pohľadnica ako oznámenie o narodení alebo o tehotenstve

Chcete originálne oznámiť narodenie dieťaťa? Popremýšľajte nad odoslaním drevenej namiesto štandardnej karty o narodení. Máme dizajny pre chlapcov aj dievčatá. Je tu samozrejme dosť priestoru na osobnú správu. Nie je dieťa ešte na svete, ale chceli by ste o svojom tehotenstve originálne povedať blízkym? Drevená pohľadnica môže byť skvelá aj pre túto príležitosť. Dajte drevenú pohľadnicu do darčekového balenia s visačkou „pre babičku“ alebo „pre dedka“, aby rodičia vedeli, že niekto je na ceste!

Drevená pohľadnica „Uložte si dátum“ pre vašu svadbu

Chystáte svadbu a chceli by ste originálne požiadať hostí, aby si tento deň nechali voľný? Pošlite im drevenú pohľadnicu s aktuálnym dátumom. Nech tam všetci budú!

Rôzne možné dizajny

S YourSurprise môžete drevenú pohľadnicu formátovať horizontálne aj vertikálne s použitím vlastného textu, fotky alebo dizajnu. Máme niekoľko štandardných dizajnov pre Deň matiek, Deň otcov, Deň svätého Valentína a Vianoce. Máte kreatívne sklony a pripravili ste si vlastný dizajn? Nahrajte ho ako fotku do nášho editora a vytvoríme z neho krásnu drevenú pohľadnicu!