• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky Silvester darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 129 recenzie
Ľudmila
na 20-09-21

"Som spokojna z dodaním do cudziny, darcek oslavenca milo prekvapil, balenie bolo uzasne, vyskytla sa.."

10 / 10
Ludmila
na 06-09-21

"pekné darčeky, výborné možnosti výberu ako aj personalizácie :) "

10 / 10
Melinda
na 24-08-21

"Úplne nádherné body aj cumlíky bol to darček ktorý potešil ♥️ďakujem "

10 / 10

Novoročné dar

S novým zoznamom rezolúcií a pohárom šampanského (alebo džúsu) v ruke ste pripravení začať nový rok. Je to večer často zdieľaný s dobrou spoločnosťou a sledovanie ohňostrojov a, samozrejme, odpočítavanie do nového roka. Ale Silvester je tiež časom premýšľania, budete mať čas premýšľať o všetkom, čo sa stalo, ao ľuďoch, ktorí tam boli pre vás v dobrom a zlom čase. Nech títo úžasní ľudia vedia, koľko si ich vážite tým, že im dávate jedinečný a osobný dar. Je to perfektný spôsob, ako dať niekomu veľký začiatok nového roka!

šampanské

Najobľúbenejším nápojom na Silvestra je bezpochyby šampanské. Ak chcete, aby tento darček opäť osobne, môžete si vytvoriť vlastný štítok pre fľašu šampanského podľa vlastného výberu. Nielen štítok, ale aj víno box môže byť tiež prispôsobené. Jedná sa o veľmi štýlový a osobný darček, ktorý si môžete vychutnať buď na Silvestra, alebo na ktorýkoľvek iný deň v roku. Okrem fľaše šampanského môžete tiež prispôsobiť šampanské flauty . Vyryte ich svojimi menami alebo špeciálnym dátumom alebo sladkou správou. Tento dar bude odteraz súčasťou každej novoročnej oslavy!

Darčekové sady

Chcete prekvapiť niekoho darčekovou krabičkou, aby ste začali nový rok správnym spôsobom? YourSurprise ponúka rôzne typy darčekových balíčkov, aby sa ubezpečil, že každý začína nový rok s veľkým úsmevom na tvári! Spoil niekoho s kozmetickým darčekovým setom s relaxačnými, vyživujúcimi a revitalizačnými výrobkami.

Chcete prekvapiť obchodného partnera alebo kolegu? Dobrá fľaša vína a ryté okuliare sú skvelým darčekom, ktorý prijímač veľmi ocení. Pivné darčekové súpravy sú ideálne pre oslavy ako Silvester. Výber vášho nového obľúbeného piva bude vašou prvou (zábavnou) dilemou nového roka!

Darčekový poukaz

Ak chcete niekoho prekvapiť osobným darčekom, ale nie ste si istí, čo z nich urobí najšťastnejší darčekový poukaz ! Darčekové karty sú poslané ako skutočný darček v malej krabičke. Ste ten, kto personalizuje darčekovú krabičku a prijímač si môže vybrať a prispôsobiť svoj dar. Darčekové poukážky platia na celej škále darčekov na stránke. Darčekové karty môžu byť ocenené až do výšky 100,00 €! Ku každej objednávke môžete pridať bezplatnú osobnú kartu.