Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Chceli by ste prekvapiť kolegu špeciálnym darčekom? Či už hľadáte darček na rozlúčku alebo poďakovanie, tu nájdete širokú škálu osobných darčekov pre kolegov. Urobte darček pre svojho kolegu naozaj jedinečným pridaním osobnej správy alebo fotografie.

155 Darčeky

Videli ste 48 z 155 darov

Prekvapte svojho kolegu (kolegov) jedinečným darčekom

Kolegovia sú jedni z ľudí, s ktorými trávite najviac času počas svojho každodenného života. V dobrom aj zlom musíte držať spolu a prekonávať ťažkosti spojené s prácou. Ak však budete mať šťastie, vytvoríte si aj dlhodobé putá, ktoré si budete vážiť dlhé roky. Preto sa v určitom okamihu možno budete musieť poobzerať po darčeku, ktorým by ste prekvapili svojho kolegu. Darček pre kolegu, ktorý oslavuje narodeniny? Alebo možno nastal čas a váš kolega sa lúči s firmou, takže potrebujete skvelé darčeky na odchod kolegov? Máme pre vás výber nápadov na darčeky pre kolegov, ktoré vám pomôžu nájsť ten najlepší darček pre kolegu na akúkoľvek príležitosť.

Odchodové darčeky pre kolegov

Vždy je smutné, keď skvelý kolega odchádza z firmy, ale zároveň viete, že pravdepodobne váš milý kolega smeruje k lepšej príležitosti alebo životnej zmene. Aké vzrušujúce!

Darček na rozlúčku pre kolegu je pekný spôsob, ako ukázať, ako veľa pre vás znamená a ako veľmi vám bude chýbať. Je to však aj znak toho, že im želáte veľa štastia na ich novej ceste.

Ak ste spolu strávili roky a dlhý pracovný čas, pravdepodobne už máte darček na rozlúčku premyslený, ale ak to tak nie je, prečo sa neopýtať rodiny alebo priateľov kolegu/kolegyne? Môžu vám pomôcť nájsť ten najlepší darček aký existuje!

Jedny z najoceňovanejších darčekov na rozlúčku pre kolegov sú tie, ktoré pripomínajú tie najlepšie spomienky vo firme. Môžete napríklad vytvoriť podložku pod myš alebo obal na notebook s fotografiou všetkých kolegov, malý darček, ktorý im bude pripomínať novú prácu. Alebo môžete tiež vytvoriť košík a naplniť ho malými darčekmi, z ktorých každý bude reprezentovať iného kolegu vo firme.

Koľko by som mal minúť na darčeky pre kolegov v práci?

Pri kúpe darčeka pre kolegu neexistuje žiadne pevné pravidlo, koľko treba minúť. Určite to závisí od viacerých faktorov, napríklad od príležitosti, vzťahu, ktorý s kolegom máte, a tiež od rozpočtu zúčastnených.

Samozrejme, nikto neočakáva, že miniete celý majetok. Častým rozhodnutím je, že sa celý kolektív poskladá na darček. Aj keby každý z nich vložil len niekoľko eur, výsledkom môže byť zmysluplný darček pre kolegu. Ak organizujete darček pre kolegu, môžete sumu vyzbierať aj tak, že každému necháte voľnú ruku a každý prispeje sumou, ktorú považuje za vhodnú. Samozrejme, úspech darčeka nesúvisí s tým, koľko na jeho kúpu vynaložíte, ale s myšlienkou, ktorá za ním stojí.

Darčeky s nižším rozpočtom, ktoré si váš kolega zamiluje

Existuje mnoho nápadov na darčeky pre kolegov aj s obmedzeným rozpočtom. Podarilo sa vám vyčísliť rozpočet, ale neviete, aký darček sa bude hodiť? Zozbierali sme niekoľko nápadov na darčeky pre kolegov do 20 €:

Hrnček s vtipným obrázkom a špeciálnym pozdravom

Fľaša vína s personalizovanou etiketou

Bonboniéra ich obľúbenej čokolády

Darčeková krabička cukríkov

Personalizovaná drevená pohľadnica

Ďakovný darček pre kolegu

Kolegovia sú tí, ktorí vám pomáhajú prekonať ťažké chvíle počas práce a tí, s ktorými sa môžete dobre zasmiať. Možno vám pomohli splniť náročnú úlohu alebo tu jednoducho boli, keď ste ich najviac potrebovali.

Ak sa im chcete poďakovať a hľadáte malý darček na poďakovanie, ktorým by ste vyjadrili, ako veľmi si ich vážite, prečo nevytvoríte personalizovaný darček? Môže to byť niečo malé: pohľadnica s poďakovaním, bonboniéra, voňavá sviečka...

Darčeky pre kolegov, ktorí radi cestujú

Teší sa váš kolega vždy na dovolenku, aby sa mohol vydať na ďalšiu veľkú objaviteľskú cestu po svete? Potom je tematický darček presne to, čo potrebuje na podporu svojho dobrodružného ducha!

Pre kolegov, ktorí radi cestujú, môžete zvážiť, či im nedáte cestovateľský denník, ktorý naplnia všetkými svojimi dovolenkovými spomienkami. Prípadne vytvorte personalizovanú visačku na batožinu, aby váš kolega už nikdy nestratil svoj kufor na letisku, alebo fľašu na vodu, ktorá je ideálna na udržanie hydratácie počas cestovania.

Ak máte väčší rozpočet, vyberte si kufor na mieru s jedinečným dizajnom.

Darčeky pre kolegov gurmánov

Kto nemá rád jedlo? Je váš kolega ten najsladší človek, akého poznáte? Hľadanie darčeka pre kolegu sa skončilo! My v YourSurprise máme široký výber chutných darčekov: od čokolády cez sladkosti pre tých, ktorí majú chuť na sladké; až po slané pochutiny a nápoje; pre každého sa niečo nájde!

Môžete si tiež vybrať balíček s nápojmi, občerstvením a jedinečným personalizovaným darčekom, aby ste získali skutočne kompletný darček. Prečo si pre kolegu, ktorý miluje čokoládu, nevybrať obrovskú tabuľku čokolády? Takto nebude mať nikdy dosť!

Darček pre kolegu, ktorému sa narodilo dieťa

Príchod bábätka je vždy sladká správa! Často sa stane, že niektorý z vašich kolegov v určitom okamihu dočasne opustí prácu, aby privítal nový život. Na oslavu radostnej správy je vždy dobré darovať darček kolegovi, ktorý odchádza na materskú alebo otcovskú dovolenku.

Môžete kúpiť darček pre bábätko, či drobca na ceste alebo darček pre budúcu matku či otca.

Prípadne sa môžete rozhodnúť pre kombináciu oboch možností. Veľmi obľúbeným darčekom je personalizovaný darčekový kôš s darčekmi pre bábätko a budúcich rodičov. Máte nejaké nápady? Personalizované body s menom bábätka, doplnky pre bábätko, ako sú uteráky a cumlíky, ale aj fľaša vína a čokoláda pre rodičov a všetko ostatné, čo by mohli potrebovať na "prežitie" vzrušenia a stresu z príchodu nového bábätka!

Vianočné darčeky pre kolegov

Vianoce sú konečne časom, keď si môžete oddýchnuť a stráviť čas doma s rodinou (ak to vaša práca umožňuje).

Je to aj čas vianočných večierkov v kancelárii alebo večere s kolegami, aby ste si pred sviatkami vymenili vianočné želania.

Darovanie darčeka nie je v tejto situácii povinné, ale ak ste si s niektorými kolegami vytvorili osobitné puto, mohlo by byť pekné dať im malý prejav vďaky.

Pozrite si všetky naše vianočné darčeky a nájdite ten najlepší vianočný darček pre kolegu!