Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Učitelia sú veľkou oporou v raste detí a dospievajúcich. Keďže sa školský rok blíži ku koncu, prečo nepoďakovať učiteľovi vášho dieťaťa osobným darčekom špeciálne pre neho.

72 darčeky

Videli ste 48 z 72 darov

Personalizované darčeky ako poďakovanie učiteľom

Ak hľadáte super darček pre svojho učiteľa, už nehľadajte. Na YourSurprise ponúkame zábavné personalizované darčeky, čo znamená, že môžete pridať fotografiu, text a/alebo meno podľa svojho výberu, aby bol váš darček výnimočný.

Darček od celej triedy

Sme si istí, že váš učiteľ bude šťastný a hrdý, že dostane darček od celej vašej triedy. Ak máte nejakú super fotografiu triedy, nahrajte ju do nášho online editora a vytvorte skvelý darček od celej svojej triedy takmer okamžite. Môžete sa rozhodnúť pre hrnček, ozdobnú dlaždicu do triedy alebo krabicu lahodnej čokolády personalizovanú fotkou a správou.

Dôvody, prečo poďakovať svojmu učiteľovi

Neexistuje pravidlo, podľa ktorého sa musí učiteľom poďakovať, ale malý darček pre nich môže znamenať veľa. Možno ste mali všeobecne skvelý školský rok, učiteľ sa snažil vám vypomôcť, alebo po tomto roku školu opúšťate. To všetko sú skvelé dôvody, aby ste svojmu učiteľovi dali najavo, ako si ho vážite.

Populárne darčeky pre učiteľov

Takže viete, že chcete svojho učiteľa obdarovať, ale aký by bol dobrý darček? Tu je pre inšpiráciu zoznam našich 10 najpopulárnejších darčekov pre učiteľov: * Ak si váš učiteľ rád dáva čaj, určite bude spokojný s krásnym personalizovaným hrnčekom alebo rytým čajovým pohárom. * Ak si váš učiteľ potrpí na čokoládu, bude nadšený z personalizovanej čokoládovej darčekovej krabičky, čokoládového telegramu, darčekovej krabičky Milka alebo Toblerone. Každý z našich čokoládových darčekov môže byť prispôsobený fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu. * Váš učiteľ si možno rád vedie zoznamy. Ak áno, bude veľmi spokojná s vlastným personalizovaným zápisníkom! Máme k dispozícii rôzne typy zápisníkov, ktoré môžu byť všetky personalizované vybranou fotografiou(ami) a/alebo textom. * Podložka pod myš s fotografiou učiteľa alebo fotografiou vašej triedy. * Dekoratívna dlaždica so zábavnou fotografiou a textom, perfektný doplnok do učiteľovej triedy. * Ak má váš učiteľ vždy na stole pohár vody, možno by chcel postúpiť vyššie so svojou vlastnou personalizovanou fľašou s vodou. * Ďalším skvelým darčekom personalizovaný podnos do kabinetu. Vášmu učiteľovi sa vy a vaša trieda pripomeniete zakaždým, keď si dá šálku čaju!

Mnoho návrhov na výber

V našom online editori si môžete vybrať z rôznych návrhov, ktoré obsahujú texty, ako napríklad: * Thank you Mr./Ms.! * Super teacher * You are the best teacher ever * Thanks for a great year

Máme veľmi krátku dobu realizácie, takže ak si dnes objednáte, darček dostanete veľmi skoro. Môžete si dokonca zvoliť aj doručenie darčeku priamo na adresu učiteľa alebo do školy.