Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Nájsť perfektný darček pre tínedžerov môže byť ťažké, ale určite ich rozosmejete našimi personalizovanými darčekmi, z ktorých každý môže byť prispôsobený menom, fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu, aby ste vytvorili skutočne jedinečný darček pre každého tínedžera vo vašom živote.

55 Darčeky

Videli ste 48 z 55 darov

Darčeky pre tínedžerov

Ste mama, ktorá sa snaží navigovať svojho syna alebo dcéru v období dospievania? Alebo potrebujete dať darček tínedžerovi , no neviete, čo by sa mu mohlo páčiť? Vieme, že to nie je vždy ľahké, ale chceme navrhnúť niekoľko nápadov, ako nájsť ten správny darček. Tu v YourSurprise sa snažíme zamerať na predstavivosť vo všetkom, čo robíme, na kvalitu, ktorá nemôže chýbať v darčeku pre tínedžerov. Náš darčekový tím vždy hľadá tie najkrajšie a dizajnové darčeky pre každého človeka, aby sme mohli ponúknuť darčeky vhodné pre akýkoľvek vek! Aj ten najkomplikovanejší ako je obdobie dospievania. Skúste sa zamyslieť a vžite sa do kože tínedžera: pozorujte svoje okolie sviežejším a nie dospeláckym pohľadom. Môžete tak nájsť naozaj ten najkrajší a najoriginálnejší darček pre tínedžerov!

Ideálny darček pre tínedžerov!

Dnešní tínedžeri chcú byť vždy o krok vpred pred všetkými svojimi rovesníkmi, snažia sa byť iní a ukázať svoj štýl, charakter a osobnosť. Vďaka YourSurprise môžete uspokojiť ich túžby niekoľkými skutočne jedinečnými a špeciálnymi darčekmi, pretože si ich môžete prispôsobiť, ako chcete, takže je to ako keby to bola limitovaná edícia! Na ich maturitný výlet im môžete darovať personalizovaný kufor. Príjemca si tak môže spomenúť na staré časy alebo sa nechať inšpirovať vašou špeciálnou správou. Spolu s kufrom môžete skombinovať personalizovaný uterák a zápisník na zapisovanie ich myšlienok, nápadov alebo aby mohli opísať dni na pláži s priateľmi. Myšlienky dospievajúcich je niekedy trochu ťažké pochopiť, ale s technikou zapisovania do denníka môžu ťažiť z pozitívnych účinkov na myseľ a telo.

Nápady na darčeky pre technologickú mládež

Mladí ľudia dnes trávia väčšinu času so svojím mobilným telefónom. Chápeme, že to má pozitívne aj negatívne dopady, ale kryt na mobil je vždy vítaným darčekom. Svojmu synovi alebo dcére môžete urobiť radosť vlastným obalom s fotkou psa alebo spomienkou na výnimočný okamih. Pre svoje špeciálne odkazy môžete ukázať všetku svoju modernosť vytvorením video správy, ktorú dokážu naskenovať pomocou qr kódu. Príjemca bude určite vedieť, ako ho aktivovať!

Užitočné darčeky pre tínedžerov

Po strednej škole začínajú deti tráviť viac času mimo domova. Postačí im hliníková fľaša na vodu a nerezový obedár s bambusovým vekom! Sú to veľmi užitočné predmety počas školského dňa a tak sa z tínedžera stane aj zodpovednejší človek k životnému prostrediu a zníži sa používanie plastov. YourSurprise vám umožňuje objednať si rôzne typy personalizovaných hrnčekov s vami vytvoreným dizajnom. Predovšetkým vám odporúčame, aby ste svoje dieťa alebo vnúča prekvapili pohárom, ktorý reaguje na teplo, ktoré spôsobí, že fotografia alebo text, ktorý ste vytlačili v našom špecializovanom laboratóriu, sa magicky objavia.

Chutné darček pre tínedžera

Blíži sa Veľká noc? Alebo chcete odmeniť či poďakovať svojim deťom či vnúčatám za pomoc, ktorú vám poskytli pri realizácii nejakej aktivity? Tu v YourSurprise môžete nájsť prekvapivé a personalizované chutné darčeky! Môžete napríklad premýšľať o tom, že by ste ho nechali nájsť obrovskú Milka čokoládu na posteli, keď sa vráti zo školy, zblázni sa, keď uvidí svoju fotku na obale a zistí, že je tam 9 tyčiniek 3 rôznych príchutí! Prípadne by ste mohli uvažovať o plechovej krabici Oreo s dvoma rôznymi príchuťami sušienok. Je to sladký darček a je tiež užitočný, pretože krabicu možno použiť na rôzne účely, ako krabicu na sušienky alebo ako personalizovanú krabičku na iné predmety. Ak obdarovaný nemá rád čokoládu, môžete si vybrať z veľkého výberu cukríkov, počnúc vežou Chupa Chups s 200 lízankami rôznych príchutí. Alebo si môžete prispôsobiť balenie klasických mentos cukríkov. Objavte všetky personalizované sladkosti.