Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Najlepšie personalizované darčeky so šampanským nájdete tu! Prispôsobte si svoj darček so šampanským pridaním potlače alebo gravírovaním podľa vlastného výberu. Tiež môžete vytvoriť personalizovanú etiketu, ktorou bude vaša fľaša šampanského skutočne jedinečná. 

20 Darčeky

Šampanské s vlastnou etiketou alebo krabičkou s potlačou

Nech je dôvod akýkoľvek, s fľašou šampanského sa môže každá chvíľa zmeniť na jedinečný okamih. O to viac, keď si personalizuješ fľašu šampanského svojou vlastnou fotografiou a textom. Môžeš si napríklad zvoliť, aby etiketa fľaše šampanského obsahovala osobnú fotografiu, logo alebo text. Chceš väčšie balenie? V tom prípade si nechaj vytlačiť vlastný návrh na luxusnú drevenú krabičku na šampanské. Počas dizajnovania unikátneho darčeka si môžeš vybrať z rôznych vzorov nachádzajúcich sa v našom Editore.

Darčekové balenie šampanského

Nielenže si môžeš navrhnúť v YourSurprise svoju vlastnú etiketu fľaše šampanského, tiež si môžeš nechať vytlačiť luxusnú drevenú krabičku na šampanské s vlastným dizajnom. Ak si chceš dať naozaj záležať, máme originálne krabičky na šampanské. Balenie šampanského je v podobe krásnej drevenej krabičky s fľašou šampanského a dvoma pohármi Royal Leerdam, ktoré môžeš personalizovať osobným textom alebo menom. Týmto sa uistíš, že sa tento darček bude páčiť!

Gravírované poháre na šampanské

Môžeš u nás samozrejme gravírovať aj poháre na šampanské. Robíme to pomocou najmodernejších laserových techník. Nemusíš sa obávať opotrebovania v umývačke riadu, lebo gravírujeme meno alebo text pomocou lasera.

Druhy šumivého vína

Okrem šampanského si môžeš objednať aj ďalšie šumivé vína. V ponuke máme tiež prosecco, cava, brut a dokonca aj detské šampanské.

Aký je rozdiel medzi slovom šampanské, prosecco a cava?

Pojmy šampanské, prosecco a cava sú často nesprávne zamieňané. Nie je žiadna novinka, že skoro každý nesprávne nazývá každé víno s bublinkami šampanské. Vedeli ste však, že šampanské, ktoré pochádza z Talianska sa nazýva prosecco? Šampanské možno skutočne nazvať šampanským iba vtedy, keď hrozno rastie a zbiera sa vo francúzskej oblasti šampanského. Ak šampanské pochádza zo Španielska, v skutočnosti sa nazýva cava. Suché šampanské sa nazýva brut a tento pojem je chránený francúzskym právom.

Čo je Magnum?

Označenie Magnum znamená, že fľaša obsahuje 1.5 litra šampanského. Máme Šampanské Magmum ako aj Magnum Cava od značky Villa Conchi, ktoré si môžeš samozrejme personalizovať.

The Art of Giving - Umenie dávať

My v YourSurprise máme radi darčeky, a preto každý deň vyrábame darčeky pre iných. Veríme, že sa vždy nájde dôvod darovať darček a každému sa darované darčeky páčia. Darovaním fľaše šampanského s osobnou personalizáciou sa môžeš uistiť, že s ním bude obdarovaná osoba veľmi spokojná. Dávaním môžme spolu šíriť trochu šťastia. Hovoríme tomu “Umenie dávať”

Rôzne značky šumivého vína

Sto ľudí, sto chutí. Preto máme v našej ponuke niekoľko značiek šumivého vína. Krátky prehľad:

Moët & Chandon má veľké meno vo svete šampanského. U nás si môžeš personalizovať klasický Moët & Chandon, Moët & Chandon Ice Imperial, alebo Moët & Chandon Nectar rosé.

Piper Heidsieck Brut je to pravé známe šampanské, ktoré vyniká svojim červeným logom. Na etikete hneď spoznáš, že ide o klasický Piper Heidsieck. Je to brut, čiže klasicky suchšie šampanské.

Aj keď názov napovedá niečomu inému, René Schloesser je tiež šampanské pochádzajúce z Francúzska. Okrem štandardného šampanského si môžeš objednať aj rosé šampanské a Magnum verziu v 1.5 litrovej fľaši.

Originálny svadobný darček

Odporúčame tento darček na svadby, svadobné výročia alebo pracovné výročia. Hľadáš stále unikátny svadobný darček? Daruj fľašu šampanského s fotografiou svadobného páru a dvoma pohármi šampanského s ich menami.

Šampanské ako reklamný darček

Oslavuje váš zákazník alebo dodávateľ niečo špeciálne? Pošlite mu fľašu šampanského s vašou osobnou správou alebo gratuláciou na etikete. Pridajte svoje logo alebo logo príjemcu a personalizujte si ho.

Tip!

Stali ste sa s vašim tímom majstrami? Ako lepšie osláviť, než s fľašou šampanského (alebo fľašami) s fotografiou vášho tímu?