Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Všetci milujeme trochu slnka! Leto je všeobecne milované, a preto ponúkame tie najlepšie letné darčeky: jedinečné doplnky, vďaka ktorým bude vaše leto ešte zábavnejšie! 

182 Darčeky

Videli ste 48 z 182 darov

Letné darčeky a plážové doplnky

Prišlo leto! Čas na oddych, užívanie si slnečných dní na pláži alebo pri bazéne. My v YourSurprise vám chceme pomôcť urobiť leto ešte jedinečnejším pomocou jedinečných doplnkov a darčekov. Vybrali sme pre vás naše obľúbené letné darčeky.

Čo darovať na leto?

Poznáte niekoho, kto má v lete narodeniny alebo si len chcete kúpiť dokonalý doplnok na leto? Počas letného obdobia nikdy nemôžu chýbať čerstvé nápoje na udržanie hydratácie. Vytvorte si online svoju vlastnú fľašu. Aby boli nápoje vždy dokonale chladené, zaobstarajte si personalizovaný oceľový chladič. A na stole by vám na prípitok nemali chýbať gravírované poháre na víno s vašim menom.

Personalizované príslušenstvo na cesty

Aj keď cestujete, môžete to urobiť bez toho, aby ste stratili svoju originalitu. Či už sa rozhodnete cestovať verejnou dopravou alebo autom, máme niekoľko nevyhnutných cestovných doplnkov:

  • Kufor na mieru: personalizujte si kufor vašou fotografiou alebo textom, a už nikdy nebudete mať problém ho nájsť!

  • Kožený štítok na kufor: nikdy nestraťte svoj kufor a dodajte mu nádych elegancie s koženým štítkom s vyrytými kontaktnými údajmi.

  • Slnečné clony do auta: Počas horúcich dní zaistite, aby cestujúci zostali v chlade pomocou vlastných slnečných clon do auta.

Personalizované doplnky na pláž

Vezmite si leto so sebou na pláž, k moru alebo k jazeru s prispôsobeným príslušenstvom, ktoré nájdete len na YourSurprise. Svoje obľúbené plážové doplnky si môžete rýchlo a jednoducho prispôsobiť online. Tu je niekoľko nápadov:

  • Personalizovaná plážová osuška: pridajte svoj vlastný dizajn, fotografiu alebo foto koláž a svoje meno. Nikto nebude mať plážovú osušku ako vy! Personalizovaná plážová osuška má rozmer 1x1,8 metra, ideálna na ležanie a opaľovanie alebo osušenie po osviežujúcom kúpeli.
  • Prispôsobené žabky: Vytvorte si roztomilé šľapky so svojou obľúbenou fotografiou!
  • Personalizovaný klobúk proti slnku: na pláži je dôležité chrániť sa pred intenzitou slnečných lúčov. Tento rok to urobte s klobúkom proti slnku. Dostupné v rôznych štýloch a farbách: rybárske alebo so šiltom.

    Personalizované príslušenstvo na grilovanie

    Jednou z najobľúbenejších letných aktivít je, samozrejme, varenie na grile. Teraz môžete zorganizovať grilovanie alebo vyrobiť fantastický darček pre milovníka grilovania. Vyberte si vaše vlastné vybavenie na grilovanie s vyrytým textom podľa vlastného výberu alebo grilovaciu zásteru. Naše grilovacie zástery sú dostupné v rôznych typoch; v látke s potlačou fotografie alebo mena alebo v hladkej či recyklovanej koži.