Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Získanie kľúčov od nového domu je veľmi vzrušujúce. Prekvapte niekoho, kto sa práve prisťahoval, kolaudačným darčekom.

156 Darčeky

Videli ste 48 z 156 darov

Kolaudačná párty

Nezáleží na tom, či je to váš prvý dom / apartmán alebo sa sťahujete každých pár rokov, pohyb je vždy vzrušujúci! Spočiatku to môže byť trochu divné žiť na novom mieste, takže je dôležité, aby ste sa cítili ako doma. Samozrejme, nemusíte to robiť sami! Väčšinu času sú priatelia a rodina radi, že vám pomôžu sťahovať sa, maľovať a zdobiť. Keď je všetko v správnej farbe a na správnom mieste, je čas odmeniť všetku tvrdú prácu. Čas na gazdovstvo! Vybrali sme pre vás tie najlepšie darčeky do domácnosti.

Persnonalizované darčeky do nového domova

Teraz, keď ste svoj dom premenili na domov, musíte sa uistiť, že ho ľudia skutočne nájdu. Neexistuje žiadny lepší spôsob, ako to urobiť s osobným domovým nápisom ! Všetky domové nápisy vytvoríš v našom editore veľmi jednoducho. Vyberte si dizajn, ktorý vyhovuje vám a vašej rodine a pridajte k nemu svoje mená, priezvisko alebo fotografiu rodiny. Materiál je z hliníka a je dodávaný s montážnym systémom.

Personalizovaný vankúš

Ako lepšie zariadiť, aby sa nový majiteľ domu cítil ako doma, ako s mnohými personalizovanými vankúšmi? Nielen, že sú super pohodlné, sú tiež dekoratívne. Hľadáte určitý dizajn pre vankúše, ale nemôžete ho nájsť? Navrhnite si ho sami! Použite vlastnú fotografiu ako dizajn. Váš personalizovaný vankúš sa stáva ešte viac jedinečným darčekom, keď použijete vlastnú fotografiu a text! Nebojte sa, proces personalizácie je to veľmi jednoduchý a môže byť vykonaný z vášho gauča!

Nástenné dekorácie

Akonáhle ste sa všetci usadili vo vašom novom dome, uvedomíte si, že je to jedna stena, ktorá je stále úplne prázdna. Vyplňte túto stenu dekoráciou podľa vášho výberu! Vytlačíme Vám tú nádhernú fotografiu na veľké plátno a hned bude z neho lapač očí. Alebo vyberte si fotografiu na drevo alebo hliník. K dispozícii sú rôzne veľkosti a tvary. Vyberte si ten, ktorý bude ladiť s vaším interiérom. Dekorácia na stenu nemusí byť len fotografia, môžu to byť hodiny, zrkadlo, a mnoho ďalšieho. Alebo možno všetky vyššie uvedené? Na YourSurprise ste vlastným interiérovým dizajnérom vy!