Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte si vlastnú personalizovanú drevenú hračku pre tých najmenších vo svojom živote s menom chlapca alebo dievčaťa s roztomilým dizajnom. 

6 Darčeky

Prispôsobené drevené hračky

Tu v YourSurprise ponúkame najlepšie prispôsobené drevené hračky. Dievčatá aj chlapci sa môžu s týmito úžasnými hračkami zabávať hodiny. Máme krásny drevený kočík v bielej farbe, skvelý drevený nákladný bicykel s priestorom pre hračky a skvelé drevené odrážadlo a trojkolku pre trochu staršie deti. Pre tých, ktorí podnikajú prvé kroky, máme krásny tlačiaci vozík a tlačné auto.

Všetky drevené hračky je možné prispôsobiť menom podľa vášho výberu. Vyberte si z rôznych zábavných vzorov v našom online editore a pridajte meno. Vzor potom starostlivo a pozorne pripevníme na drevenú hračku, aby sme vytvorili krásnu hračku, ktorú bude obdarovaný dlho milovať.

Drevený kočík

Ak váš drobec rád nosí so sebou svoje bábiky, kamkoľvek ide, náš krásny drevený kočík je pre neho ako stvorený. Bude môcť hrať úlohu hrdého rodiča, keď bude kráčať a tlačiť svoje bábiky. Urobte kočík skutočne jedinečným tým, že k niektorému z našich zábavných vzorov pridáte meno dieťaťa. Drevený kočík je vyrobený z robustnej brezovej preglejky s detailmi z bukového dreva a má bielu lesklú povrchovú úpravu. Drevený kočík je vhodný pre deti od 1 roka a staršie.

Drevená trojkolka

Naša prispôsobená drevená trojkolka je krásny darček, ktorý má na ráme meno príjemcu. Sedadlo je nastaviteľné, čo znamená, že dieťa môže baviť dlhšie ho používať. Trojkolka je vhodná pre deti od 1,5 roka a staršie.

Drevené odrážadlo

Naše skvelé drevené odrážadlo má dve kolesá a je vhodné pre deti, ktoré si precvičujú svoje schopnosti udržať rovnováhu. Drevené odrážadlo je vhodné pre deti od 1 do 4 rokov.

Drevený nákladný bicykel

Náš drevený nákladný bicykel je skutočným pútačom pozornosti a má dostatok priestoru na nosenie niektorých hračiek. S tým bude upratovanie oveľa zábavnejšie! Drevený nákladný bicykel je vhodný pre deti od 1 roka a staršie.

Drevené tlačné auto

Naše drevené tlačné auto nie je len tak hocijaké staré auto! Má štyri kolesá, volant a je vhodné aj na uskladnenie hračiek. Toto drevené tlačné auto pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa tlačiť, jazdiť a odkladať hračky; 3 v 1. Drevené tlačné auto je vhodné pre deti od 10 mesiacov a staršie.

Drevený vozík

Ak chcete vyvolať skvelý retro dojem, náš drevený vozík je darčekom pre vás. Rozmery priestoru pre náklad sú približne 35 x 27 x 9,5 cm, čo znamená, že sa do nej zmestí veľa hračiek. Na prednú stranu môžete pridať názov podľa vášho výberu. Drevený vozík je vhodný pre deti od 1 roka a staršie.

Viac informácií nájdete na našich prispôsobených drevených hračkách

Všetky naše drevené hračky sú vyrobené z robustnej bukovej preglejky bez triesok s detailmi z bukového dreva. Všetkým hračkám môžete dodať osobitý ráz jednoduchým pridaním mena podľa vášho výberu v našom online editore, výberom z rôznych zábavných vzorov pre dokonalé dotvorenie. YourSurprise potom s veľkou opatrnosťou a presnosťou pripevní váš dizajn k drevenej hračke a vytvorí krásnu hračku, ktorá je nielen zábavná, ale aj trvanlivá.