• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky Veľká noc darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
9.9
Zobraziť všetko 21 recenzie
Eva
na 03-12-20

"Veľmi krásne, ďakujem velmi pekne "

10 / 10
Ing. Katar..
na 03-12-20

"Veľká spokojnosť, rýchle dodanie, veľmi pekný darček, dobrá komunikácia všetko úplne super! Určite bude.."

10 / 10
Ivana
na 18-10-20

"Krásny darček :) "

10 / 10

Veľkonočné darčeky

Veľká noc oslavuje vzkriesenie Ježiša Krista. Veľká noc sa oslavuje počas dvoch dní a napriek tomu, že je to kresťanská oslava, stala sa oslavou pre všetkých. Veľkonočné dni sú zvyčajne naplnené jedlom, rodinou a priateľmi. Veľký brunch spolu vydrží niekoľko hodín a deti maľujú varené vajcia a idú na lov veľkonočných vajíčok. Ak chcete, aby Veľká noc ešte viac zvláštne, môžete prekvapiť niekoho zábavným a osobným darčekom. Nájdete tu všetko, čo potrebujete, aby vaša Veľká noc extra zvláštne na YourSurprise.

veľkonočné vajíčka

Veľkonočné a veľkonočné vajíčka sú prepojené tak, že si ich už proste neviete predstaviť. Kto sa teší na jesť čokoládové veľkonočné vajíčka niekoľko dní? Na YourSurprise pre vás urobíme trochu jednoduchšie ako veľkonočný zajačik. Tu nemusíte hľadať vajcia, stačí si vybrať ten, ktorý sa vám páči najviac, a poslali sme ho na vaše dvere! Make veľkonočné vajíčka extra zvláštne pridaním zábavné fotografie vášho dieťaťa alebo veľkonočný zajačik na vajcia. Belgická Callebaut čokoláda je tak chutná, že si prajete, aby to bola Veľká noc každý deň v roku!

Veľkonočný zajačik

Veľkonočný zajačik by vás mohol urobiť prácou pre čokoládu, ale všetci ho stále milujú. Na veľtrhu YourSurprise si môžete urobiť veľkonočný zajačik časť vašej Veľkonočnej dovolenky. Čokoládové veľkonočné zajačiky sú pre deti veľkým prekvapením. Ak nechcete jesť veľkonočný zajačik a radšej ho hýbať, hračka z jemného zajačika je dar ísť! Tento rozkošný zajačik má svoje vlastné tričko, ktoré si môžete prispôsobiť podľa fotografie alebo mena podľa vlastného výberu. Chcete byť veľkonočným zajačikom? Vyberte si jedinečný zajačik ItsieMe !

Personalizované prestieranie

Chcete počas sviatkov urobiť niečo zvláštne z jedál s rodinou a priateľmi? Prekvapte každého pri stole s vlastnými osobnými prestieraniami ! Tieto prestieranie rozveselí stôl v okamihu a môže byť použitý pre každé jedlo každý deň. Môžete navrhnúť každú prestávku individuálne s fotografiami a menom alebo malou správou. Personalizované prestieranie je tiež skvelý spôsob, ako vyzdobiť stôl počas Vianoc alebo romantickú večeru s vašim špeciálnym niekým.