• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Darčeky pre ňu
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 129 recenzie
Ľudmila
na 20-09-21

"Som spokojna z dodaním do cudziny, darcek oslavenca milo prekvapil, balenie bolo uzasne, vyskytla sa.."

10 / 10
Ludmila
na 06-09-21

"pekné darčeky, výborné možnosti výberu ako aj personalizácie :) "

10 / 10
Melinda
na 24-08-21

"Úplne nádherné body aj cumlíky bol to darček ktorý potešil ♥️ďakujem "

10 / 10
Najkrajšie darčeky pre ňu?

Darček pre ňu

Ak by si jej chcel dať vedieť, čo pre Teba znamená, že si vďačný za všetko, čo pre Teba robí, že ju veľmi miluješ, alebo že za ňou stále blázniš, najlepšie darčeky sú, samozrejme tie, ktoré sú personalizované. Pridaj jej meno a obľúbenú fotku!

Darček pre priateľku

Ak sa chystáte osláviť výročie a ty hľadáš skvelý darček pre svoju priateľku, si tu správne. Nič určite nepokazíš pozorným darčekom, ktorý si vyžaduje určité úsilie. Čo tak kľúčenka s plyšovou hračkou s jej menom? Ak chceš darovať niečo väčšie, daruj plyšovú hračku v plnej veľkosti! Každá plyšová hračka má na sebe tričko, ktoré si môžeš personalizovať svojou fotkou. Ak sa jej plyšové hračky nepáčia, môžeš vytvoriť skvelý personalizovaný hrnček alebo kľúčenku s fotografiou vás dvoch!

Darček pre manželku alebo partnerku

Chceš dať svojej manželke alebo partnerke vedieť, že ju ľúbiš a chceš s ňou stráviť zvyšok svojich dní? Skvelé! Ale ktorým darčekom to povedať? Máme veľa nápadov. Možno by sa jej páčil hrnček s fotkou alebo fotokolážou vašich obľúbených fotiek. Ďalším dobrým nápadom by bola sada gravírovaných pohárov na víno s vašimi menami. Ak má rada sladkosti, určite si zamiluje lahodnú personalizovanú čokoládu alebo pralinky s jej menom a fotkou!

Darček pre najlepšiu kamarátku

Tvoja najlepšia kamarátka stojí vždy pri Tebe, vždy Ti ponúkne rameno, na ktorom sa môžeš vyplakať, a vie poradiť v každej situácii. Taká kamarátka je na nezaplatenie a je dôležité neustále je pripomínať, že na ňu myslíš a že si vážiš jej priateľstvo. Prečo ju neprekvapiť krásnym gravírovaným pohárom na víno alebo hrnčekom na čaj s jej menom? Ak si spolu radi dávate niečo pod zub, vyber jej rytú drevenú servírovaciu dosku!

Päť najlepších darčekov pre ňu

Na výber je veľa možností! Aby sme Ti to však uľahčili, vytvorili sme prehľad top 5 najobľúbenejších darčekov:
1. Lahodná čokoláda
2. Personalizovaný hrnček s obľúbenou fotkou
3. Personalizované puzzle
4. Gravírované poháre na víno
5. Personalizovaný plyšák

Daruj kúsok radosti

YourSurprise ponúka viac ako 2000 skvelých darčekov všetkých veľkostí, ktoré budú pre niekoho perfektným prekvapením. Všetky darčeky je možné prispôsobiť fotkou a/alebo textom podľa svojho výberu.

Vieme, že každý jeden z nás dostáva darčeky rád, o to viac, keď sú zosobnené unikátnou personalizáciou. Dať niekomu darček môže byť jedinečná udalosť, kedy môžeme ukázať, že na niekoho myslíme a že nám na niekom veľmi záleží. Ak niekomu daruješ personalizovaný darček, spomenie si na Teba zakaždým, keď sa naň pozrie! Naším cieľom je, aby ľudia boli šťastní: chceme darovať kúsok radosti.