Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte si vlastný drevený darček z našej exkluzívnej ponuky personalizovaných drevených darčekov. Vďaka tlači alebo gravírovaniu na drevo sa vaša personalizácia s menom, fotografiou a/alebo textom bude vynímať pri každej špeciálnej príležitosti.

97 Darčeky

Videli ste 48 z 97 darov

Personalizované drevené darčeky na každú príležitosť

Nájsť dokonalý darček môže byť náročná úloha, ale len málo vecí sa vyrovná šarmu a trvanlivosti personalizovaného dreveného darčeka. Či už ide o narodeniny, svadbu alebo dokonca výročie, drevené darčeky sú krásnym spôsobom, ako vyjadriť svoj súcit a pozornosť. My v YourSurprise sme vytvorili jedinečné a vysokokvalitné drevené darčeky, ktoré môžete personalizovať menom, textom, fotografiou a/alebo logom.

Vytváranie spomienok: Osobné drevené darčeky pre výnimočné životné okamihy

Mnohé výnimočné životné okamihy si treba vážiť a pamätať na ne. Personalizovaný drevený darček ponúka sentimentálny spôsob, ako si tieto príležitosti uctiť.

Predstavte si, že by ste na svadbe darovali personalizovanú dosku na syr s vygravírovanými menami a dátumom svadby. Alebo čo tak klasický fotorámik s potlačou mena, hmotnosti a dátumu narodenia novorodenca? Výročie by sa dalo zvečniť nádherne vygravírovanou drevenou krabicou na víno s iniciálami páru a rokom, v ktorom mal šťastný pár svadbu.

A čo tak drevený stojan so sušenými kvetmi na narodeniny? To je tiež skvelý darček na Valentína.

Gravírované drevené hodinky sú jedinečným darčekom na oslavu promócií alebo odchodu do dôchodku.

Hľadáte spomienkový darček, ktorým by ste niekomu poslali svoje priania k jeho výnimočnému dňu? Potom sa rozhodnite pre drevené gravírované alebo tlačené prianie!

Aké sú niektoré jedinečné vianočné drevené darčeky?

Na Vianoce je skvelým personalizovaným dreveným darčekom sada drevených vianočných ozdôb. Môžete k nim pridať špeciálny vianočný odkaz, text alebo mená členov rodiny. A čo tak fľaša na víno s dreveným vygravírovaným vianočným odkazom? Vyberte si obľúbené červené, biele alebo ružové víno.

Ako vyrobiť personalizované drevené darčeky

Náš výber drevených darčekov pre rôzne príležitosti a potreby je k dispozícii v rôznych spôsoboch personalizácie, pričom každý z nich je vybraný pre typ darčeka, ktorý si vyberiete.

Naše personalizované drevené darčeky môžu byť personalizované:

  • fotografiou
  • menom
  • textom
  • logom

Vaša personalizácia môže byť vytlačená alebo vygravírovaná v závislosti od darčeka, ktorý si vyberiete. Vytvorte si návrh alebo personalizáciu v našom online editore a pred schválením si pozrite náhľad darčeka!

Najlepšie gravírované drevené darčeky

Naše gravírované drevené darčeky zahŕňajú:

A mnoho ďalších!

Najlepšie potlačené personalizované drevené darčeky

Medzi naše drevené darčeky s potlačou patria:

Ako môžem prispôsobiť drevený darček na svadbu?

Drevené svadobné darčeky sú nadčasovou a elegantnou voľbou pre svadby. Personalizovaný drevený darček môžete prispôsobiť menám páru, ich iniciálkam alebo dokonca fotografii! Ak ste dobrý so slovami, môžete uvažovať aj o personalizácii s textom, napríklad s úprimným odkazom. Niektoré skvelé drevené svadobné darčeky sú napríklad fľaša na šampanské v drevenom puzdre; personalizovaná darčeková súprava s vínom a drevenou doskou na krájanie; gravírovaná spomienková krabička so spomienkovými predmetmi, ktoré vám pripomínajú pár, alebo drevené srdce s menami páru.

Môžu byť personalizované drevené darčeky ekologické?

Väčšina našich drevených darčekov má certifikát FSC, ktorý označuje výrobky obsahujúce drevo z lesov, ktoré sú riadne a zodpovedne obhospodarované podľa prísnych environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem. Viac informácií o dreve použitom na výrobu daného darčeka nájdete v špecifikáciách darčekov.