Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Slnečný klobúk

Klobúk proti slnku - Čierny

1,211 hlasov
Možnosti doručenia
Krásna farebná potlač na prednej strane
Extra komfort vďaka bavlne najvyššej kvality
Super cool s vlastným dizajnom

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o slnečnom klobúku: 
Materiál: 100% bavlna 
Farba: k dispozícii v rôznych farbách 
Priemer: +/- 18 cm 
Prispôsobenie: plnofarebná tlač na prednej strane 
 

Dajte pekný slnečný klobúk s fotografiou a textom ako darček!

Pre koho si zaobstaráte tento veselý klobúk s potlačou mena alebo fotografie? Hľadáte letný darček s osobným dotykom? Potom sú tieto klobúky s potlačou ideálne. Slnečný klobúk si sami navrhnete s textom alebo fotografiou. Alebo nahrajte logo svojej spoločnosti a získajte originálny firemný darček. Skvelé prekvapenie na narodeniny, ako darček k sviatku alebo len tak pre radosť. Klobúky si personalizujete individuálne. Skvelé na rozlúčku so slobodou, víkend s priateľmi v kempe alebo letný festival. Samozrejme, klobúk proti slnku si môžete vyrobiť aj pre seba. Stavíme sa, že klobúk bude vyzerať super cool? Klobúk s potlačou je vyrobený zo 100 % bavlny, takže je super pohodlný na nosenie. Klobúk sa dodáva v niekoľkých farbách: vyberte si čiernu alebo bielu. Okrem toho je klobúk s potlačou možné prať v práčke. Vyrobiť si vlastný klobúk a nechať si ho potlačiť je naozaj super jednoduché. Stačí pridať svoje meno a/alebo obrázok do jedného zo špeciálne navrhnutých vzorov. Alebo nahrajte a vyberte si svoj vlastný jedinečný výtvor. My sa potom pustíme do práce za vás a vytlačíme váš návrh na klobúk vo farbách ostrých ako britva. Na čo ešte čakáte? Vytvorte si svoj osobný slnečný klobúk s plnofarebnou potlačou teraz! Chceli by ste vytlačiť väčšie množstvo klobúkov? Potom neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formulára v dolnej časti tejto stránky a v okamihu budete mať cenovú ponuku na klobúky. Hľadáte iné čiapky? V našej ponuke máme rôzne druhy pokrývok hlavy, napríklad čiapky či šiltačky. Vyberte si klobúk, čiapku alebo šiltovku, ktorá vám vyhovuje!

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?