Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

98 darčeky

Videli ste 48 z 98 darov

Čo hovoria naši zákazníci

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10

Maximálna spokojnosť

Katarína na 25-4-2022

10 / 10
10.0

185 recenzie

Zobraziť všetko

textilné

Máme veľké a malé textilné darčeky pre mladých i starých, darček, aby vyhovovali každému želanie! Vytvorte jedinečný darček s vlastnou fotografiou, menom, logom alebo textom a prekvapením osobným textilom!

Tričká, plyšové hračky alebo osobný vankúš, pre každú príležitosť najkrajší textilný. Hľadáte pekný darček pre dieťa? Narodeniny alebo špeciálne príležitosti? Tu nájdete najkrajšie textilné darčeky vyšívané menom, ako je taška blokov, osobný uterák alebo kufor s plyšovou hračkou a pyžamom. A s Vianocami môže byť každé dieťa ošetrené vlastnou vianočnou pančuchou!

Môžete tiež prekvapiť niekoho s krásnym textilným darčekom vytlačeným s vlastnou fotografiou a textom. Prekvapte toho, koho milujete, s plyšovou hračkou s tričkom alebo vankúšom s najsladšou fotografiou! Zachyťte svoje prázdninové spomienky na pár žabiek, zmeňte sa na skutočného kuchynského kuchára s vlastnými rukavicami na pečenie, alebo choďte spievať v daždi s osobným dáždnikom.

Hľadať a nájsť najkrajšie textilné darčeky!