Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

110 Darčeky

Videli ste 48 z 110 darov

Darčeky na Ramadán, ktorými prekvapíte niekoho výnimočného

Ramadán je svätým mesiacom pôstu, modlitieb a úvah, ktoré dodržiavajú moslimovia na celom svete. Začína sa prvým dňom islamského lunárneho kalendára a trvá od 29 do 30 dní do pozorovania nového mesiaca. Počas tohto obdobia sa moslimovia zdržiavajú jedla a vody od úsvitu do západu slnka, aby sa mohli sústrediť na duchovný rast. Ramadán je dôležitým časom pre rodiny a priateľov, aby sa stretli, aby oslávili a premýšľali. Zhromaždili sme výber darčekov pre tých, ktorí chcú prekvapiť niekoho výnimočného jedinečným personalizovaným ramadánovým darčekom!

Kedy je ramadán v roku 2024?

Tento rok je ramadán od 10. marca do 9. apríla.

Dávate darček na ramadán?

Darovanie je dôležitou súčasťou islamskej kultúry počas ramadánu, čo poskytuje členom komunity príležitosť vyjadriť si navzájom lásku. V tomto období je veľmi dôležitá aj dobročinnosť.

Medzi tradičné darčeky patrí oblečenie, sladkosti, peniaze, parfumy či vonné oleje, knihy a kvety. Existuje však mnoho ďalších kreatívnych nápadov na darčeky, ktoré môžu byť prispôsobené špeciálne pre vašich blízkych! S YourSurprise môžete vytvoriť jedinečný ramadánový darček. Toto nie je len obyčajný darček, ale je to osobný darček. To znamená, že môžete pridať názov prijímača alebo dokonca fotografiu. Zamyslite sa nad tým, že by ste svojmu milovanému darovali niečo špeciálne, ako napríklad personalizovaný hrnček s jeho menom alebo fotografiou; jedinečný svietnik napísaný zmysluplnými slovami; personalizovaný notebook; alebo krabicu naplnenú ochutenými čajmi a hrnčekom. Personalizované ramadánové darčeky sú čoraz populárnejšie vďaka zmysluplným posolstvám, ktoré komunikujú a zároveň odrážajú ducha sezóny.

Najlepšie darčeky na Ramadán

Aby sme vám uľahčili výber ramadánového darčeka, zhromaždili sme niektoré z najzaujímavejších ramadánových darčekov, ktoré nájdete na našej webovej stránke:

  • Halal čokoláda a sladkosti
  • Darčeková krabička do kúpeľa s prípravkami na sprchovanie a telo
  • Čajová krabička na naplnenie výberom čajov
  • Drevená pohľadnica s peknou myšlienkou
  • Personalizovaný vankúš
  • Personalizovaná sviečka s posolstvom pre ramadán
  • Personalizovaná ramadánová kniha pre deti

Ramadánové koše

Košík naplnený dobrotami je jedným z najoceňovanejších darčekov na ramadán, pretože si ho môžete prispôsobiť pre príjemcu a vytvoriť tak jedinečné kombinácie. S našimi darčekovými balíčkami si môžete užiť už vyrobené darčekové krabičky, naplnené skvelými darčekmi a samozrejme personalizované podľa vašich potrieb. Na dokončenie darčeka nezabudnite pridať darčekovú kartu. Urobte tento ramadán ešte výnimočnejším tým, že obdaríte svojich blízkych niečím, čo si môžu vážiť a čo najlepšie využiť oslavu ramadánu.