Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytvorte si vlastné personalizované tričká s fotografiou, menom, logom a/alebo textom podľa vlastného výberu. Vyberte si z rôznych farieb a veľkostí. Dostupné pre mužov, ženy, deti a bábätká. 

141 Darčeky

Videli ste 48 z 141 darov

Tričko s fotkou a textom

Ak hľadáte zábavný darček alebo potrebujete tričká na pánsku alebo dámsku jazdu, turnaj, pracovný výjazd alebo víkend s priateľmi – už nehľadajte. Na YourSurprise ponúkame tričká pre mužov, ženy, deti a batoľatá v mnohých veľkostiach a farbách. Nie je žiadne minimálne objednávacie množstvo, takže si môžete objednať aj jediné tričko. Môžete si vybrať zo štandardných vzorov a textov, ako sú: „Queen”, „Keep calm, it´s your birthday”, „big sister”, „big brother”, alebo si navrhnite vlastné tričko s vlastnou fotografiou alebo textom.

Tričká s fotografiou a/alebo menom

Náš online editor umožňuje prispôsobiť ktorékoľvek z našich tričiek prakticky okamžite. Môžete si nechať vytlačiť meno alebo text podľa svojho výberu, alebo obľúbenú fotografiu; vysoká kvalita a plná farba. Ak chcete pridať viac ako jednu fotografiu, vytvorte si zábavnú koláž. Perte tričko naruby pri maximálnej teplote 40 stupňov Celzia, aby potlač zostala v dobrom stave.

Tričká pre pánskú alebo dámskú jazdu

Ak plánujete pánsku alebo dámsku jazdu a potrebujete tričká pre celú skupinu, máme niečo aj pre vás! Tričká vám vieme vyrobiť v rôznych farbách a s rôznymi potlačami. Môžete nám nahrať fotografiu na potlač na tričká alebo pridať svoj vlastný text. Ak si nie ste istí svojimi dizajnérskymi schopnosťami, vyberte si niektorý z našich štandardných dizajnov

## Tričká pre športové podujatia

Mnoho športových tímov si objednáva tričká pre konkrétnu udalosť, napríklad hokejový turnaj alebo futbalový zápas. Tričká sa nosia nielenže počas podujatia, ale aj na afterparty a pred stretnutím. A ak budete chvíľu nosiť to isté tričko, nech je dobré! Nechajte na tričko vytlačiť název svojho tímu, alebo pridajte meno každého člena tímu na ich vlastné tričká. Ak by ste chceli ísť na maximum, môžete dokonca pridať zábavnú fotku na chrbát. Na afterparty sa určite nestratíte!

Tričká s logom pre firemné akcie

Ak by ste chceli, aby všetci vaši zamestnanci na firemnej akcii alebo party reprezentovali vašu spoločnosť, pomôžeme vám s tým. Logo spoločnosti môžete pridať na prednú alebo zadnú stranu tričiek, aj na obe. Alebo by ste radšej mali logo spoločnosti na zadnej strane a meno zamestnanca na prednej? Je to na vás. Naši zákazníci nám hovoria, že tieto tričká alebo mikiny sa medzi ich tímami stávajú skutočnými zberateľskými špecialitami.

Tričká pre deti a batoľatá

Ponúkame tiež tričká pre deti a batoľatá v zábavných farbách, ako je svetlo modrá, ružová, červená a žltá, so zábavnými vzormi s jednorožcami, srdiečkami, bublinkami, zmrzlinami, hviezdičkami, medveďmi, plameniakmi, veľrybami a mnohými ďalšími. Ponúkame tiež tričká so zábavným textom, ako sú „kráľovná“, „zachovaj pokoj, máš narodeniny“, „veľký brat“ a „veľká sestra“. Tieto posledné dve sú tiež perfektným spôsobom, ako oznámiť tehotenstvo! Existuje tiež veľa návrhov, do ktorých môžete pridať svoju vlastnú fotografiu a/alebo text a vytvoriť tak jedinečné tričko.

Dámske tričká

Ponúkame širokú škálu tričiek pre ženy. Všetky tričká sú vypasované, čo znamená, že vyzerajú skvele. Ak vy alebo žena, ktorej tričko objednávate, uprednostňujete voľný alebo širší strih, môžete sa pozrieť na naše pánske tričká.