Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Každý darček s jedinečnou personalizáciou

Doprava priamo k príjemcovi

Medzinárodné doručenie

Chcete prekvapiť svojich zákazníkov?

Chceli by ste odmeniť svojich zákazníkov za ich lojalitu? Chcete im poskytnúť originálne prémie pri kúpe tovaru? Urobili ste chybu a chcete svojim zákazníkom povedať, že vám je to ľúto zábavným spôsobom? Ponúkame najlepšie darčeky a najjednoduchší spôsob, ako si ich objednať!

Je to možné! Ako?

Zákazníci sa môžu prihlásiť na webovú stránku YourSurprise pomocou svojho jedinečného kódu a ihneď si môžu objednať darček(y). Už viete, koho chcete prekvapiť originálnym darčekom? Dajte nám mená v hárku programu Excel a my sa postaráme o zvyšok!

Darčeky do kancelárie

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?

Čo hovoria naši zákazníci

Ak chceš dostávať našu pravidelnú dávku inšpirácie a nikdy nepremeškať žiadny dôležitý moment.

Zapíš sa do nášho newsletteru.

Pomôžeme vám nájsť ten správny darček!

+31 111 700 212
Naši špecialisti na darčeky

Propagačné darčeky

Hľadáte originálny darček ako firemný, koncoročný alebo jedinečný darček pre personál? Potom ste v YourSurprise na správnom mieste! Všetky naše darčeky si môžete prispôsobiť vlastným logom, menom a/alebo textom. Každý darček vyrábame jedinečne pre vás, to je naša hlavná činnosť!
Personalizovaný predmet je originálny spôsob, ako niekoho prekvapiť a zanechať pozitívny dojem u každého, kto ho dostane. Existuje toľko dôvodov, prečo urobiť osobný firemný darček. Môže to byť príležitosť poďakovať svojim zamestnancom, dodávateľom a kolegom za spoločné roky a do budúcnosti, ale môže to byť aj spôsob, ako propagovať vašu spoločnosť alebo jednoducho urobiť vašu kanceláriu jedinečnejšou. Môžete tak rýchlo a jednoducho vytvoriť jedinečný darček pre každého zamestnanca alebo vzťah. Takto môžete urobiť ohromujúci dojem a ľudia na vašu spoločnosť tak skoro nezabudnú.
Hľadáte najnovšie trendy biznis darčekov? V tomto článku uvádzame 9 najnovších trendov pre vás.

Darček s logom pre vašu firmu

V YourSurprise sa špecializujeme na personalizáciu našich darčekov. To znamená, že svoje logo môžete pridať k našim darčekom a pomôckam. Svoje logo môžete použiť na propagačné materiály pre akcie alebo kampane, ako aj vytvoriť jedinečné darčeky pre zamestnancov alebo doplnky pre použitie vo vašej spoločnosti. Darčeky s logom pre vašu firmu si môžete zakúpiť priamo na stránke alebo kontaktujte niektorého z našich zamestnancov a požiadajte o cenovú ponuku.

Pekné darčeky na privítanie a darček na otvorenie spoločnosti

Chceli by ste urobiť niečo na príjemné privítanie nových zamestnancov? Stále viac spoločností prekvapuje nových zamestnancov darčekmi na palube. S týmito 5 tipmi vás radi inšpirujeme, ako to môžete urobiť! Srdečne privítajte svojich nových zamestnancov s doplnkami s logom pre každodenný pracovný život. Nejaké nápady? Hrnček s menom, zápisník na zapisovanie všetkých nápadov, fľaša na vodu, aby ste zostali hydratovaní, a puzdro na notebook, ktoré ho chráni pred poškriabaním a pádmi.

Chystáte sa otvoriť svoj podnik a chcete ho propagovať jedinečným spôsobom? V YourSurprise tiež ponúkame možnosť vyrábať pomôcky a doplnky na podporu nových podnikov. Vaše logo vytlačené, vyryté alebo vyšité na kvalitné darčeky. Nájdete u nás aj darčeky na otvorenie nového podniku, pre niekoho, kto sa rozhodol vydať sa za novým dobrodružstvom, alebo pre zamestnancov a obchodných partnerov.

Obchod s darčekovými balíkmi

Prekvapiť niekoho jedinečným darčekovým balíčkom? Vieme Vám zostaviť reklamné darčeky na mieru pre každú príležitosť a potrebu. Napríklad balíčky s fľašami vína, šampanského či destilátov či ochutnávky piva. Objavte všetky naše firemné darčekové krabičky a požiadajte náš tím o cenovú ponuku, aby ste získali najlepšiu ponuku. Pomôžeme vám personalizovať vaše darčekové krabičky pomocou loga, mena a/alebo správy.

Vaše logo na produktoch: kancelárske doplnky

Personalizovaný darček nie je vyhradený len na určité špeciálne príležitosti, ale môže sa stať aj spôsobom, ako si prispôsobiť svoju kanceláriu a zároveň rozosmiať svojich zamestnancov. Vaši zamestnanci sa nedajú rozmaznávať, kým neuvidia svoj prispôsobený darček, ktorý môžu používať každý deň. Prekvapiť ich môžete napríklad vlastnou podložkou pod myš alebo taškou na notebook s logom vašej spoločnosti a menom každého z vašich zamestnancov. Skúste aj vy, aby bola vaša kancelária udržateľnejšia! Medzi plastom jednorazových fliaš a pohárov je ľahké vyrobiť viac neporiadku, ako je v kancelárii potrebné. Rozhodnutie zmeniť svoje návyky môže byť skvelým spôsobom, ako chrániť životné prostredie a zároveň ušetriť peniaze z dlhodobého hľadiska. Vytvorenie ekologického prostredia zvýši informovanosť vašich zamestnancov a umožní im byť v každodennom živote pozornejšími.

Vianočné balíčky

Je to prejav uznania pre zamestnancov, verných zákazníkov a vzťahov a každoročný moment, na ktorý sa môžete tešiť: vianočný balíček. Bohužiaľ, vianočné balíčky často nie sú veľmi osobné a je veľká šanca, že obdarovaný už na druhý deň zabudol váš vianočný balíček. Zmeňte to a vyberte si skutočne originálny vianočný darček s osobným prístupom .
Niečím osobným dávate všetky vianočné darčeky, koncoročné darčeky a vianočné darčeky len to málo navyše, ktoré naozaj urobí dojem. Rozhodnite sa napríklad pre pekný balíček vína s vlastným odkazom alebo spracujte meno obdarovaného na lahodnom Toblerone.

V YourSurprise máte veľa možností, ako urobiť každý darček jedinečným. Takže sa rýchlo pozrite na náš sortiment a nechajte sa inšpirovať!

Dôležité momenty

Zapíšte si tieto dátumy do programu:

Udržateľná kancelária

Chceli by ste urobiť prvé kroky k udržateľnejšej kancelárii? Pomocou týchto troch tipov vysielate dobrý signál svojim zamestnancom a prekvapíte ich aj pekným darček.

Originálne obchodné darčeky

Rozdávanie a prijímanie darčekov je vždy zábava, no ešte zábavnejšie sa to stane, keď ide o originálny darček vyrobený špeciálne pre obdarovaného. Či už je to darček k výročiu pre jedného z vašich zamestnancov, ďakovný darček pre verného zákazníka alebo obchodný darček ako darček na koniec roka; Vždy existujú dôvody, prečo niekoho prekvapiť jedinečným darčekom. Stále hľadáte originálne darčeky? S viac ako 2000 darčekmi v našom sortimente sa medzi nimi vždy nájde vhodný darček. U nás nájdete originálne obchodné darčeky, ktoré vám prejavia uznanie a ktoré posilnia vzťahy s obdarovaným.
Ak sa chcete dozvedieť viac o správnom propagačnom darčeku, pozrite si náš blog s čo robiť a čo nerobiť okolo rozdávania reklamných darčekov.

Marketing a propagácia

Hľadáte skvelé príležitosti na marketingové a propagačné účely? Potom by sme radi premýšľali spolu s vami. V tomto prípade vám povieme viac o reťazci optických predajní, ktoré slúžia svojim zákazníkom osobné papuče daroval pri kúpe nových slnečných okuliarov. Alebo táto francúzska úniková miestnosť, ktorá všetkým zákazníkom poskytla čokoládové puzzle ako reklamný darček na nový rok.

Zaujímajú vás možnosti pre vašu spoločnosť? Neváhajte nás kontaktovať, postaráme sa o to, aby bol každý prekvapený osobným a jedinečným darčekom.

Inšpirujúce prípady

Zatiaľ na našom blogu

Alebo si pozrite všetky naše blogy o propagačných darčekoch.