• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Zobraziť všetky dary

Chcete prekvapiť svojich zákazníkov?

Chceli by ste odmeniť svojich zákazníkov za ich lojalitu? Chcete im poskytnúť originálne prémie pri kúpe tovaru? Urobili ste chybu a chcete svojim zákazníkom povedať, že vám je to ľúto zábavným spôsobom? Ponúkame najlepšie darčeky a najjednoduchší spôsob, ako si ich objednať!

Je to možné! Ako?

Zákazníci sa môžu prihlásiť na webovú stránku YourSurprise pomocou svojho jedinečného kódu a ihneď si môžu objednať darček(y). Už viete, koho chcete prekvapiť originálnym darčekom? Dajte nám mená v hárku programu Excel a my sa postaráme o zvyšok!


Garantovaná 100% kvalita
Prispôsobiť a objednať od 1 kusu
Darčeky sa vyrábajú a posielajú v ten istý deň
Naši špecialisti na darčeky sú tu pre vás
Naši špecialisti na darčeky
02/330 568 02

Propagačné darčeky

Propagačné darčeky Hľadáte originálny darček ako propagačný darček, darček ku koncu roka alebo jedinečný darček pre zamestnancov? Potom je YourSurprise to pravé miesto pre vás! S nami si môžete upraviť všetky darčeky sami, aby ste urobili dobrý dojem a ľudia len tak nezabudnú na vašu spoločnosť. práčke Vianočné darčeky Chcete poďakovať svojim zamestnancom za všetko úsilie, taktiež by ste radi popriali všetko dobré v Novom roku vašim obchodným partnerom? Alebo chcete prekvapiť verných zákazníkov? To je všetko možné s jedinečným vianočným darčekom! S viac ako 1500 darčekmi, ktoré si môžete upraviť vlastnou fotografiou, logom a / alebo textom, urobíte každý darček výnimočným!

Originálne darčeky

Jedinečný darček, vyrobený pre niekoho osobne, je najlepší spôsob ako niekoho prekvapiť. Originálne darčeky sú tiež najkrajšie, pokiaľ ide o propagačný darček. U nás môžete nájsť stovky produktov, od krásnych vínnych balíčkov s chutnými vínami až po tričká s vlastným logom Tak sa pozrite na náš sortiment a nechajte sa inšpirovať!