• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Zobraziť všetky dary

Chcete prekvapiť svojich zákazníkov?

Chceli by ste odmeniť svojich zákazníkov za ich lojalitu? Chcete im poskytnúť originálne prémie pri kúpe tovaru? Urobili ste chybu a chcete svojim zákazníkom povedať, že vám je to ľúto zábavným spôsobom? Ponúkame najlepšie darčeky a najjednoduchší spôsob, ako si ich objednať!

Je to možné! Ako?

Zákazníci sa môžu prihlásiť na webovú stránku YourSurprise pomocou svojho jedinečného kódu a ihneď si môžu objednať darček(y). Už viete, koho chcete prekvapiť originálnym darčekom? Dajte nám mená v hárku programu Excel a my sa postaráme o zvyšok!


Garantovaná 100% kvalita
Prispôsobiť a objednať od 1 kusu
Darčeky sa vyrábajú a posielajú v ten istý deň
Naši špecialisti na darčeky sú tu pre vás
Naši špecialisti na darčeky
02/330 568 02

Propagačné darčeky

Propagačné darčeky Hľadáte originálny darček ako propagačný darček, darček ku koncu roka alebo jedinečný darček pre zamestnancov? Potom je YourSurprise to pravé miesto pre vás! S nami si môžete upraviť všetky darčeky sami, aby ste urobili dobrý dojem a ľudia len tak nezabudnú na vašu spoločnosť. práčke Vianočné darčeky Chcete poďakovať svojim zamestnancom za všetko úsilie, taktiež by ste radi popriali všetko dobré v Novom roku vašim obchodným partnerom? Alebo chcete prekvapiť verných zákazníkov? To je všetko možné s jedinečným vianočným darčekom! S viac ako 1500 darčekmi, ktoré si môžete upraviť vlastnou fotografiou, logom a / alebo textom, urobíte každý darček výnimočným!

Originálne darčeky

Jedinečný darček, vyrobený pre niekoho osobne, je najlepší spôsob ako niekoho prekvapiť. Originálne darčeky sú tiež najkrajšie, pokiaľ ide o propagačný darček. U nás môžete nájsť stovky produktov, od krásnych vínnych balíčkov s chutnými vínami až po tričká s vlastným logom Tak sa pozrite na náš sortiment a nechajte sa inšpirovať!