Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prosecco darček s personalizovaným pohárom - Rosanti - Vino Frizzante - Mini

174 hlasov
Možnosti doručenia
Vrátane krásneho pohára na šampanské Royal Leerdam
Vysokokvalitné laserové gravírovanie
Vrátane fľaše lahodného prosecca

Špecifikácie darčeka

Viac informácií o pohári na šampanské:
Značka: Značka: Royal Leerdam
Typ: Leeram Leandruam Typ: Leeram Leandruam Typ: L' Esprit
Priemer: 6,5 cm
Výška: 21,5 cm
Objem: 210 ml
Personalizácia: s menom a/alebo textom
Spôsob personalizácie: vysokokvalitné laserové gravírovanie
Farba gravírovania: mliečno-biela, čo znamená, že váš darček sa bude líšiť od náhľadového obrázka zobrazeného v editore
Ďalšie informácie: vhodné do umývačky riadu
Ďalšie informácie o proseccu:

Informácie o značke: 
Značka: Prococa, s.r.o: Značka: Rosanti
Vino Frizzante
Druh vína: šumivé
Obsah: Vínne šumivé víno, ktoré sa vyznačuje vysokým obsahom alkoholu: Obsah: 200 ml
Podiel alkoholu: 10,5 %
Krajina pôvodu: Taliansko
Hrozno: Hrozno: Glera
Charakteristika: Krásne frizzante s ovocnou, kvetinovou vôňou. Elegantné, jemné a svieže s tónmi kryštalizovaného ovocia.

Koho prekvapíte mini darčekom na prosecco s vygravírovaným pohárom?

Koho by ste chceli prekvapiť fľašou lahodného prosecca? Darček v podobe prosecca je tým najlepším prekvapením bez ohľadu na príležitosť. Okrem lahodnej fľaše Rosanti Vino Frizzante tento darček obsahuje aj gravírovaný pohár na šampanské. Štýlový pohár na šampanské si môžete sami personalizovať pridaním mena alebo textu podľa vlastného výberu. Ideálny darček k promócii, výročiu alebo akejkoľvek inej oslave! Tento úžasný darček na prosecco je veľmi vhodný aj na obchodné účely. Možnosti sú nekonečné.

Navrhnúť si vlastný gravírovaný pohár je jednoduché. Stačí pridať meno alebo text podľa vlastného výberu v našom online editore. Váš výtvor potom do pohára vygravírujeme s veľkou starostlivosťou a presnosťou. Vytvorte si teraz svoj personalizovaný darček v podobe miniprosecca s fľašou Rosanti Vino Frizzante! Ak máte záujem o veľkú objednávku, kontaktujte naše obchodné oddelenie, kde získate ďalšie informácie.

Často kladené otázky

Prispôsobenie a objednanie

Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.

Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie

Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba

Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal

Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?