• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
nápoje
Všetky dizajny nájdeš v Editore
Všetky dizajny nájdeš v Editore
nápoje
Hľadanie darčekov
Zobraziť filtre
Skryť filtre
typ
typ
Druh vína
Druh vína
Krajina pôvodu
Krajina pôvodu
498 dary pre: nápoje
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 136 recenzie
Simona
na 09-10-21

"Maximálna spokojnosť! Rýchle dodanie, kvalitné prevedenie, krajšie ako na obrázku 🙂 "

10 / 10
Ingrid
na 06-10-21

"Krásna práca nadmieru spokojná 😃 "

10 / 10
Petra
na 06-10-21

"Určite odporúčam, prvý raz som si u vás objednala,našla som vás náhodou na internete a bola som veľmi.."

10 / 10

nápoje

Ak sa chystáš na oslavu a chceš osláviť originálnym spôsobom alebo prekvapiť jedného zo svojich blízkych lahodnou fľašou alkoholu, máme pre Teba dokonalý darček: fľašu alkoholu s personalizovanou etiketou.

Alkoholový darček s personalizovaným štítkom

Fľašu alkoholu si môžeš prispôsobiť pridaním fotografie a / alebo textu podľa vlastného výberu. Personalizáciu možno umiestniť na štítok alebo na drevené púzdro. Ďalšou možnosťou je zvoliť si darčekovú súpravu s fľašou alkoholu a sadou personalizovaných pohárov na víno, whisky alebo na šampanské.
Existuje toľko možností, že si určite nájdeš ten svoj pravý darček vhodný na každú príležitosť.

Personalizované víno

Víno je všestranný darček. Večera u priateľa? Je typické priniesť fľašu vína. Domáca oslava? Prines fľašu vína! Oslava na Deň otcov? Daruj fľašu vína! Existuje mnoho, mnoho ďalších príkladov, kedy je fľaša vína perfektným darčekom. Vieme, je možné darovať normálnu tradičnú fľašu vína, ale ak chceš urobiť niečo trochu špeciálnejšie, odporúčame darovať personalizovaný darček. K dispozícii je niekoľko možností personalizácie, ako napríklad pridanie personalizovanej etikety, prispôsobeného dreveného puzdra alebo sady gravírovaných pohárov s menom alebo iným textom.

V ponuke máme rôzne červené, biele a ružové vína z rôznych krajín pôvodu, ako napríklad Chardonnay, Merlot, Sauvignon a Pinot Noir. Darčekové balíčky na víno sú tiež vhodným a praktickým darčekom!

Personalizované pivo

Kto nemá rád studené pivo? Na YourSurprise ponúkame vynikajúce pivo z rôznych krajín; od holandských pív po špeciálne pivá z Belgicka a miestnych pivovarov v rôznych veľkostiach. Skvelý darček na slnečný deň, na zápas obľúbeného tímu alebo ma stretnutie s kamarátmi. Ak chceš prekvapiť milovníka piva chutným pivným darčekom, my s tým pomôžeme. Ak hľadáš darček pre osobu, ktorá má rada domáce veci, určite ju poteší vlastný domáci pivovar. Ak hľadáš skôr niečo sladké s jemnou chuťou, skús darčekovú sadu ovocného piva

Nech sa rozhodneš pre akýkoľvek darček, nezabudni ho urobiť jedinečným. Môžeš to urobiť pridaním personalizovanej etikety s fotkou a / alebo textom podľa vlastného výberu. Ďalšou možnosťou je darovat gravírovaný pohár na pivo,s ktorým si každý rád pripije! Ak chceš z každého rožku trošku, daruj darčekovú súpravu na pivo, ktorá obsahuje niekoľko pív alebo pohárov na pivo.

Personalizované šampanské

Šampanské patrí k nejednej oslave! Na YourSurprise si môžeš personalizovať svoju vlastnú fľašu s bublinkami vytvorením personalizovanej etikety s fotografiou a / alebo textom podľa vlastného výberu, alebo pridaním gravírovaného dreveného puzdra na fľašu alebo gravírovaných pohárov na šampanské. Personalizované šampanské je ideálnym darčekom na výročie a svadby o stane sa milou pamiatkou!

Ak šampanského nie je tá správna voľba, ale niečo iné bublinkové by potešilo viac, prečo si nevybrať fľašu prosecca, cavy alebo iného šumivého vína? To všetko je možné personalizovať rovnakým spôsobom ako šampanské!

Personalizované liehoviny

Chceš radšej prekvapiť fľaškou ginu, whisky alebo Portu? Naše liehoviny sú perfektným darčekom pre niekoho, kto má rád poriadne nápoje. Ponúkame široký výber vrátane whiskey, vodky, koňaku a ginu. Pridajte osobnú ediketu alebo drevené puzdro. Taký darček určite milo prekvapí.

Pi zodpovedne

Každý si občas rád vychutná nejaký dobrý alkoholický nápoj, ale nezabudni piť zodpovedne!