• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky narodeniny darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 126 recenzie
Marián
na 28-07-21

"Super rýchle a spolahlive dodanie. Vynikajuce. "

10 / 10
Zuzana
na 25-07-21

"Vždy maximálna spokojnosť. Výborná komunikácia a kvalita tovaru. Kreatívne ponuky. Ďakujem veľmi pekne.."

10 / 10
Radovan
na 25-07-21

"Všetko bolo OK "

10 / 10

Originálne personalizované narodeninové darčeky pre všetky vekové kategórie

Hip hip hurá! Čas na párty a, samozrejme, na darček. Čo by to však tento rok malo byť? Množstvo ľudí má každoročne problém nájsť skvelý darček pre každého. Tomu rozumieme! Dobrou správou je, že sa nemusíte zasa spoliehať na poukážky. Premýšľali ste niekedy nad personalizovanými darčekmi?

Čo presne sú personalizované darčeky?

V službe YourSurprise personalizujeme takmer akýkoľvek darček, na ktorý si spomeniete. To znamená, že na každý darček môžete nechať vytlačiť alebo vyryť svoj vlastný dizajn. Na darček (napríklad vynikajúcu čokoládu Toblerone) môžete pridať meno príjemcu alebo dokonca dlhšiu správu. Každý darček vytvoríme presne tak, ako je zobrazený v ukážke, ktorú vidíte v našom editore, akonáhle personalizáciu dokončíte.

Naše najlepšie darčeky

Ponúkame obrovskú škálu darčekov, z ktorých každý má svoj vlastný súbor dizajnov. Toto sú len niektoré z mnohých darčekov, ktoré ponúkame a ktoré si môžete prispôsobiť menom, fotkou a/alebo textom podľa vlastného výberu:
* hrnčeky
* čajové poháre
* kožené a látkové zástery
* ryté drevené lopáre
* darčekové sady na víno a šampanské
* pivo a darčekové sady na pivo
* poháre na pivo, poháre na víno, poháre na whisky, poháre na gin & tonik a poháre na vodu
* lahodná čokoláda v personalizovaných obaloch, ako sú tyčinky Toblerone a darčekové krabičky Milka
* čokolády s jedlou potlačou
* detské tanieriky
* futbalová lopta s menom
* knihy, v ktorých môže príjemca hrať hlavnú úlohu
* krúžky na kľúče a plyšové hračky s menom

Okrem všetkých týchto zábavných darčekov ponúkame aj ryté šperky, vyšívané župany a osobné uteráky, detské ponožky, tričká, ponožky, obliečky na vankúše a obliečky na paplóny.

Darčeky k narodeninám pre každý vek

Či už má niekto 25, 30, 40, 60, 70 alebo viac rokov, v našom sortimente určite nájdete ten najlepší darček k narodeninám pre všetky vekové kategórie.

Pre najmenších

Ponúkame krásne personalizované knihy, v ktorých môže byť dieťa hlavným hrdinom príbehu. To dodá trochu čara a zábavy každému okamihu pred spaním, povzbudí lásku k čítaniu a bude to pekná pamiatka. Naše drevené hračky sú tiež veľmi obľúbené. Nabádajú k hre a pohybu a, navyše, vyzerajú fakt parádne.

Darčeky pre dospelých

Čo dáte niekomu, kto už všetko má? Chutným darčekom v takýchto prípadoch nemôžete nič pokaziť. Možno vám príde vhod výborná darčeková sada na pivo vrátane vlastného pohára alebo darčeková sada na víno s dvoma personalizovanými pohármi, aby ste si mohli darček užiť spolu. Ak oslávenec rád trávi čas v kuchyni, zvoľte personalizovanú knihu receptov, do ktorej si môže zaznamenávať svoje kuchárske diela. Ak to váš rozpočet dovolí, dar môže doplniť zástera, kuchárska čiapka a rukavice na pečenie.

Darčeky pre seniorov

Vedeli ste, že veľa starších ľudí bude rado, keď dostane personalizované obliečky na vankúše, na ktorých sú ich blízki? Personalizovaný hrnček na každodenný čaj je tiež perfektný, rovnako ako puzzle, ktoré počas pitia možno skladať!

Ozdoby

Ak hľadáte možnosti výzdoby domu na narodeniny, môžeme vám s tým pomôcť. Ponúkame personalizované servítky, sviečky, taniere, balóniky a obrusy. Všetky ingrediencie pre slávnostné usporiadanie narodeninového stola.

Ak tam nemôžete byť: pošlite drevenú pohľadnicu

Ak sa narodenín nemôžete fyzicky zúčastniť, ale chcete popriať všetko najlepšie, môžete personalizovať drevenú pohľadnicu a nechať ju poslať priamo na adresu oslávenca. Je to niečo iné ako obyčajné prianie a navyše pekná dekorácia domu.