Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Hip hip hurá! Ak sa blížia narodeniny blízkeho, vytvorte mu skutočne originálny personalizovaný narodeninový darček a prekvapte ho. Či už hľadáte darček k narodeninám pre neho, pre ňu, k 50-ke alebo k narodeninám drobca, YourSurprise ponúka narodeninové darčeky pre malých aj veľkých.

484 Darčeky

Videli ste 48 z 484 darov

Originálne personalizované narodeninové darčeky pre všetky vekové kategórie

Hip hip hurá! Čas na párty a, samozrejme, na darček. Čo by to však tento rok malo byť? Množstvo ľudí má každoročne problém nájsť skvelý darček pre každého. Tomu rozumieme! Dobrou správou je, že sa nemusíte zasa spoliehať na poukážky. Premýšľali ste niekedy nad personalizovanými darčekmi?

Čo presne sú personalizované darčeky?

V službe YourSurprise personalizujeme takmer akýkoľvek darček, na ktorý si spomeniete. To znamená, že na každý darček môžete nechať vytlačiť alebo vyryť svoj vlastný dizajn. Na darček (napríklad vynikajúcu čokoládu Toblerone) môžete pridať meno príjemcu alebo dokonca dlhšiu správu. Každý darček vytvoríme presne tak, ako je zobrazený v ukážke, ktorú vidíte v našom editore, akonáhle personalizáciu dokončíte.

Naše najlepšie darčeky

Ponúkame obrovskú škálu darčekov, z ktorých každý má svoj vlastný súbor dizajnov. Toto sú len niektoré z mnohých darčekov, ktoré ponúkame a ktoré si môžete prispôsobiť menom, fotkou a/alebo textom podľa vlastného výberu:

 • hrnčeky
 • čajové poháre
 • kožené a látkové zástery
 • ryté drevené lopáre
 • darčekové sady na víno a šampanské
 • pivo a darčekové sady na pivo
 • poháre na pivo, poháre na víno, poháre na whisky, poháre na gin & tonik a poháre na vodu
 • lahodná čokoláda v personalizovaných obaloch, ako sú tyčinky Toblerone a darčekové krabičky Milka
 • čokolády s jedlou potlačou
 • detské tanieriky
 • futbalová lopta s menom
 • knihy, v ktorých môže príjemca hrať hlavnú úlohu
 • krúžky na kľúče a plyšové hračky s menom

Okrem všetkých týchto zábavných darčekov ponúkame aj ryté šperky, vyšívané župany a osobné uteráky, detské ponožky, tričká, ponožky, obliečky na vankúše a obliečky na paplóny.

Darčeky k narodeninám pre každý vek

Či už má niekto 25, 30, 40, 60, 70 alebo viac rokov, v našom sortimente určite nájdete ten najlepší darček k narodeninám pre všetky vekové kategórie.

Pre najmenších

Ponúkame krásne personalizované knihy, v ktorých môže byť dieťa hlavným hrdinom príbehu. To dodá trochu čara a zábavy každému okamihu pred spaním, povzbudí lásku k čítaniu a bude to pekná pamiatka. Naše drevené hračky sú tiež veľmi obľúbené. Nabádajú k hre a pohybu a, navyše, vyzerajú fakt parádne.

Darčeky pre dospelých

Čo dáte niekomu, kto už všetko má? Chutným darčekom v takýchto prípadoch nemôžete nič pokaziť. Možno vám príde vhod výborná darčeková sada na pivo vrátane vlastného pohára alebo darčeková sada na víno s dvoma personalizovanými pohármi, aby ste si mohli darček užiť spolu. Ak oslávenec rád trávi čas v kuchyni, zvoľte personalizovanú knihu receptov, do ktorej si môže zaznamenávať svoje kuchárske diela. Ak to váš rozpočet dovolí, dar môže doplniť zástera, kuchárska čiapka a rukavice na pečenie.

Aký darček darovať mužom k narodeninám?

Výber darčeka k narodeninám vášho partnera môže byť obzvlášť náročný, keďže ho chcete naozaj veľmi potešiť. S nami to nebude také ťažké, ako si myslíte, pretože personalizácia darčeka s fotografiou a/alebo textom podľa vášho výberu je jednoduchý a premyslený spôsob, ako urobiť váš darček výnimočným. V YourSurprise máme veľa krásnych darčekov, ktoré si môžete prispôsobiť. Čo tak pekný hrnček, plátno alebo nástenné hodiny? Zaujímavý hrnček s vašou spoločnou fotografiou sa určite stane novým obľúbeným hrnčekom vášho partnera. Najmä ak ho ráno naplníte jeho obľúbeným čajom alebo kávou. Náš čarovný hrnček je ďalším skvelým nápadom na darček, pretože je čisto čierny a až po naplnení horúcim nápojom odhalí personalizovaný dizajn, ktorý je skutočným prekvapením! A čo poviete na personalizovaný prívesok na kľúče? Ak má váš partner chuť na sladké, určite sa mu bude páčiť srdiečko Milka s jeho menom a fotografiou. Ak rád varí alebo griluje keď je pekné počasie, odporúčame mu našu koženú zásteru s vygravírovaným menom. Ak hľadáte darček so sentimentálnym nádychom, vytvorte personalizovaný fotoalbum svojich dobrodružstiev a tešte sa na ďalšie.

Jedinečný narodeninový darček pre každý vek

Keďže v živote oslavujeme rôzne narodeniny, každý vek prináša svoj vlastný jedinečný súbor míľnikov a spomienok. Aby boli tieto príležitosti ešte výnimočnejšie, je nevyhnutné vybrať dokonalý darček, ktorý skutočne odráža osobnosť a záujmy oslávenca. Každé narodeniny sú dôležitým míľnikom, veď prichádzajú len raz za život!

Pozrite si všetky naše ponuky narodeninových darčekov, ktoré nájdete u nás na YourSurprise:

Čo darovať k narodeninám niekomu, kto má všetko?

Pri hľadaní dokonalého darčeka k narodeninám pre niekoho, kto má zdanlivo všetko, je potrebné myslieť netradične a byť kreatívny. Zozbierali sme zoznam 10 nápadov na narodeninové darčeky, ktoré určite zanechajú dojem, od jedinečných zážitkov až po osobné poklady.

 1. Krabička na čaj: s výberom čajov a personalizovaným pohárom na čaj.
 2. Gravírované luxusné pero: Vysokokvalitné pero s vygravírovaným menom alebo významným textom.
 3. Personalizované puzzle: Puzzle vytvorené z cennej fotografie alebo koláže ich obľúbených spomienok.
 4. Personalizované víno alebo whisky: Fľaša ich obľúbeného nápoja s vlastnou etiketou s ich menom.
 5. Kožený darček s monogramom: Môžete si u nás zakúpiť koženú peňaženku, tašku alebo zápisník s vygravírovanými iniciálami. Ak radi varia, porozmýšľajte o koženej zástere!
 6. Vlastná kniha receptov: na zaznačenie všetkých obľúbených receptov, navyše dokonca s personalizovaným obalom.
 7. Personalizované nástenné panely: na zobrazenie všetkých obľúbených spomienok na stene.
 8. Darčeková súprava martini: vyberte si z obľúbených koktailov. Vrátane nápojov, šejkra a pohárov!
 9. Kozmetická taška: vysokokvalitná koža s vygravírovaným menom
 10. Vonná sviečka s personalizovanou fotografiou alebo odkazom.

Ako urobiť narodeninový darček jedinečným a zmysluplným?

Keď ide o to, aby bol narodeninový darček jedinečný a zmysluplný, ide o to, aby ste pridali osobný dotyk. Zvážte záujmy, záľuby a cenné spomienky obdarovaného, aby ste našli darček, ktorý s ním bude skutočne rezonovať. Môžete dokonca urobiť niečo navyše a darček personalizovať jeho menom, iniciálami alebo úprimným odkazom, aby ste ukázali, ako veľmi vám na ňom záleží.

V spoločnosti YourSurprise sa venujeme personalizácii narodeninových darčekov, aby sme mohli vytvoriť dlhotrvajúci a zmysluplný narodeninový darček.

Cenovo dostupné darčeky k narodeninám, ktoré nepôsobia lacno

Narodeniny prichádzajú a odchádzajú. Darček pre sestru, darčeky pre priateľov alebo rodičov, vždy sa blíži oslava narodenín!

Hoci sú oslavy zábavné a vzrušujúce, môžu nakoniec stáť nemalé peniaze. Nechcete predsa skrachovať, v snahe darovať perfektný narodeninový darček.

Vďaka YourSurprise môžete nájsť cenovo dostupné malé narodeninové darčeky. Prispôsobte si naše filtre a nájdite darček podľa vašich predstáv alebo navštívte našu stránku s malými darčekmi.

Niekoľko nápadov: bonboniéra, balón s fotografiou, pohár na čaj, drevená pohľadnica alebo zábavné ponožky!

Narodeninové darčeky pre mužov do 20 rokov

Darujte mužom v tejto vekovej kategórii skvelý darček k narodeninám, ktorý môžu využiť vo svojom prvom domove alebo keď odchádzajú na univerzitu či vysokú školu. Pohár na pivo s vygravírovaným menom, sada vygravírovaných pohárov na vodu alebo obrovský hrnček na kávu, aby im vystačil na celý deň. Ďalším zábavným nápadom je pár personalizovaných ponožiek s ich najtrápnejšou fotografiou.

Narodeninové darčeky pre mužov do 30 rokov

Prekvapte muža v tejto vekovej kategórii na jeho narodeniny lahodným darčekovým balíčkom plným chutných pív. Ak miluje grilovanie, darujte mu pár kožených rukavíc na grilovanie alebo koženú zásteru s vyrytým nápisom. Ak sa mu narodí dieťatko, máme pre neho množstvo darčekov, ktorými mu môžete zablahoželať. Detské body s logom "najlepší otecko" alebo parádny tanier s nápisom "otecko je môj hrdina" sú skvelou voľbou.

Narodeninové darčeky pre mužov po tridsiatke a štyridsiatke

Fľaša dobrého červeného vína je pre mužov v tejto vekovej skupine často pôžitkom. Fľašu vína si môžete prispôsobiť pomocou etikety alebo dreveného obalu na víno. Ak je obdarovaný znalcom vína, vyberte si krabicu na víno. Prípadne sa môžete rozhodnúť pre personalizovanú fľašu dobrej whisky. Ak žiadna z týchto možností sa nehodí, môžete im darovať krásne personalizované plátno, skutočný dekoratívny predmet do ich domova. Prekvapte milovníkov varenia koženou zásterou s gravírovaním, ktorú môžete nosiť pri príprave tých najchutnejších pokrmov.

Narodeninové darčeky pre mužov medzi 40 a 50 rokmi

Víno alebo whisky sú pre túto vekovú kategóriu skvelou voľbou, preto si darček prispôsobte ich menom alebo zaujímavou fotografiou, aby bol naozaj jedinečný. Môžete si vybrať gravírované poháre na víno, pivo alebo whisky. Ak má rád výzvy, vyberte si súpravu na varenie piva.

Narodeninové darčeky pre 70-ročných mužov

Ak chcete svojmu otcovi alebo starému otcovi popriať všetko najlepšie k narodeninám, darujte mu fotografiu jeho vnúčat. Čo tak pekná nádoba na sušienky naplnená domácimi sušienkami? A ak mu chcete dať najavo, že sa stane dedkom, pošlite mu čokoládový telegram alebo našu skvelú knihu "Hádaj čo?

Aký darček k výročiu pre manželku?

Ste spolu rok, 20 rokov alebo ešte dlhšie a hľadáte pekný darček pre svoju manželku k narodeninám? Máme pre vás niekoľko skvelých nápadov. Sme si istí, že jej urobíte veľkú radosť darčekom, na ktorom ste si dali záležať. Predstavte si personalizovaný prívesok na kľúče s jej menom. Pekný spôsob, ako jej dať náhradný kľúč od bytu alebo domu. Chcete ju objať, ale nemôžete kvôli vzdialenosti? Naše veľké medvede majú tričko, na ktoré si môžete dať vytlačiť vašu spoločnú fotografiu. Nie je to jej štýl? Možno sa jej bude páčiť pekný personalizovaný hrnček s vašou fotografiou a osobným textom! Vyskúšajte poháre na víno s vašimi menami. Ak je skôr gurmánka, môžete ju potešiť lahodnou čokoládou. Čokoládu možno tiež personalizovať menom alebo fotografiou. Balenie môžeme personalizovať, ale ak ju chcete naozaj prekvapiť, môžete si dať vyrobiť čokoládu s vlastným menom alebo fotografiou.

Darčeky pre seniorov

Vedeli ste, že veľa starších ľudí bude rado, keď dostane personalizované obliečky na vankúše, na ktorých sú ich blízki? Personalizovaný hrnček na každodenný čaj je tiež perfektný, rovnako ako puzzle, ktoré počas pitia možno skladať!

Ozdoby

Ak hľadáte možnosti výzdoby domu na narodeniny, môžeme vám s tým pomôcť. Ponúkame personalizované servítky, sviečky, taniere, balóniky a obrusy. Všetky ingrediencie pre slávnostné usporiadanie narodeninového stola.

Ak tam nemôžete byť: pošlite drevenú pohľadnicu

Ak sa narodenín nemôžete fyzicky zúčastniť, ale chcete popriať všetko najlepšie, môžete personalizovať drevenú pohľadnicu a nechať ju poslať priamo na adresu oslávenca. Je to niečo iné ako obyčajné prianie a navyše pekná dekorácia domu.