Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Kuchár a jeho zástera sú neoddeliteľní! Nielenže ich ochráni pred neželanými škvrnami na oblečení, ale je to aj kus oblečenia, ktorý odlišuje kuchára od skutočného šéfkuchára! Darujte niekomu, kto rád varí chutné jedlá, personalizovanú zásteru s fotografiou a/alebo textom.

47 darčeky

Potlačte si zásteru

Hľadáte darček pre niekoho, kto rád trávi čas v kuchyni a miluje varenie? Darujte zábavnú zásteru s menom alebo fotkou! YourSurprise ponúka rôzne zástery: od detských až po látkové a kožené. Zásteru možno jednoducho navrhnúť v online editore. Môžete nahrať fotku a zadať text.

Zástera pre mamu

Chceli by ste dať pre svoju mamu urobiť osobnú zásteru? Veľa zábavy! ~ Máme zástery v rôznych potlačiach a farbách. V našom editore vyberte text, ako napríklad „Najlepšia mama“, „Som super mamka“, „Milujem svoju mamku“ alebo dokonca „Pre najlepšiu babičku“. Môžete si tiež nahrať vlastnú fotku alebo dať na zásteru koláž z niekoľkých fotiek. Zástery sú potlačené vo vysokej kvalite, čo znamená, že dobre vyzerajú. Zástera pre Deň matiek je k dispozícii v šedej a bielej.

Zástera pre babičku

Chceli by ste prekvapiť najlepšiu babičku na svete krásnym darčekom za všetky tie skvelé jedlá, ktoré pripravuje? Alebo preto, že vždy pečiete buchty spolu? Dajte jej ako darček zásteru s fotkou, menom alebo textom podľa vášho výberu. Zástera s obrázkami babičky a vnúčat je vždy hitom! Obzvlášť s venovaním „Pre najlepšiu babičku”!

Detská zástera s menom

Kto by nemal rád pečenie koláčov, zdobenie torty alebo len pomoc v kuchyni? Poznáme veľa detí, ktoré rady pečú koláče s mamou, otcom alebo babičkou. V našej ponuke nájdete množstvo skvelých detských záster, ktoré sú špeciálne vyrobené pre malých kuchynských princov a princezné. Nahrajte fotku, meno a vyberte zábavný text pre zásteru, napríklad „Baking star”, „Helper” alebo „Master chef”. Zástery pre deti sú k dispozícii v červenej, modrej, čiernej a bielej.

Detská zástera Miffy

Zástera Miffy je k dispozícii v rôznych farbách a s rôznymi motívmi. Môžete si vybrať z motívov Miffy s podbradníkom, Miffy pri jedle alebo Miffy so všetkými priateľmi. Aby bola zástera pre malého kuchára zábavná, môžete pridať aj meno s krátkym textom!

Pre drsných mužov: kožená BBQ zástera

Pre veľkých drsných majstrov kuchárov máme v našej kolekcii krásne kožené zástery, na ktoré možno vytlačiť meno. Okrem mena si môžete vybrať aj z rôznych vzorov a potlačí. Je niekto skutočný „BBQ Specialist“, „Grill master“ alebo „Master chef“? Vytlačíme to na túto krásnu koženú zásteru! Koženú zásteru si môžete ľahko prispôsobiť pomocou nášho online editora. Kožená zástera má nastaviteľný remienok na krk a je vyrobená z rastlinne vyčinenej celozrnnej byvolej kože. Táto zástera je to pravé, ak má váš drsniak rád BBQ s priateľmi!

Detská kožená zástera s menom

Ešte zábavnejšie je spojiť koženú zásteru s koženou zásterou pre deti. Takto môžu otec a dieťa (alebo mama a dieťa) vytvoriť jedinečný tím. Môžete mať rovnakú zásteru pre deti ako pre mamu alebo ocka. Môžete si vybrať z textov ako „Malý, ale šéf“, „Kráľ BBQ“ alebo „Princezná BBQ“. Sme si istí, že tí najmenší radi pomôžu, najmä ak majú rovnakú zásteru ako mama alebo otec.