Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prezrite si našu širokú škálu personalizovaných darčekov na Valentína! K dispozícii je veľa personalizovaných darčekov pre neho, pre ňu a pre páry. Vytvorte najkrajšie personalizované valentínske darčeky pre najromantickejší deň v roku. 

Valentín pre neho

Valentín pre neho

Valentín pre ňu

Valentín pre ňu

360 Darčeky

Videli ste 48 z 360 darov

Originálne valentínske darčeky

Každý rok 14. februára oslavujeme Valentína: deň lásky. Je to deň, kedy svojmu milovanému oznámite, že ste do neho blázon, že ho vrúcne milujete. Pre tichých obdivovateľov je to skvelý deň na to, aby ste svojmu tajnému miláčikovi dali vedieť, čo k nemu cítite. V skratke: 14. február je medzinárodným dňom lásky! A to treba osláviť.

Nie je vždy ľahké nájsť ten správny darček na Valentína. Ak ste spolu už nejaký čas, nájsť nápad na nový darček na každú príležitosť môže byť čoraz ťažšie. Možno vám po vyskúšaní už všetkého možného došli nápady a chcete zorganizovať viac ako len spoločnú večeru v reštaurácii. Pravdepodobne hľadáte originálny darček na Valentína, niečo jedinečné, vďaka čomu sa vaša polovička bude cítiť milovaná a tak že na ňu myslíte. Ale pozor, to že je Valentín neznamená, že láska by sa mala oslavovať len jeden deň v roku. Stále však chceme byť na Valentína o trochu viac extra. Je to deň na oslavu intenzívnej lásky, ktorá trvá celý rok. S Your Surprise môžete vytvoriť darčeky na Valentína originálnym spôsobom. Môžete si vybrať z ponuky darčekov, ktoré nájdete len u nás, navrhnuté našimi odborníkmi a vami personalizované. Nejaké nápady? Obrie čokoládové tyčinky od najpopulárnejších značiek; balíčky s výberom nápojov, darčekové balenia s pohármi a mnoho ďalších jedinečných darčekov.

5 valentínskych darčekov

Deň svätého Valentína je jednou z tých príležitostí, kde je myšlienka dôležitejšia ako veľkosť samotného darčeka. Láska sa určite nemeria podľa toho, aký veľký je dar, ale podľa malých gest a pozornosti voči druhému. Ide o to byť tam vždy s láskou a rešpektom. Z tohto dôvodu sa na Valentína môžete rozhodnúť aj pre malý darček, ktorý dá vášmu priateľovi alebo manželke jasne najavo, že ste mysleli na svoj spoločný príbeh lásky. Ak hľadáte darček, zozbierali sme pre vás 5 nápadov na valentínske darčeky s nízkym rozpočtom a spoločným zaručeným prekvapením!

 • karta s vloženým videom na skenovanie, aby ste mohli vyznať svoju lásku;
 • bonboniéra Milka na rozdelenie;
 • Snehová guľa s vašou fotografiou a množstvom malých srdiečok na zatrasenie;
 • prispôsobená sviečka s vašou fotografiou a/alebo menom;
 • Čokoládový telegram, v ktorom sa povie „Milujem ťa“ jedinečným spôsobom.

Vtipné valentínske darčeky

K veľkej láske patrí veľa zábavy a spoločného smiechu, takže trochu humoru môže dodať vašim valentínskym oslavám mimoriadny nádych. Ak sa chcete so svojou polovičkou pobaviť, vyberte si vtipný valentínsky darček. Potrebujete inšpiráciu? Pár personalizovaných ponožiek, boxerky s vtipnou fotografiou, tričká s potlačou, snehová guľa so zábavnou fotografiou alebo personalizované puzzle s vtipnou spomienkou.

Nápady na romantické valentínske darčeky

Valentín je najromantickejší deň v roku, preto pre vás máme dokonalé nápady na romantické darčeky:

 • Fotodarčeky: ako napríklad personalizovaný fotorámik s vašou obľúbenou fotografiou alebo fotoalbum plný vašich najcennejších spomienok.
 • Personalizované šperky: Náhrdelník alebo náramok s vygravírovaným menom alebo iniciálami vášho partnera nikdy nesklame.
 • Milostné listy: Krásne napísaný list je dokonalým romantickým darčekom, o to viac, ak je napísaný v nádhernej personalizovanej pohľadnici!
 • Valentínska čokoláda: Čokolády v tvare srdca s roztomilou fotografiou sú najlepšou sladkou pochúťkou.

Valentínske darčeky pre vzťahy na diaľku

Byť vo vzťahu na diaľku môže byť náročné, najmä keď sa blíži Valentín.

YourSurprise vám uľahčí oslavu tejto romantickej príležitosti, aj keď váš vyvolený žije ďaleko. Svoj darček môžete nechať poslať priamo na adresu obdarovaného, aby ste mu pripravili milé romantické prekvapenie. Vyberte si menšiu veľkosť darčeka, ktorý sa dá doručiť cez poštovú schránku, alebo si vyberte XXL darček, ktorý ho bude čakať priamo pred dverami.

Tu je niekoľko nápadov na valentínske darčeky na diaľku:

 • Video pohľadnica: Zdieľajte všetky svoje myšlienky a pocity v srdečnej video správe s digitálnym QR blahoželaním.
 • Personalizovaný kalendár: Naplňte každý mesiac krásnymi fotografiami a špeciálnymi dátumami ako neustálu pripomienku spoločných chvíľ a nadchádzajúcich stretnutí.
 • Fotoalbum: Naplňte ho všetkými čarovnými spomienkami na spoločne strávený čas.
 • Fleecová deka: Hrejivá, útulná fleecová deka pre vášho miláčika, personalizovaná s vašou spoločnou fotografiou.
 • Plyšový medveď XXL: Ideálny plyšový spoločník na chvíle, keď nemôžete byť pri sebe.
 • Náhrdelník v tvare srdca: personalizovaný s iniciálami, fotografiou alebo špeciálnym dátumom, aby bol ešte významnejší.

Koľko stojí personalizácia valentínskeho darčeka?

Jednou z krásnych vecí na personalizovaných darčekoch je, že sú výnimočné a jedinečné, aj keď sa rozhodnete pre menší darček! Či už hľadáte menší darček na pamiatku alebo preferujete väčšie prekvapenie, na výber je dostatok darčekov pre každý rozpočet. Vaša personalizácia je zahrnutá v cene darčeka, takže sa nemusíte obávať žiadnych ďalších poplatkov!

Personalizované valentínske darčeky pre páry

Hľadáte valentínsky darček, ktorý bude dokonalý pre vás oboch?

Vyberte si šperky, ktoré k sebe ladia, napríklad náhrdelník alebo náramok s vygravírovanými iniciálami; sadu hrnčekov na kávu; personalizované spodné prádlo s fotografiou vašej polovičky; ladiace obliečky na vankúš; bonboniéru, ktorú si môžete spolu vychutnať pri pozeraní obľúbeného seriálu... Možnosti sú naozaj nekonečné!

Valentínske darčeky s rozpočtom

Ak máte na tohtoročného Valentína obmedzený rozpočet, nebojte sa. Vyjadrenie vašich citov nemusí vyjsť draho. Existuje množstvo cenovo dostupných a premyslených darčekov, vďaka ktorým sa váš partner bude cítiť videný a ocenený, ako napríklad: snehová guľa s vašou obľúbenou fotografiou s trblietkami alebo srdiečkami namiesto bežného snehu; roztomilý personalizovaný medveď; čarovný fotohrnček; čokoláda s fotografiou v tvare srdca; personalizovaná drevená pohľadnica; mäkký vankúš na mieru; personalizovaná sviečka; darčeková krabička čokolády Milka v tvare srdca a mnoho, mnoho ďalších!

Valentínske darčeky pre manželské páry

Vymyslieť nový darček na každú príležitosť môže byť náročné, aj keď svojho partnera poznáte skrz-naskrz! Niekedy ide jednoducho o to, že ste spolu už dlho a darovali ste už nejeden darček, alebo o to, že ste s niekým, kto už má všetko, čo potrebuje. Čo teda darovať niekomu, kto sa zdá, že má všetko? Čo tak:

 • Personalizovaný výtlačok na plátne
 • Darčeková krabica s fotografiami v retro štýle
 • Fľaša vína s personalizovanou etiketou
 • Personalizované kuchynské príslušenstvo
 • Príjemný župan s vyšitým menom
 • Gravírovaný zapaľovač
 • Personalizovaný darček vo forme whisky alebo liehovín

Najromantickejšie darčeky na Valentína

Romantika je kľúčové slovo každého Valentína. Ak aj vy chcete tento rok zažiť deň plný romantiky a spoločných chvíľ, prečo si nedarovať darček pre pár? Tu sú niektoré z našich obľúbených nápadov:

 • Súprava obliečok na vankúše s iniciálami
 • Súprava šálok pre páry na spoločné raňajky
 • Kľúčenka so srdcom, aby ste mali svoju polovičku vždy nablízku
 • Set pohárov so šampanským na spoločný prípitok počas romantickej večere
 • Čokoládové srdce s vytlačenou fotografiou, lahodná belgická čokoláda na spoločné zdieľanie

Darček na Valentína alebo nie?

Skutočnosť, že čítate tento text, naznačuje, že uvažujete nad darovaním. Je to veľmi chabé povedať, ale myslíme si, že robíte veľmi dobre. Nemusí ísť o drahý darček, skôr ide o to, aby ste svojmu milovanému dali najavo, že ho stále milujete. A samozrejme, láska nie je v dare. Ale predovšetkým je to znak toho, že ste na niekoho mysleli a myslíte si, že stojí za to s tým niečo urobiť. A pre človeka, ktorý dostane na Valentína darček, je to jednoducho veľmi pekné vidieť. Lebo kto by to nechcel?

Najlepšie darčeky na Valentína: personalizované darčeky s osobným odkazom

Ak hľadáte krásne darčeky, zvážte darovanie personalizovaného darčeka. Teda darček, ktorý máte ušitý na mieru špeciálne pre vášho Valentína. V našom sortimente nájdete viac ako 1500 druhov darčekov, ktoré si môžete personalizovať. Urobíte to tak, že k produktu pridáte meno svojho blízkeho a v mnohých prípadoch môžete nahrať aj peknú fotografiu. Takto môžete urobiť naozaj osobný darček! Vymyslite si pekné nástenné hodiny s vašou obľúbenou fotkou alebo bonboniéru s vašou fotkou na obale. Dokonca si môžete nechať vytlačiť svoju obľúbenú fotografiu na samotnú čokoládu! Mnohé darčeky majú priestor na osobné posolstvo, ktoré môžete pridať aj vy. Povedzte svojmu blízkemu na darčeku, že ho máte radi a máte z neho veľkú radosť. Nie ste taký dobrý so slovami? V online editore, do ktorého nahráte meno svojho blízkeho a fotografiu, si často môžete vybrať z množstva návrhov, ktoré sme pre vás už vyrobili. Vyberte si z dizajnov so srdiečkami alebo s textom 'Milujem ťa'. Okrem toho môžete ku všetkým darčekom bezplatne pridať malú darčekovú kartu s vašou osobnou správou. Veľmi užitočné, ak chcete povedať trochu viac ako len „Milujem ťa“. Darčekovú kartu vyrobíte zadarmo a my vám ju dáme ako darček, aby obdarovaný ihneď videl vašu správu, keď otvorí darček.

Aký je dobrý darček pre ňu?

Našťastie je na výber množstvo darčekov, ktoré vášej Valentínke urobia radosť. Predstavte si lahodnú tabuľku čokolády alebo peknú pohľadnicu s osobným odkazom. Ak chcete ísť naozaj do veľkého, môžete si samozrejme pozrieť krásny náhrdelník s príveskom. Existuje naozaj veľa pekných vecí, ktoré môžete vymyslieť, aby ste obdarovali svojho blízkeho. Pozrite si všetkyValentínske darčeky pre ňu.

Aký valentínsky darček dávate mužovi?

Pre muža môže byť skutočne o niečo ťažšie nájsť pekný darček na Valentína. Pre mnohých mužov je to pravdepodobne oveľa menej „veľký problém“ ako pre ženy. Prekvapte ho lahodnou fľašou vína, pekným balením piva, alebo vzrušujúcim kúzelným hrnčekom s peknou fotkou! Pozrite si všetky naše Valentínske darčeky pre neho.

Lacný valentínsky darček pre malý rozpočet

Hľadáte len maličkosť, ktorou by ste potešili svoju lásku? Potom vám radi dáme niekoľko tipov a pekných nápadov:

 • Čokoláda je vždy dobrý nápad! Predstavte si srdiečko Milka so sladkým obrázkom, na ktorom ste spolu. Alebo vašu fotku na čokoládových bonbónoch v tvare srdca. Aj tu si môžete vytvoriť fotografiu sami a možno si ju spoločne užiť.
 • Má váš Valentín naozaj rád šálku čaju? Potom mu dajte prispôsobený čajový pohár. Vďaka našim dizajnom im môžete dodať aj romantický nádych.
 • Kľúčenka s fotografiou sa vždy hodí. Takto vaša láska už nikdy nestratí svoje kľúče.

Trend darčekov na Valentína v roku 2024

Hľadáte darček, ktorý nie je výnimočný len pre vášho manžela či partnera, ale je aj v súlade s dobou? Objavte zopár nápadov na tohtoročného Valentína, zážitky spojené s jedinečnými darčekmi:

 • Romantická večera uvarená doma v kombinácii s personalizovanou doskou na krájanie, na ktorej sa podávajú predjedlá;
 • Romantický film doma s občerstvením a spoločnosťou mäkkého personalizovaného plyšáku
 • Výlet mimo mesta v kombinácii s mäkkým županom s menom

Špeciálny darček: Kniha so zoznamom všetkých vašich spoločných plánov

Perfektný tip, keď ste sa práve stretli, ale aj super zábava, keď ste spolu o niečo dlhšie: darujte knihu so zoznamom vecí čo má pár splniť. Táto kniha obsahuje niekoľko zábavných úloh, ktoré môžete vykonávať spoločne. Od predvádzania svojho najbláznivejšieho tanca až po objavovanie toho, čo by ste robili, keby ste vstúpili do stroja času. Dosť inšpirácie na vyplnenie celého večera! Ešte krajšie je, že v tejto knihe sú aj veci, ktoré môžete urobiť neskôr.

Darček na Valentína na diaľku

Láska sa nebojí diaľok; tí, ktorí skutočne milujú, dobre vedia. Ako všetci vieme, v deň lásky by ste chceli byť so svojím milencom. Ak hľadáte spôsob, ako vyjadriť svoju lásku bez toho, aby ste to mohli povedať osobne, existujú malé triky, pomocou ktorých môžete povedať „Milujem ťa“ na diaľku.

Napíšte milostný list, v ktorom môžete povedať všetky svoje pocity, nielen to, ako veľmi milujete svojho milovaného, ​​ale ako veľmi vám chýba a prečo. Povedať, že vám niekto chýba, je ešte cennejšie, keď pridáte zvyk, frázu alebo pieseň, vďaka ktorej sa budete cítiť viac prepojení. Pozrite si naše nápady, ako osláviť Valentína na diaľku: Blog – Valentín na diaľku.

Darček na prvého spoločného Valentína

Prvý Valentín je možno ten najromantickejší. Ešte ste len začali váš spoločný vzťah a možno si ste nie ste istí chuťami toho druhého. Práve z tohto dôvodu vám chceme pomôcť nájsť ten najvhodnejší darček pre vašu priateľku či priateľa a poradiť. Nie je potrebné kupovať drahý alebo nezvyčajný darček. Ak si nie ste istí, čo sa jej páči, môžete zostať všeobecný a dať všetku svoju kreativitu do prispôsobenia. Niektoré z obľúbených darčekov na prvého Valentína sú personalizované plyšové hračky s menom alebo fotografiou; potlačené vankúše; puzzle s fotografiou páru alebo malé darčeky, ako sú personalizované kľúčenky a kryty na mobilné telefóny.

Odosielanie valentínskych darčekov

Ďalším spôsobom, ako byť nablízku svojmu milovanému, aj keď je na druhom konci sveta, je poslať darček. S YourSurprise môžete poslať svoj valentínsky darček kdekoľvek na svete! Stačí si ho vybrať a prispôsobiť online s veľkou láskou, my sa postaráme o to, aby bol doručený vášmu partnerovi. Môžete tiež pridať skutočne sladkú správu výberom bezplatnej karty. Prečítajte si viac o posielaní darčekov na diaľku v našom blogu!

Čo môžete spolu robiť na Valentína?

Ak môžete byť na Valentína spolu, máte celý deň na to, aby ste spolu robili niečo zábavné. Čo sa však dá robiť na Valentína? Máme niekoľko pekných nápadov:

 • urobte si spolu pekný piknik v parku! Naplňte košík alebo nákupnú tašku francúzskym chlebom, nátierkami, hroznom a dobrým nápojom. Zakončite piknik s lahodnou fľašou vína s vlastnou etiketou!
 • vytvorte si fotoknihu s vašimi najkrajšími momentmi. Absolvovali ste už veľa spoločných výletov do rôznych krásnych miest? Alebo robíte vždy tie najlepšie fotky, nech ste kdekoľvek? Nechajte si vytlačiť niekoľko retro fotiek a kúpte si prázdny fotoalbum, ktorý si na Valentína vyplníte.
 • strávte spolu nádherný deň vo wellness komplexe. Je to nielen veľmi uvoľňujúce, ale aj veľmi príjemné uniknúť tomu všetkému spolu. Je tiež dosť chvíľ, keď môžete byť spolu ticho alebo si len tak pekne pokecať. Prekvapte ju krásnym balíčkom s uterákom , ktorý môže hneď použiť v saune!
 • samozrejme spoločná romantická večera by nemala chýbať v zozname aktivít na Valentína. Choďte uvariť chutné jedlo pre svojho blízkeho, prestrite stôl krásnymi pohármi na víno a zapáľte si romantické sviečky!

Viac tipov na Valentínske darčeky v našich blogoch

Hľadáte ďalšiu inšpiráciu, ako urobiť Valentína nezabudnuteľným? V našich blogoch vám radi poskytneme niekoľko tipov!