Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Naše personalizované knihy premenia adresáta darčeka na skutočného protagonistu! Objavte širokú škálu personalizovaných kníh pre dospelých a deti.

23 Darčeky

Kniha s menom

Bedtime príbehy sú skvelé a deti vždy chcú počuť ďalšie, aj keď ste si už desaťkrát! Veľké dobrodružstvá postavy v knihách ich môžu zabaviť celé hodiny. Knihy sú skvelé darčeky pre narodeniny . Môžu byť však použité aj ako odmeny, keď deti začnú čítať svoje prvé slová, keď sa naučia, ako si viazať šnúrky alebo naučiť sa plávať.

Čítanie nie je len zábavné, ale tiež trénuje dobré počúvanie a sústredenie. Vytvorte ich novú obľúbenú knihu pridaním ich mena do postavy v knihe. Kniha s názvom bude čítanie ich obľúbenú zábavu!

miffy knihy

Asi najpopulárnejší zajačik vo vesmíre, miffy! Kto nevyrástol o dobrodružstvách zajačika a jeho priateľov. Tentokrát môže byť vaše dieťa súčasťou dobrodružstva! Prispôsobte si túto miffy knihu menom a správou. Dieťa meno bude uvedené v celej knihe, takže sú naozaj súčasťou príbehu. Je to ideálny darček pre bábätko alebo narodeniny. Ste vy alebo vaše deti veľkými fanúšikmi miffy? Pozrite sa na všetky ostatné úžasné darčeky miffy !

Knihy pre chlapcov

Keď prerástli trochu miffy, chlapci radi čítajú o super veci. Príbehy sa ešte lepšie, keď sú hlavnou postavou v knihe. Ako hlavná postava dobrodružstva Formule 1 bude pre nich atraktívnejšie začať sa učiť čítať. Táto vzrušujúca kniha pretekárskych áut môže byť prispôsobená menom dieťaťa a osobným odkazom. Všetko prichádza k životu, keď riadi svoje vlastné pretekárske auto v pretekoch. Tieto knihy pre chlapcov budú určite veľmi obľúbené príbehy pred spaním.

Knihy pre dievčatá

Dievčatá niekedy chcú byť hlavnou postavou v príbehu Formule 1. Pre dievčatá, ktoré nechcú riadiť pretekárske autá, existujú knihy s ďalšími dobrodružstvami. Kniha Sugar Mousey je veselá a zábavná kniha o najmenšom členovi rodiny Ollimania. Sugar Mousey má rád pekné veci a krásne zabalené darčeky.

Kniha Pink je pre každého, kto miluje ružovú farbu. Všetko v knihe je ružové. Prispôsobte si knihu menom dieťaťa a osobným odkazom, aby bol perfektným darčekom k narodeninám alebo darčekom pre bábätko .