Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Darček na výročie

Trendové darčeky k výročiu Oslavujú tvoji rodičia výročie svadby? Kolega oslavuje pracovné výročie? Nezáleží na tom, o aké výročie ide! Každé výročie by sa malo správne osláviť a personalizovaný darček by mal byť toho súčasťou. Darovaním osobného darčeka sa zmení výročie na mimoriadny okamih, na ktorý sa len ťažko zabudne.

Výročie svadby

Ste manželia 5, 10 či 25 rokov? To je určite dôvod na oslavu. Alebo sú to tvoji rodičia, kto oslavuje výročie? Piate výročie sa nazýva drevená svadba. Zvykom je si dať darčeky z dreva. Po desiatich rokoch je to cínova svadba. Po 15 rokov manželia oslavujú krištálovú svadbu. Po 25 rokoch je to strieborná svadba a po 50 rokoch zlatá. Na takéto dôležité výročia chcú aj deti obdarovať svojich rodičov niečím originálnym. Najpopulárnejšie darčeky sú fotoalbum s fotkami z predošlých rokov a šampanské s gravírovanými pohármi s menami manželov. Na fľašu šampanského možno umiestniť fotografiu páru. Čo tak použit fotku zo svadby a pridať osobný odkaz? Ak premýšlaš, čo kúpiť svojej žene, my by sme ti odporučili foto plátno s vašou obľúbenou fotkou.

Pracovné výročie

Oslavuje tvoj kolega pracovné výročie? Čo tak ho prekvapiť milým personalizovaným darčekom? Odporúčame personalizované tričko s vtipnou fotkou a textom. V prípade, že tvoj kolega miluje sladké, by si mu mohol kúpiť personalizovanú čokoládu Mila alebo Toblerone s menom, fotkou, alebo milým odkazom. Miluje tvoj kolega firemné oslavy a akcie? Prekvap ho osobným pohárom na pivo, alebo víno s jeho menom. Firemné darčeky nemusia byť nudné a formálne. Obdarovaná osoba určite ocení trošku humoru.

Čo môžeš urobiť ako zamestnávateľ?

Práca zamestnancov firmy je základom úspechu celej spoločnosti. Preto netreba zabúdať na okrúhle pracovné jubileá. Pri pracovnom jubileu môžeš ukázať svojim zamestnancom, že ti na nich záleží. Malé, úprimné gesto poteší najviac. Napríklad môžeš darovať fľašu vína alebo šampanského s menom a fotkou oslávenca.

Ide o úprimné gesto

Darček k výročiu vôbec nemusí byť drahý. Mnoho ľudí považuje gesto za dôležitejšie. Ľudia chcú pocítiť, že o ich jubileu vieš a tešíš sa s nimi.