Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

V živote je veľa momentov, ktoré si zaslúžia oslavu: pracovné výročie, zásnuby, manželstvo a pod. Hľadáte darček k výročiu? Prispôsobte si ten svoj pomocou fotografie a/alebo textu!

465 Darčeky

Videli ste 48 z 465 darov

Darček na výročie a svadbu

Výročie je čas na oslavu dôležitého momentu, či už ide o pracovný míľnik alebo dlhodobý vzťah. Sú takí, ktorí milujú oslavovať jubileá každý rok a možno prekvapia svojho partnera nejakým darčekom, a takí, ktorí chcú prekvapiť svojho milovaného pri dôležitom míľniku, akým je 25 alebo 50 rokov manželstva. Nájsť perfektný darček k výročiu môže byť veľmi komplikované... posledná vec, ktorú by ste chceli, je sklamať obdarovaného. Verte YourSurprise, kde nájdete množstvo originálnych a jedinečných nápadov na darčeky, aby ste mohli ukázať, ako veľmi vám na nich záleží! Ak ste, naopak, dostali pozvánku na výročie svadby a neviete, aký darček dať, máme pre vás niekoľko tipov aj na túto udalosť. Pomôžeme vám urobiť dobrý dojem a vy budete môcť pár obdarovať niečím výnimočným.

Trendové darčeky k výročiu Oslavujú tvoji rodičia výročie svadby? Kolega oslavuje pracovné výročie? Nezáleží na tom, o aké výročie ide! Každé výročie by sa malo správne osláviť a personalizovaný darček by mal byť toho súčasťou. Darovaním osobného darčeka sa zmení výročie na mimoriadny okamih, na ktorý sa len ťažko zabudne.

Darčeky k výročiu svadby

Prešli ste tisíc obchodov a hľadali darčeky aj online, no nenašli ste ten naozaj ten pravý, ktorý vás presvedčí? V prvom rade si musíte uvedomiť, že obdarovaní sú milenci a že by pravdepodobne radi dostali niečo spojené s emóciami, darček, ktorý ich prinúti prežiť spoločne strávené chvíle. Ak sa však na to necítite alebo nemôžete nájsť peknú fotografiu, môžete sa rozhodnúť pre niečo špeciálnejšie, čím novomanželov ohromite. Medzi najlepšie nápady na darčeky bez fotiek patria sady na šampanské s gravírovanými pohármi (pri tomto darčeku si môžete vybrať, či chcete gravírovať drevenú krabičku alebo gravírovať poháre, v oboch prípadoch si ich môžete personalizovať menami manželov alebo nápisom " 20 rokov "," 30 rokov "alebo" 50 rokov "); personalizované čokolády s nápisom, napríklad Čokoládový telegram so správou pre pár; alebo personalizovanú pohľadnicu, ideálne, ak máte obmedzený rozpočet a napriek tomu chcete urobiť originálny darček pridaním personalizovanej správy na blahoželanie.

Výročie svadby

Ste manželia 5, 10 či 25 rokov? To je určite dôvod na oslavu. Alebo sú to tvoji rodičia, kto oslavuje výročie? Piate výročie sa nazýva drevená svadba. Zvykom je si dať darčeky z dreva. Po desiatich rokoch je to cínova svadba. Po 15 rokov manželia oslavujú krištálovú svadbu. Po 25 rokoch je to strieborná svadba a po 50 rokoch zlatá. Na takéto dôležité výročia chcú aj deti obdarovať svojich rodičov niečím originálnym. Najpopulárnejšie darčeky sú fotoalbum s fotkami z predošlých rokov a šampanské s gravírovanými pohármi s menami manželov. Na fľašu šampanského možno umiestniť fotografiu páru. Čo tak použit fotku zo svadby a pridať osobný odkaz? Ak premýšlaš, čo kúpiť svojej žene, my by sme ti odporučili foto plátno s vašou obľúbenou fotkou.

Svadobné výročia v Holandsku

Vedeli ste, že CBS v Holandsku každoročne sleduje, koľko svadobných výročí tam je? Podľa ich údajov v roku 2018 oslavovalo 50. výročie sobáša takmer 53 000 párov. Viac ako 13 000 tisíc oslávilo 60. výročie sobáša a 309 šťastných párov dokonca 70. výročie sobáša. Aký výnimočný je ten moment? A ako to robia? Sme zvedaví na ich tajomstvo, ale tajne si myslíme, že tajomstvom dobrého manželstva je dávať veľa darčekov ;)

Najlepšie darčeky k výročiu pre neho

Blíži sa výročie svadby a stále ste pre neho nenašli darček? Šanca, že sa ocitne v rovnakej situácii, je vysoká, ale nebojte sa, YourSurprise je tu, aby vám pomohol a našiel perfektný darček k výročiu pre vášho priateľa alebo manžela. Medzi najzaujímavejšie darčeky personalizovaný šperk, napríklad kožený náramok s menom; veselé boxerky s fotkou alebo fľaša jeho obľúbeného nápoja. Veľa nápadov a tipov na darčeky pre neho nájdete na našej webovej stránke.

Najlepšie darčeky k výročiu pre ňu

Rastie láska k vašej priateľke každým dňom a vy konečne oslavujete dôležité výročie? Dokonca aj keď ste neorganizovali žiadnu špeciálnu akciu alebo ste sa rozhodli ísť cestou menších darčekov, darček k výročiu pre ňu je nevyhnutnosťou! Môžete si vybrať myšlienku, vďaka ktorej sa bude cítiť rozmaznávaná, ako napríklad kozmetický set s voňavým sprchovým gélom, alebo ju prekvapiť sadou pohárov na víno s jej menom. Pre maškrtníkov si však môžete vybrať zo širokej ponuky čokolád a cukríkov. Objavte všetky darčeky pre ňu.

Aký darček pre...

Aký darček je vhodný pre počet rokov, ktoré sú ľudia v manželstve? Čo darujete páru, ktorý oslavuje prvé výročie svadby? Alebo pár, ktorý je v manželstve 2 či 5 rokov? Vymyslieť zakaždým niečo originálne môže byť dosť ťažké. Čím dlhšie ste v manželstve, tým je to ťažšie. Dávate drahší darček po 5 rokoch ako po 1 roku? Čo robíte vo veku 10 rokov, 25 rokov alebo 50 rokov? A koľko chcete za to minúť?

Každopádne, najobľúbenejšie darčeky na oslavu výročia svadby sú:

  • lahodná fľaša šampanského s vyrytými pohármi na šampanské
  • najkrajšia fotka svadobného dňa zväčšená ako fotka na stenu, napríklad na hliník, plátno alebo forrex
  • kniha so zoznamom pre páry, aby ste si mohli naplánovať, čo chcete spolu v blízkej budúcnosti robiť
  • balenie vína s krásnymi gravírovanými pohármi na víno
  • fantastická kytica kvetov

Nápady na darčeky na rok zasnúb pre neho a pre ňu

Po roku spolu začínate lepšie spoznávať osobnosť, zvyky, vlastnosti a nedostatky toho druhého. Prvé výročie znamená dôležitý míľnik, vzťah sa oficiálne stal vážnejším. Asi sa povedalo osudné „ľúbim ťa“, boli sme spolu na dovolenke a vymenili si prvé darčeky. Prvé výročie môže priniesť očakávanie najmä pri výbere darčeka na prvý rok zásnub. Čo darovať blízkej osobe k výročiu? Vždy oceneným darčekom je personalizovaný fotoalbum so zbierkou všetkých spoločne strávených chvíľ v predchádzajúcom roku. Vždy obľúbené sú darčeky s fotkou páru: plagát na zavesenie na stenu, personalizované hodiny v tvare srdca alebo plyšák na objatie. Nemusíte hľadať ten najdokonalejší darček, vymyslite niečo, čo má pre vašu polovičku zmysel, niečo, vďaka čomu pochopí, ako veľmi ju milujete.

Darčeky pre rodičov k výročiu

Keď mama a otec oslavujú spoločné roky, možno budú chcieť tento okamih osláviť spolu s rodinou. Veď dosiahnuť taký dôležitý míľnik sa nestáva každý deň! Možno spolu oslavujú 25 rokov a rozhodli sa usporiadať párty alebo hľadajú darček k 50. výročiu. Nech je to akokoľvek, vždy je pekné dať im darček k výročiu, darček, ktorý predstavuje etapy ich lásky. Môžete si vybrať, či urobíte individuálny darček pre mamu alebo otca, alebo spoločný darček, o ktorý sa môžu spoločne podeliť. Nejaký nápad? Môžete im darovať zážitok, ako je pobyt v hoteli, spolu s pohľadnicou s videom, alebo im môžete vytvoriť sadu gravírovaných pohárov či županov s ich menom.

Urobte niečo s tými krásnymi svadobnými fotografiami

Je samozrejme skvelý nápad použiť svadobné fotografie a zakomponovať ich do darčeka alebo naň. Najmä ak bola svadba už nejaký čas dozadu, môže byť pekné znova vidieť tie staré fotografie. Sme si istí, že sa bude páčiť aj dvojici. Ak svadobné fotografie nemáte digitálne, originál si dobre odfoťte mobilom alebo fotku naskenujte. Svadobné fotografie potom môžete použiť na personalizáciu rôznych darčekov. Na stránke s foto darčekmi si môžete pozrieť, aké milé darčeky môžete poskytnúť s krásnymi svadobnými fotografiami. ## Pracovné výročie

Oslavuje tvoj kolega pracovné výročie? Čo tak ho prekvapiť milým personalizovaným darčekom? Odporúčame personalizované tričko s vtipnou fotkou a textom. V prípade, že tvoj kolega miluje sladké, by si mu mohol kúpiť personalizovanú čokoládu Milka alebo Toblerone s menom, fotkou, alebo milým odkazom. Miluje tvoj kolega firemné oslavy a akcie? Prekvap ho osobným pohárom na pivo, alebo víno s jeho menom. Firemné darčeky nemusia byť nudné a formálne. Obdarovaná osoba určite ocení trošku humoru.

Čo môžete robiť ako zamestnávateľ

Pre mnohých ľudí je to zvláštny a špeciálny moment, keď sú vo firme zamestnaní 5, 7 alebo 10 rokov. A tak oceňujú, ak si na to ako zamestnávateľ spomenie tiež. Nemusíte hneď dávať drahú večeru v hviezdnej reštaurácii. Mnohí zamestnanci ocenia fľašu šampanského s vaším logom, menom jubilanta a fotografiou.

Najhodnotnejšie darčeky k výročiu v práci

Hľadáte inšpiráciu na krásne darčeky pre zamestnancov, ktorí sú zamestnaní 5, 10, 12 rokov alebo dlhšie? Potom vám radi pomôžeme na vašej ceste:

  • čo tak lahodná fľaša šampanského s etiketou v štýle firemného loga?
  • alebo pekné gravírované pero na výročie?
  • samozrejme môžete mať lahodnú fľašu vína prispôsobenú vlastnoručne navrhnutou etiketou.

Ide o úprimné gesto

Darček k výročiu vôbec nemusí byť drahý. Mnoho ľudí považuje gesto za dôležitejšie. Ľudia chcú pocítiť, že o ich jubileu vieš a tešíš sa s nimi.