Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Zabaľte sa do luxusu s našou vynikajúcou kolekciou personalizovaných uterákov s fotografiou (fotografiami), menom a/alebo textom podľa vlastného výberu, ktoré vám spríjemnia kúpeľ alebo výlet na pláž. Každý uterák je vyrobený z prvotriednych materiálov a je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Personalizujte si uteráky ešte dnes a dodajte svojmu výberu uterákov alebo výberu uterákov blízkej osoby nádych sofistikovanosti.

14 Darčeky

Personalizovaná posteľná bielizeň s vlastnou fotografiou alebo dizajnom

Máte fotografiu alebo dizajn, ktorý pre vás znamená veľa a s ktorými by ste chceli urobiť niečo krásne? Fotografiu si môžete samozrejme nechať vytlačiť na plátno, ale čo tak prikrývka s vašou obľúbenou fotkou? Či už je to fotka vašej najlepšej dovolenky, svadby, domáceho maznáčika alebo detí, vytlačíme ju na krásnu posteľnú súpravu vo vysokej kvalite. Neviete si vybrať len jednu fotografiu? Žiadny problém - vytvorte ohromujúcu koláž s niekoľkými fotografiami! V našom ľahko použiteľnom online editore si môžete navrhnúť vlastnú prikrývku.

Ste kreatívny človek, ktorý rád vytvára rôzne výtlačky a vzory? Potom nahrajte súbor do editora a skôr, ako sa nazdáte, môžete ležať pod prikrývkou, ktorú ste si sami navrhli!

Kvalita tlače

Váš dizajn vytlačíme na materiál vo veľmi vysokej kvalite. Potlač je úplne plochá a nepostrehnuteľná vo skvelých farbách. Ak periete posteľnú bielizeň maximálne na 40 stupňoch, máte záruku dlhotrvajúcej kvality!

Veľkosti obliečok a posteľnej bielizne

K dispozícii sú nasledujúce veľkosti: * 100 x 150 cm (single) * 140 x 200 cm (double) * 200 x 200 cm (queen size) * 220 x 200 cm (king size) * 240 x 220 cm (twin) Máme súpravy s vankúšmi aj bez nich, takže sa môžete sami rozhodnúť, ktorú možnosť zvolíte.

S alebo bez potlačeného vankúša

Ponúkame sady s vankúšmi aj bez nich. Taktiež si môžete vybrať, či chcete mať vankúše aj potlačené. Môžete sa rozhodnúť, či si necháte vankúše vytlačiť inou potlačou, ako je obliečka na perinu. To znamená, že môžete celú sadu vyrobiť presne tak, ako chcete. Môžete sa napríklad rozhodnúť pridať na vankúše text alebo dátum.

Polyester alebo bavlna?

Vyberať si môžete z materiálov ako je polyester alebo bavlna. To, ktorý materiál je pre vás najvhodnejší, závisí od mnohých vecí.

Bavlna

Bavlna je pevná, priateľská k pokožke a reguluje vlhkosť. Bavlna je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa rýchlo zahrejú a v noci sa veľa potia. Bavlna môže absorbovať veľa vlhkosti a tak nebudete mať pocit sparnosti.

Polyester

Polyester je mäkký, ľahký a odolný. Polyester je veľmi vhodný, ak má niekto alergie, ako sú roztoče alebo choroby dýchacích ciest. Štruktúra polyesterových vlákien je oveľa uzavretejšia, čo znamená, že sa v nich roztoče nedokážu ľahko zhromaždiť. Polyester často uchováva viac tepla, pretože je to syntetický materiál, takže je obľúbený u ľudí, ktorí sú citlivejší na chlad. Polyester, podobne ako bavlna, je ľahko umývateľný a rýchlo schne.

Zavinovacie prúžky

Vezmite prosím na vedomie, že takmer každá posteľná bielizeň má vstavaný pás 20 cm po celej dĺžke, okrem súpravy 150 x 100 cm.