Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Kto by nemiloval Toblerone? Lahodná mliečna čokoláda s mandľami a medom v klasickom dizajne Toblerone, prispôsobená fotkou a menom. Prispôsobte si svoje Toblerone, ktoré je dostupné vo veľkostiach M, L, XL alebo XXL

Toblerone čokoláda

Všetci poznáme a milujeme lahodné čokolády Toblerone so žltými obalmi a červenými písmenkami. Ak chcete prekvapiť svojho milovaného niečím sladkým pod zub, zvoľte personalizovanú čokoládu Toblerone! YourSurprise má jedinečnú spoluprácu so spoločnosťou Toblerone, čo znamená, že je nám dovolené nahradiť značku Toblerone akýmkoľvek iným názvom v presne rovnakom písme. Čokoládová tyčinka vyzerá rovnako ako tie obchodoch, no navyše je personalizovaná! Na vnútornú stranu obalu môžete tiež pridať fotografiu a osobnú správu ako dokonalý doplnok vášho darčeka.

K dispozícii rôzne typy čokolád Toblerone

V našom sortimente nájdete: *200 gramovú čokoládu *360 gramovú čokoládu *800 gramovú výberovú čokoládu *4.5 kilogramovú čokoládu

Áno, presne tak! Pre tých, ktorí Toblerone skutočne milujú, máme k dispozícii 4,5 kilovú čokoládu Toblerone. Hovoríme jej „Toblerone XXL“.

Pre tých, ktorí si jednoducho nevedia vybrať, či by si viac pochutnali na bielej, mliečnej alebo tmavej čokoláde Toblerone, ponúkame perfektné riešenie s našou prispôsobenou výberovou tyčinkou Toblerone! Táto veľká čokoláda pozostáva zo 4 mliečnych, 2 bielych a 2 tmavých čokoládových tyčiniek Toblerone. Čokoládové tyčinky sú umiestnené v personalizovanom balení v štýle Toblerone s vašim menom, fotografiou a osobnou správou.

K dispozícii rôzne dizajny

Ponúkame rôzne dizajny: * klasický dizajn * dizajn so srdiečkami, ideálny na Valentína alebo ako roztomilý darček pre výnimočnú osobu * Dizajn na Deň Matiek * Dizajn na Deň Otcov * Veľkonočný dizajn * Biznis/ obchodný dizajn

Toblerone ako obchodný darček

Ak by ste chceli svojich (potenciálnych) klientov, partnerov alebo zamestnancov prekvapiť lahodnou čokoládou, Toblerone je ten ideálny darček. Môžeme vám pomôcť rýchlo vytvoriť veľkú objednávku! Jednoducho nám pošlite list mien v Exceli a my zaistíme, aby každý dostal svoju vlastnú čokoládu Toblerone. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. ## Vytvorte si v krátkom čase v našom editore svoju vlastnú personalizovanú čokoládu Toblerone!

Náš online editor vám umožňuje prispôsobiť si vlastnú čokoládu Toblerone rýchlo a ľahko. Jednoducho zadajte meno, osobnú správu a/alebo fotografiu podľa vášho výberu. Pri XXL Toblerone je umožnené iba pridanie mena.