Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Či už oslavujete špeciálnu príležitosť, alebo len chcete uspokojiť svoju chuť na sladké, naše obrovské čokoládové tyčinky sľubujú, že každé sústo pozdvihne váš čokoládový zážitok. Prispôsobte si svoju čokoládovú tyčinku XXL teraz!

7 Darčeky

Obria čokoládová tyčinka: XXL čokoládový darček pre čokoholikov

Premýšľali ste niekedy nad tým, aký by bol ideálny darček pre čokoholika? Predstavte si to prekvapenie a radosť, ktorú bude mať čokoládový nadšenec, keď uvidí obrovskú tabuľku čokolády. Ideálny darček, ktorý nielen uspokojí ich chuť na sladké, ale zároveň im poskytne jedinečný zážitok.

Prečo si vybrať čokoládovú tyčinku XXL?

Prečo nie? Je to darček, ktorý určite urobí dojem! Obrovská čokoládová tyčinka nielenže zanechá obdarovanému úsmev na tvári, ale je to aj skvelý a osobný darček pre výnimočnú chvíľu. Ukazuje tiež, že na nich myslíte a viete, ako veľmi milujú čokoládu!

Čo ich robí výnimočnými?

Zamyslite sa. Čokoládová tyčinka XXL nie je len obyčajná pochúťka. Je to majstrovské dielo! Obrovské čokoládové tyčinky YourSurprise sú výnimočné tým, že ich môžete personalizovať a vytvoriť tak jedinečný darček. Na čokoládovú krabičku môžete pridať meno obdarovaného, fotografiu alebo koláž, prípadne špeciálny odkaz.

Nezabudnuteľné momenty

Čokoládová tyčinka XXL neslúži len na to, aby ste si ju mohli vychutnať, ale je to aj zábavný a interaktívny spôsob, ako spojiť ľudí. Obyčajné stretnutie premení na nezabudnuteľnú udalosť. Každý si bude pamätať, kde bol, keď si dal kúsok tejto obrovskej čokoládovej pochúťky. Je to tiež jedinečný darček na špeciálnu príležitosť, napríklad na narodeniny, veľký míľnik alebo dokonca na poďakovanie niektorému z vašich klientov.

Veľký výber obrovských čokoládových tyčiniek

YourSurprise vám ponúka možnosť vytvoriť si svoju obrovskú čokoládovú tyčinku a vybrať si z veľkého výberu veľkostí, značiek a príchutí. Pozrite si našu ponuku:

  • 60 cm XXL čokoládové tyčinky: vyberte si medzi Côte d'Or, Mega Milka, Mega Twix, Chocolonely; pridajte svoju fotografiu, meno a/alebo špeciálny odkaz a darujte niekomu túto výnimočnú gigantickú čokoládovú tyčinku!
  • Darčekové čokoládové tyčinky: veľký výber čokoládových pochúťok; Twix, Mars alebo Snickers. Vyberte si svoju obľúbenú príchuť, pridajte fotografiu, meno a/alebo odkaz.
  • Čokoládové krabičky: Pre tých, ktorí sa jednoducho neuspokoja s výberom len jednej príchute, je tu vždy možnosť vychutnať si kolekciu lahodných čokolád vo väčšej krabičke. Vyberte si medzi Celebrations (v krabici alebo tube) alebo Mega Chokotoff pre výber čokoládových cukríkov Chokotoff.
  • Darčeková rolka XL Oreo: je to superveľká verzia obľúbenej sušienky plnenej krémom, ktorú si každý obľúbil. Predstavte si radosť na tvári blízkej osoby, keď rozbalí túto obrovskú pochúťku plnú nekonečného množstva lahodných Oreo.
  • Toblerone XXL: Predstavte si tú obrovskú radosť, keď sa obdarovaný pozrie na obrovskú čokoládovú tyčinku s hmotnosťou 4,5 kg!