Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Milovníci čokolády, spojte sa! V YourSurprise máme všetko, čo potrebujete na uspokojenie maškrtníkov, so širokou škálou personalizovaných čokoládových darčekov od čokolád s fotografiou až po značkové darčeky Toblerone, KitKat a Milka.

59 Darčeky

Videli ste 48 z 59 darov

Personalizovaná čokoláda a sladkosti na každú príležitosť

Určite máme všetci v živote aspoň jedného čokoholika, či už je to milovaný človek, kolega alebo vy sami. Čokoláda je samozrejme odpoveďou na veľa vecí; oslava lásky, upokojujúce lámanie srdca alebo dokonca len liečenie sa po dobrom alebo zlom dni. Schúliť sa so šálkou čaju a nejakou čokoládou nie je nikdy zlý nápad. Či už ide o bielu, tmavú alebo mliečnu čokoládu, nenájde sa takmer nikto, kto by nebol rád, keby dostal čokoládový darček. Naše čokoládové darčeky je možné doručiť priamo na adresu príjemcu, v slávnostnom obale a vrátane osobnej kartičky s odkazom. Ak si nie ste istí, kedy bude príjemca zásielky doma, aby prevzal balík, choďte na čokoládový darček, ktorý sa zmestí do jeho poštovej schránky. Ku každému darčeku je možné pridať osobnú kartičku s odkazom, aby príjemca vedel, od koho je jeho darček.

Čokoláda pre neho, pre ňu, pre nich.. pre každého!

Máme k dispozícii toľko prispôsobených čokoládových darčekov, že si naozaj každý nájde niečo a pre každú situáciu. Čokoláda pre vášho otca, mamu, brata, sestru, ako svadobná stužka alebo ako poďakovanie vášmu susedovi. Najlepšie na tom je, že každý darček je možné prispôsobiť pomocou fotografie a/alebo textu podľa vášho výberu, čo ho robí jedinečným. Ponúkame vynikajúce čokolády v luxusnom darčekovom balení, ale máme tiež oveľa viac a viac jedinečných darčekov. Nechali ste si niekedy vytlačiť svoju obľúbenú fotografiu na čokoládu? Alebo ste poslali čokoládový telegram? Hádame, že pravdepodobne nie!

Darovanie personalizovanej čokolády

Všetky čokoládové darčeky v našom sortimente môžeme prispôsobiť, čo znamená, že vždy budete mať originálny darček. Nielen akákoľvek stará čokoláda, ale čokoláda s fotografiou, menom, textom alebo dizajnom podľa vášho výberu. Od chutných foto čokolád až po naše čokoládové telegramy, sa každý čokoládový darček môže stať fotografickým alebo textovým darčekom. Vaša fotografia alebo text budú na čokoláde vytlačené s veľkou starostlivosťou a pozornosťou, pričom bude plne jedlá a chutná. Ponúkame čokoládové darčeky v rôznych príchutiach a tvaroch, napríklad chutné čokolády Milka v tvare srdca alebo obrovská tyčinka Toblerone s hmotnosťou ohromných 4,5 kg. Ak hľadáte čokolády s ktorými sa podelíte, choďte na jednotlivo balené čokolády. Môžeme pridať vašu fotografiu na každú čokoládu, čo z nich robí dokonalú pochúťku na podelenie sa v kancelárii alebo na večierkoch. Ďalším originálnym nápadom je vytvoriť čokoládové puzzle alebo čokoládovú kartu s vašou fotografiou, ktorú si vyberiete. Ak hľadáte vynikajúci čokoládový darček, v obchode YourSurprise nájdete perfektný čokoládový darček pre každý rozpočet.

Posielanie čokoládového telegramu

Náš čokoládový telegram je skvelým darčekom, ak chcete niekomu poslať sladkú správu. Vyberte si zo 14 až 60-písmenových telegramov, na odoslanie svojej správy. Najmenší telegram pozostáva zo 14 písmen a je ako stvorený pre krátku správu. Ak máte viac čo povedať, choďte na náš 60-písmenový telegram. Každé písmeno je samostatná čokoláda Čokoládový telegram je úžasný spôsob, ako dať rodičom vedieť, že budú starými rodičmi! Tip! Pridajte svojim rodičom ďalšie prekvapenie zamiešaním písmen, skôr ako im dáte čokoládový telegram! Čokoládový telegram si môžete objednať so zábavnou darčekovou plechovou škatuľou, ak chcete. Táto darčeková plechová škatuľa obsahuje 35 čokoládových písmen.

Prezrite si naše čokoládové telegramy> >

Čokoládové puzzle s vašou fotografiou v luxusnej plechovej škatuli

Chutný darček pre starých rodičov, na prvý Deň matiek alebo na Valentína; naša darčeková plechová škatuľa na čokoládu. Vytlačíme jednu fotografiu na niekoľko čokolád, čím vznikne akási puzzle. Môžete dokonca rýchlo pomiešať čokolády, aby to pre príjemcu predstavovalo výzvu a ďalšie prekvapenie. Vyberte si z tvrdých čokolád alebo praliniek.

Prezrite si naše čokoládové puzzle> >>

Personalizovaná čokoládová pohľadnica s blahoželaním

Prekvapte pravého čokoholika zábavným čokoládovým blahoželaním. Čokoládová karta s blahoželaním je jeden pevný kúsok čokolády s rozmermi približne 16 x 10 cm. Môžete pridať jednu veľkú fotografiu a osobnú správu, ktorá sa vytlačí na čokoládovú kartu. Karta pozostáva z mliečnej čokolády s vrchnou vrstvou bielej čokolády. Čokoládová karta s blahoželaním je skvelým spôsobom, ako oznámiť svoje tehotenstvo rodine a priateľom, pridaním svojej fotografie z ultrazvuku alebo oznámiť svoje zásnuby. Starí rodičia by veľmi radi dostali chutnú čokoládovú kartu s blahoželaním s fotografiou ich vnúčat. Perfektný darček do poštovej schránky! Čokoládová karta s blahoželaním je tiež skvelým spôsobom, ako svojim zamestnancom trochu oceniť všetku ich tvrdú prácu.

Prezrite si našu čokoládovú pohľadnicu s blahoželaním> >

Jednotlivo zabalené čokolády na podelenie sa

Ak hľadáte čokolády, o ktoré sa chcete podeliť alebo ich rozdať, a chceli by ste, aby boli jednotlivo balené aj prispôsobené, choďte na naše jednotlivo balené čokolády. Perfektné ako svadobné stužky. Vyberte si z tvrdých čokolád alebo praliniek.

Prezrite si naše jednotlivo balené čokolády> > >

Čokoládový adventný kalendár

Od konca októbra nájdete na našom webe naše zábavné adventné kalendáre plnené lahodnou čokoládou. Adventný kalendár si môžete prispôsobiť fotografiou podľa vášho výberu. Krásny darček, ktorým prekvapíte milovanú osobu začiatkom decembra!

Prezrite si náš adventný kalendár > >

Foto na štvorcových čokoládach

Pre tých, ktorí milujú pralinky alebo čokolády, máme možnosť prispôsobiť 15, 24 alebo 60 pomocou fotografie podľa vášho výberu, pričom rovnaká fotografia je vytlačená na každej jednotlivej čokoláde. Skvelý darček na podelenie sa s kolegami alebo veľkými skupinami. Ak chcete oznámiť svoje tehotenstvo kolegom originálnym spôsobom, vytvorte zábavnú správu, ktorá bude umiestnená na každú čokoládu!

Prezrite si naše čokolády> >

Foto na čokoládových srdiečkach

Ak máte niekoho radi až na Mesiac a späť a chceli by ste ho prekvapiť lahodnou čokoládou, nechajte si vytlačiť svoju obľúbenú fotografiu na čokoládové srdiečka alebo na jedno veľké čokoládové srdce. Môžete si vybrať z tvrdej čokolády alebo čokolády s pralinkovou plnkou. Úžasný darček na Deň matiek, na Valentína alebo len tak.

Prezrite si naše veľké čokoládové srdce> >>

Čokolády v luxusnej darčekovej krabici s prispôsobeným obalom

Ak by ste chceli prekvapiť milovanú osobu chutnými čokoládami v rôznych príchutiach a s rôznymi druhmi náplne, vyberte sa do našej luxusnej krabice s čokoládami. Vytlačíme vašu fotografiu na nádherný obal a môžeme pridať aj osobnú správu. Čokolády sú vo vnútri zábavnej darčekovej krabice a obsahujú príchute ako exotický ibištek-pomaranč a tradičná pralinka.

Prezrite si našu luxusnú krabicu s čokoládami> >

Foto na čokoládových štvorčekoch

Ak chcete, aby bola vaša fotografia vytlačená na čokoládach, môžeme ponúknuť rôzne čokoládové štvorce. Každá čokoláda pozostáva z mliečnej čokolády s vrchnou vrstvou z bielej čokolády. Fotografia je vytlačená na všetkých čokoládach a všetky spolu zobrazujú vašu fotografiu.

Prezrite si naše čokolády> >>

Personalizovaná Toblerone čokoláda

Kto by nemal rád tyčinku čokolády Toblerone? Na obal s klasickým vzhľadom Toblerone môžeme vytlačiť vaše meno, osobnú správu a fotografiu podľa vášho výberu, čo ho robí skutočne jedinečným. Pre skutočných čokoholikov ponúkame dokonca 4,5 kilovú čokoládu!

Zobraziť všetky darčeky Toblerone> >>

Personalizovaná čokoláda Tony's Chocolonely

Ďalším skvelým darčekom je naša čokoláda Tony's Chocolonely v prispôsobenej darčekovej krabici. Do vnútornej a vonkajšej strany škatule môžete pridať milý text a fotografiu. Darčeková krabica Tony's Chocolonely je k dispozícii v dvoch príchutiach: mliečna čokoláda a karamel-morská soľ.

Prezrite si naše darčekové krabice Tony's Chocolonely > >>

Personalizovaná darčeková krabica Milka

Ak hľadáte darček, ktorý bude vždy prinášať radosť, prekvapte ich darčekovou krabicou s čokoládou Milka, ktorá je k dispozícii pre každú príležitosť. Prekvapte svoju milú mamičku darčekovou krabicou Milka ku Dňu matiek alebo si vytvorte prispôsobenú darčekovú krabicu Milka s témou lásky pre vašu milovanú osobu. Všetky darčekové krabice Milka obsahujú čokolády plnené lahodným jemným krémom z lieskových orieškov a nugátu, ktorý vám bude chutne voňať. Perfektný chutný darček!

Prezrite si naše darčekové krabice Milka> >>

Nechajte doručiť čokoládu priamo na adresu milovanej osoby

Ak chcete niekoho prekvapiť chutnou čokoládou, ale nedokážete osobne odovzdať svoj darček, nechajte doručiť darček priamo na adresu milovanej osoby! Môžeme poslať akýkoľvek z našich darčekov na adresu podľa vášho výberu, či už je to chutná tyčinka Toblerone, darčeková krabica Milka, darčeková krabica Chocolonely, prispôsobené čokolády alebo veľkonočné vajíčka. Môžete dokonca pridať bezplatnú kartičku so správou, aby príjemca vedel, prečo dostal tento darček a od koho je.