Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Čo hovoria naši zákazníci

Quote icon

Bola som velmi spokojna,je to jedinecny,uzasny darcek.

Martina na 24-05-22

10 / 10
Quote icon

Všetko je O.k.

Jana na 09-05-22

10 / 10
Quote icon

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their..

Tereza na 25-04-22

10 / 10
10.0

186 recenzie

Zobraziť všetko

Alkohol s fotkou a textom

Ak hľadáš jedinečný darček, z našej ponuky alkoholu v drevenej krabici personalizovanej na mieru si určite niečo nájdeš. Alkohol je darček vhodný na mnoho príležitostí, ako na svadbu, výročie, Deň otcov a matiek, narodeniny, kolaudáciu nového domu a mnoho ďalších.

Personalizovaný alkohol

Ponúkame rôzne alkoholy v jedinečnom balení. Prekvap svojho blízkeho obľúbeným nápojom, ktorý si môžeš originálne personalizovať. Máme niečo pre fanúšikov Amaretto Disaronno, Bailey's , Jägermeister, Licor 43, Limoncello, Sambucca Vaccari a Schrobbeler. Výber je obrovský a súkromný odkaz alebo fotografia na elegantnej drevenej krabici dodá šmrnc.

Rum a brandy

Sto ľudí, sto chutí - preto ponúkame široký sortiment destilátov vrátane niekoľkých druhov rumov ako Bacardi alebo Old Captain a brandy ako napríklad Joseph Guy a Rémy Martin.

Vodka

Keď nevieš, čo má obdarovaná osoba rada, tento nápoj je vždy dobrým nápadom na darček. Navyše, personalizovaná krabička z neho robí jedinečným darčekom. Náš sortiment zahŕňa okrem iného vodky Smirnoff alebo Grey Goose.

Gin a tonik

Toto perfektné duo… čo viac dodať… môžeš k nemu navyše pridať osobný pohár s menom alebo textom. Či už si vyberieš gin Bombay Sapphire, Peaky Blinders alebo náš vlastný gin YourSurprise, určite každého prekvapíš takýmto porozným personalizovaným darčekom. Tomuto nápoju neodolá asi nikto!

Whisky

Praví milovníci whisky určite ocenia dobrú fľašu whisky v osobnej drevenej krabičke alebo s vlastným gravírovaným pohárom na whisky. Prezri si našu širokú škálu darčekov na whisky nájdeš ten pravý darček. Napríklad pre milovníkov Peaky Blinders sme pripravili whisky sadu. Vyber si personalizáciu na krabici alebo na pohári, a prekvapíš fanúšika tejto značky whisky!

Certifikát FSC

Všetky naše drevené krabice majú certifikát FSC, čo znamená, že pri nákupe podporíš udržateľné a zodpovedné obhospodarovanie lesov.