Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vstúpiť do pohodlia a štýlu ešte nikdy nebolo také zábavné! Objavte svet personalizovaných ponožiek a vytvorte si vlastné ponožky s fotografiou alebo menom.

6 Darčeky

Personalizované ponožky s fotografiou, menom a logom

Predstavte si, že vkĺznete do páru ponožiek, ktoré rozprávajú príbeh, váš príbeh. Personalizované ponožky vnesú do vášho každodenného oblečenia nádych jedinečnosti a premenia skromný doplnok na predmet, s ktorým sa dá rozprávať. Personalizované ponožky sú tiež skvelým a zábavným darčekom pre priateľov a členov rodiny. Na sviatok alebo ako darček k narodeninám sa vždy nájde dobrý dôvod, prečo darovať pár ponožiek!

Nie sú to len obyčajné ponožky, môže na nich byť čokoľvek od vášho očarujúceho domáceho miláčika až po logo vašej spoločnosti. Ponožky, ktoré vás naozaj dostanú, tak ako to môže urobiť len skutočný priateľ, pretože hrdo zobrazujú vaše meno, obľúbenú fotografiu alebo ikonu, ktorá vás alebo obdarovaného naozaj reprezentuje.

Vytváranie ponožiek na mieru: Tipy a triky pre dokonalý darček

Ponožky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach (ak si nie ste istí, ktorú si zaobstarať, pozrite si špecifikácie darčeka alebo kontaktujte náš zákaznícky servis) a spôsoboch personalizácie.

Môžete si vytvoriť:

  • Personalizované ponožky s fotografiou: pridajte na ponožky svoju obľúbenú fotografiu a vyberte si ikonu z dostupných. Ak chcete propagovať svoju spoločnosť, môžete pridať aj logo. Nezabudnite si vybrať vysokokvalitnú fotografiu, aby bol váš darček v čo najlepšej kvalite. Pre extra efekt bude fotografia obohatená o zábavné ikony. K dispozícii sú napríklad srdiečka, pivný hrnček, rolka sushi, dúha, kúsok pizze, santovská čiapka a mnohé ďalších!
  • Personalizované ponožky s textom: na ponožky môžete pridať meno alebo krátky text. Text môžete vytlačiť vo farbe podľa vlastného výberu zo širokej palety možností.

Personalizované ponožky s tvárou

Čo je zábavnejšie ako pár ponožiek s potlačou tváre? Personalizácia ponožiek je veľmi jednoduchá! V editore nahrajte tvár príjemcu alebo tú, ktorú chcete použiť (môže to byť aj fotografia vášho psa alebo mačky). Fotografia sa vytlačí na celé ponožky vo vysokej kvalite.

Ponožky s potlačou už od 1 páru

Naše ponožky s potlačou sú k dispozícii už od 1 páru. Na zakúpenie ponožiek a ich personalizáciu online nemusíte robiť veľkú objednávku. A personalizácia je zahrnutá v cene! Žiadne dodatočné poplatky za personalizáciu vás neprekvapia.