Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Chcete prekvapiť niekoho, kto sa chystá na dovolenku alebo zábavný výlet? Personalizovaný darček na dovolenku je ideálnym riešením! Čo tak vygravírovaný prívesok na batožinu, vďaka ktorému už nikdy nestratí svoj kufor, personalizovaný batoh alebo cestovný denník, ktorý zdokumentuje všetky ich dobrodružstvá? Pozrite si našu širokú ponuku darčekov na dovolenku!

68 Darčeky

Videli ste 48 z 68 darov

Najlepšie darčeky na dovolenku a cestovanie

Zažívať dobrodružstvo, objavovať nové miesta a spoznávať rôzne kultúry sú len niektoré z dôvodov, prečo ľudia na celom svete tak milujú cestovanie.

Cestovanie však nie je len o cestovaní na nové miesta, ale aj o spoznávaní rôznych kultúr, stretávaní nových ľudí a poznávaní sveta okolo nás. Je to príležitosť vystúpiť z našej komfortnej zóny a prijať nepoznané. Cestovanie je aj o vytváraní spomienok a zažívaní dobrodružstiev, ktoré vám zostanú na celý život.

Ak poznáte niekoho, kto odchádza na dôležitú cestu, prečo ho neprekvapiť jedinečným cestovateľským darčekom?

Možno hľadáte darček pre niekoho, kto cestuje do zahraničia po prvýkrát, alebo chcete nájsť dokonalý cestovateľský darček pre svojho priateľa, ktorý odchádza na semester do zahraničia. Tu na portáli YourSurprise nájdete tie najlepšie darčeky na cesty.

Skvelé darčeky pre milovníkov cestovania

Poznáte niekoho, kto vždy plánuje ďalšiu cestu, ktorá zmení váš život? Existuje niekoľko darčekov súvisiacich s cestovaním, ktoré vám nesmú chýbať. Tu je niekoľko nápadov na cestovateľské darčeky pre niekoho, kto je vždy na cestách:

  • Na cestu si môžete vziať štýlový a pohodlný batoh, do ktorého si môžete uložiť všetky dôležité veci.
  • Visačka na batožinu, aby ste už nikdy nestratili kufre
  • Cestovný denník na zapisovanie všetkých spomienok a myšlienok
  • Fľaša na vodu, aby ste boli vždy hydratovaní

Spomienka na dovolenku a cestovanie

Smútok, ktorý prichádza po skončení cestovania, je pocit, ktorý každý cestovateľ dobre pozná. Bez ohľadu na to, aká dlhá alebo krátka bola cesta, návrat do reality môže byť ťažkou pilulkou. Ale aj keď ste sa opäť vrátili do bežného života, nemôžete zabudnúť na spomienky, ktoré ste nazbierali počas cesty.

Blues po ceste je prirodzenou súčasťou cestovateľských zážitkov a existujú spôsoby, ako uľahčiť prechod späť do reality. Existuje množstvo cestovateľských darčekov, ktoré vám môžu uľahčiť obdobie po dovolenke a umožnia vám prežiť tie najúžasnejšie chvíle s úsmevom na tvári. Cestovateľský darček je tiež spôsob, ako potešiť niekoho, kto sa práve vrátil z úžasnej cesty.

Potrebujete nápady? Samozrejme, fotoalbum na zhromaždenie všetkých spomienok z dovolenky alebo súbor fotodokumentov s najkrajšími zábermi, ktoré máte uložené vo fotoaparáte. Vyzdobte si obývačku niektorými z vašich dovolenkových záberov. Vytlačte ich na plagát a pridajte k nemu rám. Takto si môžete svoje spomienky uchovať v každodennom živote pomocou fototlače s rámom!

Pozrite si všetky fotodarčeky a získajte viac inšpirácie.