Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Hľadáte jedinečný darček na Deň otcov? Prispôsobte si darček ku Dňu otcov vlastnou fotografiou alebo textom a urobte z Dňa otcov nezabudnuteľný okamih.

196 Darčeky

Videli ste 48 z 196 darov

Deň otca Darček

Super darček ku dňu otcov Nedeľa, 16 júna je tohtoročný dátum Dňa otcov. Zapíš si ho do kalendára a nezabudni na nejaké milé prekvapenie. My ti s výberom radi pomôžeme! O to viac, ak ešte vôbec nevieš, čím by si mohol/ mohla ocina príjemne prekvapiť. Čo si myslíš o darovaní Toblerone čokolády s menom a fotkou ocina? Alebo Milka čokoládu s osobným odkazom a fotkou? Radi ti pomôžeme s pretvorením obyčajného darčeka na špeciálny. Určite sa tvoj tato poteší, keď mu milým darčekom ukážeš, ako ti na ňom záleží.

Pre ocina, ktorý vie, čo je dobré.

Najlepší darček pre ocina, ktorý si vždy rád vychutnáva pohár niečoho chutného, je samozrejme personalizovaný pohár na pivo, víno, whiskey, alebo čokoľvek iné, čo tvoj ocino obľubuje. Aký je najobľúbenejší nápoj tvojho ocina? Vybraný pohár na drink môžeš personalizovať pridaním milého odkazu a ocinovho mena. Poháre gravírujeme laserom, čo znamená, že sa nápis nevymyje umývaním v umývačke riadu. Okrem personalizovaných pohárov na pivo máme aj darčekové balíčky s chutnými medzinárodnými pivami z Belgicka, Nemecka a Holandska. Skvelý darček pre ocina - milovníka piva - ktorý rád skúša nové druhy piva. Chceš ocinovi darovať darček, ktorý bude preňho predstavovať príjemnú výzvu? V tom prípade je domáci pivovar super nápad. Tvoj ocino musí najprv zmiešať všetky ingrediencie a potom pridať vodu. Chceš vedieť, či tvoj ocino zvládne sám uvariť pivo?

Tatovi, ktorý rád varí

Prekvapuje ťa vždy tvoj ocino s nejakým dobrým obedom či večerou? Pýta sa ťa pár dní vopred, čo má pre teba uvariť? Robí super koláče a iné dezerty? Tak to ti úprimne závidíme! Dobrá správa je, že máme plno nápadov na darčeky pre ocinov kuchárov. Čo tak zástera s jeho fotkou, alebo dokonca luxusná kožená zástera s jeho menom? Alebo napríklad drevená doska na krájanie s jeho menom a milým odkazom? Čo tak stojan na nože s menom alebo iným textom podľa vlastného výberu? Možností je plno, stačí využiť kúsok kreativity a skvelý darček je na svete!

Pre coolového ocina

Každý otec je cool keď nosí jedno z našich špeciálnych tričiek vytvorených ku dňu otcov. Prezri si naše dizajny tričiek ku dňu otcov, možno sa ti nejaký zapáči. Na tričko môžeš pridať meno alebo fotku ocina. Máš svoj vlastný originálny text? Super, my ti ho radi vytlačíme na vybrané tričko.

Pre ocina, ktorý vždy rád spomína na minulosť

Spomína tvoj ocino často na tú skvelú dovolenku, na ktorej ste boli pred dávnymi rokmi? Alebo rád rozpráva o každoročnej víkendovej akcií s rodinou a kamarátmi? Alebo často berie do rúk váš fotoalbum? V každom prípade vieme, ako ho potešiť. Vytlač mu na hrnček jeho najobľúbenejšie fotky alebo mu vytvor nový fotoalbum s najcennejšími fotografiami!

Ide o gesto!

Darček nemusí byť vždy drahý alebo veľký! Ocina viac poteší to, že naňho myslíš a že si nezabudol/ nezabudla na Deň otcov. Personalizované darčeky sú pozorným gestom, ktoré ukáže, ako veľmi ti záleží! V YourSuprise veríme, že ľudia sa tešia, nielen keď dostanú milý darček, ale aj keď ho niekomu darujú. Voláme to Spread a little happiness - podeľ sa kúskom šťastia!

Aké sú jedinečné nápady na darčeky ku Dňu otcov?

Premýšľate, aký darček by ste mohli dať svojmu otcovi ku Dňu otcov, ale nezaujímajú vás nové trendy, ktoré sa objavujú každý rok? Nebojte sa! Máme pre vás 6 nápadov na darčeky ku Dňu otcov, ktoré sú nadčasové a zaručene urobia radosť!

Tu sú naši favoriti:

 1. Zapaľovač s gravírovaním: Prirodzene ideálny darček pre fajčiacich otcov. Zapaľovač je však aj jedným z ďalších užitočných nápadov na darček. Má váš otec rád grilovanie? Potom bude mať s týmto štýlovým zapaľovačom veľa zábavy!
 2. Obrovská čokoláda Milka: Jeden z darčekov ku Dňu otcov pre otcov, ktorí milujú sladkosti. Táto čokoláda Milka ponúka všetko, po čom srdce milovníka čokolády túži!
 3. Kožená kľúčenka: Pre všetkých oteckov, ktorí sú dobrí v strácaní kľúčov. Tento darček je určite jedným z najpraktickejších darčekov ku Dňu otcov! Prívesok si môžete personalizovať fotografiou a motivovať svojho otca, aby prestal strácať kľúče.
 4. Termohrnček: Či už ráno na ceste do práce alebo na dlhú cestu autom. Mnohí oteckovia radi pijú kávu. Urobte svojmu otcovi radosť personalizáciou tohto hrnčeka s fotografiou a textom. Obdarovanému tak ešte viac spríjemníte ráno.
 5. Gravírovaný pohár na pivo: Zoznam nadčasových darčekov ku Dňu otcov by nemohol byť úplný bez tohto gravírovaného pohára na pivo. S týmto pivným pohárom každý vie, kto je jeho majiteľom.
 6. Príbor na grilovanie s koženou taškou: grilovanie + muži = úspešný deň mužov. Žartovanie bokom: nápady na darčeky, ktoré súvisia s grilovaním, sú zvyčajne veľmi dobre prijaté. V deň nanebovstúpenia sa už blíži leto, takže je najvyšší čas vybaviť svojho otca nevyhnutnými potrebami na grilovanie! Ukážte svojmu otcovi, ako veľmi si ceníte jeho grilovacie zručnosti, s personalizovanou súpravou grilovacích príborov s koženou taškou. Samozrejme, nájdete tu aj zodpovedajúcu koženú zásteru na grilovanie.

Medzi týmito nápadmi na darčeky si určite niečo nájdete. Ak však hľadáte iné darčeky ku Dňu otcov, máme pre vás ešte viac návrhov!

12 originálnych darčekov na Deň otcov, ktoré mu môžu vyčariť úsmev na tvári

Ak si ceníte originalitu, pretože hľadáte darček, ktorý nie je len materiálny, môžete sa riadiť niekoľkými tipmi a vytvoriť skutočne jedinečný darček. Tu je niekoľko darčekov na Deň otcov, ktoré sú vhodné:

 1. Personalizovaná pohľadnica pre otca s básňou venovanou jemu: dovnútra môžete vložiť poukaz na deň s vami. Nie je nič lepšie ako spoločne strávený čas!
 2. Mäkký vankúš pre otca s kolážou fotografií vašej rodiny.
 3. Personalizovaná kniha so všetkými dôvodmi, prečo je váš otec najlepší na svete!
 4. Obrovská čokoládová tyčinka pre všetkých oteckov, ktorí milujú čokoládu a radi si po jedle doprajú sladkú pochúťku.
 5. Personalizovaný hrnček: Hrnček s vtipným výrokom alebo fotografiou určite každému ráno zlepší náladu. Káva z personalizovaného hrnčeka jednoducho chutí lepšie, nemyslíte?
 6. Fotografické puzzle: Skvelým nápadom je puzzle so špeciálnou spoločnou fotografiou vás alebo vašej rodiny. V jednom darčeku môžete spojiť zábavu a milé spomienky.
 7. Gravírovaná doska na krájanie: Personalizovaná doska na krájanie je nielen praktická, ale aj štýlová. Váš otec na nej rád predvedie svoje kuchárske zručnosti.
 8. Personalizovaný zápisník: V zápisníku s menom vášho otca alebo inšpiratívnym citátom bude mať vždy priestor na svoje kreatívne nápady.
 9. Plátno na fotografie: Fotoplátno s vašou veľkou fotografiou je skutočným lákadlom pre oči. Zachytiť krásne okamihy navždy, to je niečo, však?
 10. Personalizovaná deka: Váš otec rád relaxuje na pohovke? Deka s jeho menom alebo fotografiou je to pravé pre príjemné večery.
 11. Personalizovaný prívesok na kľúče: Akrylová kľúčenka s osobným odkazom je malý, ale pekný darček. Váš otec bude mať vždy pri sebe časť z vás.

Personalizovaný kožený náramok: Kožený náramok s gravírovaním je jedným z najštýlovejších a najosobnejších nápadov na darček. Váš otec ho bude určite rád nosiť.

Prajeme vám príjemné prezeranie a objavovanie vhodných darčekov pre vášho otca.

Čo dať otcovi, ktorý už má všetko?

Pre otcov, ktorí už všetko majú, môže byť ideálne darovať im niečo, o čo sa môžu podeliť so svojou rodinou, napríklad zážitok, na ktorý si môžu spoločne zaspomínať na Deň otcov. Môžete napríklad usporiadať deň venovaný len vám dvom alebo niečo, čo je bližšie k zážitku alebo emóciám namiesto predmetu. Na to môžu poslúžiť fotoalbumy a vytlačené fotografie; večer v kine alebo večera; výlet mimo mesta na miesto, na ktoré máte šťastné spomienky... Premýšľajte o tom, čo ho robí šťastným, a nájdite špeciálny darček na túto príležitosť.

Čo zvyčajne dávame na Deň otcov?

Samozrejme, pri darčekoch na Deň otcov neexistujú žiadne pravidlá, ktorými by sme sa mali riadiť. Neexistuje žiadny recept na dokonalý darček, rovnako ako neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by sa mali dodržiavať, aby bol tento deň jedinečný. Určite sa darčeky môžu meniť v závislosti od toho, či oslavuje nový otec alebo otec o niečo starší. Ale určite to, čo mu dokáže vyčariť úsmev na tvári, je výtvor, ktorý ste vytvorili s láskou a myšlienkou, na ktorej vám obom záleží.