Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

3 Darčeky

Nápady, akými môžete odhaliť pohlavnie vašeho bábätka

Je viac a viac populárne, odhaliť pohlavie dieťaťa originálnym spôsobom; bude to chlapec alebo dievča? Na Instagrame často vidíme, ako influenceri prichádzajú s tými najzábavnejšími spôsobmi, ako povedať svojej rodine, priateľom a followerom, aké bude pohlavie dieťaťa. Aj ty chceš zábavnou formou povedať, či to bude chlapec alebo dievča? Urob to pomocou cukríkov vyrobených práve na príležitosť odhalenia pohlavia dieťaťa.

Farbiace cukríky: modré alebo ružové

Vďaka farbiacim cukríkom ľudia iba počas občerstvenia uvidia, či budete mať chlapca alebo dievča. Ich jazyk sa sfarbí do ružova alebo do modra. Pretože to sami nevidia (pokiaľ nemajú zrkadlo), bude to fakt zábavné. Bonbóny sú biele a plnené ružovou alebo modrou jedlou tekutinou!

Personalizuj si fľašu vlastnou fotkou

Kojeneckú fľašu obsahujúcu cukríky si samozrejme môžeš personalizovať svojou fotkou a textom.

Nechaj ľudí vopred tipovať, či to bude dievča alebo chlapec

Bude zábavné vopred sa ľudí opýtať, čo si myslia! Počas odhalenia pohlavia môžete rozdeliť ľudí na „chlapčenskú“ a „dievčenskú“ skupinu a trošku ich pozabávať a potom im dať cukríky odhalujúce pohlavie!

Odhalenie pohlavia naživo na Instagrame

Chceš dať aj svojim followerom na Instagrame vedieť, či to bude chlapec alebo dievča? Potom z toho urob skutočnú výzvu, kde zjete cukríky odhalujúce pohlavie naživo. Ľudia zatiaľ môžu hlasovať o tom, ktoré pohlavie to bude. Na konci vyplazte všetky jazyk a tadá!

Dekorácia na túto akciu

Počas večierka na odhalenie pohlavia dieťaťa si samozrejme chcete vyzdobiť domov ružovými a modrými dekoráciami! Aby toho nebolo málo, navrhni si svoj vlastný obrus s ružovými alebo modrými detailami. Tiež si môžete zvoliť, že na stôl poukladáte ružové a modré cukrové srdiečka, ktoré ľudí naladia na začinajúci sa večierok!