• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Všetky Ďakujem darčeky

Ďakujem vám

Niekedy stačí trochu pomôcť. Nezáleží na tom, či je to niečo veľké alebo malé. Poznáte človeka, ktorý je tu vždy pre vás, keď ich potrebujete? Prekvapte túto krásnu osobu osobným poďakovaním! Všetci vieme, že obrázok stojí za tisíc slov. Preto Vám ponúkame možnosť personalizovať akékoľvek dary s vami vďaka dizajnu, fotografii a posolstvu. Každý dar ďakujem sa stane osobným na YourSurpise!

Personalizované prípady telefónu

V tomto dni a veku všetci máme telefón s nami skoro 24/7. Sú plné telefónnych čísel priateľov, rodiny a niekedy aj práce. Okrem toho často držia rozsiahlu zbierku fotografií, ktoré ste si vzali. S toľko cenné informácie v telefóne, aby ste sa uistili, že je chránený kedykoľvek. Najlepší spôsob, ako udržať telefón chránený je telefón prípadoch vhodné pre tento konkrétny typ.

Ako je možné, že dizajn, ktorý chcete, nie je nikdy dostupný v modeli telefónu, ktorý máte? Tento problém teraz patrí minulosti! Na stránkach YourSurprise si môžete navrhnúť vlastné fotografické puzdro s dizajnom, fotografiou a správou podľa vlastného výberu. Ponúkame prispôsobené puzdrá na telefón pre širokú škálu modelov telefónov, takže vždy nájdete prípad, ktorý vyhovuje vášmu telefónu. Tento dar nie je len osobný a zábavný, ale je to aj praktické!

Prispôsobené manžetové gombíky

Hľadáte vhodný darček pre obchodného partnera alebo kolegu? Skvelým príkladom ďakujem darček sú manžetové gombíky. Manžetové gombíky môžu byť prispôsobené logom spoločnosti alebo formálnym obrázkom. Môžete tiež mať niečí iniciály vyryté na štvorcových alebo oválnych manžetových gombíkoch. Prispôsobené manžetové gombíky sú štýlovým spôsobom, ako sa vám poďakovať vo formálnom prostredí. Sú však tiež skvelým darčekom pre niekoho, kto práve pristál s ich prvým zamestnaním, propagáciou alebo založením vlastného podnikania!

Nevyžaduje si šaty vo vašej práci manžetové gombíky, ale stále hľadáte darček pre obchodného partnera, šéfa alebo kolegu? Dajte im vizitku ! Máte vizitky, ale vždy sa poškodia vo vrecku saka alebo ich stratíte? Udržujte svoje vizitky na jednom mieste a poškodenie bez osobného vizitkára! Logo spoločnosti alebo fotografiu si môžete vyryť pre osobný kontakt. Štýlový a praktický!

zástera

Poznáte niekoho, kto miluje vytváranie chutných jedál a veľkolepých koláčov? Povedzte poďakovanie s personalizovanou zásterou ! Tento darček si môžete prispôsobiť vlastnou fotografiou alebo textom alebo použiť jeden z mnohých návrhov v editore.

Varenie v kuchyni sa líši od varenia na grile. Z tohto dôvodu sme navrhli aj zásteru vhodnú pre túto prácu! Zástera BBQ sa dodáva so špeciálnymi vreckami na špachtľu, pár klieští, vidličku a dve rukavice. Rukavice si môžete prispôsobiť svojím dizajnom, fotografiou alebo textom podľa vlastného výberu. BBQ nástroje sú zahrnuté v balení, takže ste okamžite pripravení na oheň BBQ!