Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Chceli by ste osobným darčekom poďakovať niekomu, kto pre vás urobil niečo špeciálne? Pozrite si náš výber darčekov ako poďakovanie.

103 Darčeky

Videli ste 48 z 103 darov

Personalizované darčeky na poďakovanie

Oslava vzácnych okamihov, či už veľkých alebo malých, robí život zábavným. Keď máme dôvod na oslavu, oslavuje sa s rodinou a priateľmi. Poďakuj im jedinečným osobným darčekom.

Darčeky prispôsobené gustu a príležitosti

Či už ide o svadobný deň, narodeniny, sväté prijímanie, krstiny, kolaudačná oslava, promócie, babský večer, u nás nájdeš dokonalý osobný darček na každú udalosť.

Máme všetko od bublifukov, pasteliek, cukríkov v ozdobných krabičkách až po vonné sviečky v ozdobných obaloch, cukríky a sladkosti v pohárikoch a jednotlivo balené čokolády. Všetko sa dá personalizovať fotkou, dizajnom a / alebo textom podľa vlastného výberu, takže sú to darčeky vhodné na príležitosť, akú si len zmyslíš.

Či už ide o veľkú alebo malú oslavu s mladšimi alebo staršími hosťami, pre každého sa tu niečo nájde. Darčeky sa môžu kombinovať a o perfektný výsledok je postarané.

Malé gestá, veľký efekt

Často sme vďační práve za malé veci v živote, pretože maličkosti, presne také, aké sú, pre nás znamenajú všetko. Priateľský sused, ktorý sa stará o mačku, keď ideš preč, kolega, ktorý je vždy ochotný pomôcť s akýmkoľvek projektom, a to aj po oficiálnych pracovných hodinách, alebo rodinný príslušník, ktorý je vždy ochotný pomôcť naozaj so všetkým. Títo ľudia v našom živote si zaslúžia vedieť, že sme vďační za tieto zdanlivo malé skutky láskavosti, ktoré naozaj veľa znamenajú. Odvďač sa im darovaním čokolády, vína, piva alebo wellness darčekového balenia.

Darčeky na poďakovanie pre rodinu a priateľov

Čo sa týka podpory a pomoci, priatelia a rodina sú tí ozajstní superhrdinovia. Ide o dlhé rozhovory, pozorné počúvanie a dobré rady. Poďakuj rodičom, súrodencom alebo najlepším kamarátom za to, že vždy pri Tebe stoja personalizovanou krabičkou na čaj keď si spolu vychutnávate šálku čaju, sadou spoločných fotiek alebo doplnkami na varenie ,ktoré môžete použiť pri spoločnom varení.

Firemné poďakovanie

Ak si aj Tvoj kolega, šéf alebo zamestnanec zaslúži jedno veľké ďakujem, urob tak prostredníctvom personalizovaného pera, podložky na myš, obalu na laptop alebo hrnčeka.