Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ponorte sa do chutného sveta Tony's Chocolonely. Vytvorte si osobný čokoládový darček a vyberte si z ponuky exkluzívnych personalizovaných pochúťok Tony's Chocolonely.

3 Darčeky

Objavte lahodný svet Tony's Chocolonely: personalizované s fotografiou, menom a/alebo textom

Spoločnosť Tony's Chocolonely si získala miesto v srdciach milovníkov čokolády na celom svete vďaka svojej bezkonkurenčnej kvalite a záväzku k etickému získavaniu čokolády. Príbeh spoločnosti Tony's Chocolonely však skrýva oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá.

Táto cesta sa začala v roku 2005, keď bol novinár Teun van de Keuken frustrovaný z pochmúrneho problému detskej práce a otroctva v kakaovom priemysle. Spoločnosť Tony's Chocolonely vznikla ako reakcia na riešenie týchto naliehavých sociálno-ekonomických problémov a zároveň priniesla radosť milovníkom kakaa na celom svete.

Okrem toho je spoločnosť Tony's Chocolonely obľúbená pre svoj rozmanitý sortiment čokolády. Či už ste fanúšikom klasickej mliečnej čokolády, uprednostňujete tmavú, alebo máte chuť na niečo odvážnejšie (napríklad karamel s morskou soľou alebo mandľovo-medové nugátové čokoládové tyčinky), v ponuke Tony's Chocolonely nájdete niečo práve pre vás.

YourSurprise spolupracuje s Tony's Chocolonely a prináša vám jedinečný darček Tony's Chocolonely: personalizované čokoládové tyčinky a darčeky!

Prečo je čokoláda Tony's Chocolonely ideálnym darčekom

S čokoládou Tony's Chocolonely ponúkate nielen kúsok výnimočnej kvality, ale prispievate aj k svetu, kde sa čokoláda vyrába bez 100 % otroctva.

Každá tabuľka čokolády Tony's Chocolonely je vyrobená zo surovín, ktoré pochádzajú zo zodpovedných zdrojov, čo zaručuje, že poľnohospodári, ktorí sa na výrobe podieľajú, dostávajú spravodlivú mzdu. Ak sa chystáte darovať čokoládu človeku, ktorému záleží na etickej spotrebe a udržateľnosti, toto by mohol byť ideálny darček.

Okrem toho si môžete čokoládový darček Tony's Chocolonely personalizovať jedinečnou personalizáciou. Pridajte svoju fotografiu, meno a/alebo text. Skvelý darček, ktorým môžete niekomu popriať k narodeninám, prekvapiť ho pri špeciálnej príležitosti alebo len preto, že chcete vidieť úsmev na jeho tvári.

Umenie darovať: Čokoládové darčeky Tony's Chocolonely na mieru

Možno sa pýtate, čo robí z Tony's Chocolonely od YourSurprise dokonalý personalizovaný darček? Môžete si vybrať z ponuky darčekov Tony's Chocolonely, ktoré sú starostlivo vybrané podľa chuti a balenia, aby ste mohli vytvoriť jedinečný darček pre seba alebo blízkeho človeka.

Medzi naše personalizované darčeky Tony's Chocolonely patria:

  • Mega tyčinka Tony's Chocolonely s výberom 5 čokoládových tyčiniek: mliečna, mliečna - karamel a morská soľ, mliečna - lieskovooriešková, mliečna - nugátová a tmavá čokoláda. Mega tyčinku je samozrejme možné personalizovať fotografiou, menom a/alebo textom.
  • Darčekové balenie Tony's Chocolonely je k dispozícii v balení po 3 alebo 6 tyčinkách. Farebnú krabičku, v ktorej je tyčinka uložená, si môžete personalizovať v našom online editore.
  • Personalizovaná čokoládová tyčinka v jedinečnej a personalizovanej darčekovej škatuľke v dizajne Tony's Chocolonely alebo v dizajne podľa vášho výberu vybraného v našom editore.

Ako môžem Tony's Chocolonely personalizovať?

Personalizácia darčeka Tony's Chocolonely je zaujímavý, jednoduchý a vhodný spôsob, ako obdarovať niekoho výnimočného.

Poďakujte niekomu za pomoc, zablahoželajte mu k promócii, oslávte narodeniny alebo jednoducho povedzte "Mám ťa rád".

Vytvorenie vzácnej spomienky je s YourSurprise a Tony's Chocolonely úplne možné a pokračuje ešte dlho po ochutnaní posledného kúska čokolády! Ak chcete vytvoriť osobný darček Tony's Chocolonely, tu je návod:

  1. Vyberte si jeden z našich personalizovaných darčekov Tony's Chocolonely z nášho sortimentu.
  2. Vyberte variant darčeka a vstúpte do editora
  3. Vyberte si jeden z návrhov v našom editore, pridajte svoju fotografiu, text a/alebo meno a vytvorte svoj personalizovaný čokoládový darček
  4. Pozrite si náhľad svojho darčeka a objednajte si ho!

Postaráme sa, aby bol váš darček Tony's Chocolonely doručený na vami zvolenú adresu.