Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Plyšová hračka je univerzálne obľúbený darček u detí aj dospelých. Prispôsobte si ten svoj pomocou fotografie, mena alebo dizajnu alebo podľa vlastného výberu, aby ste vytvorili dokonalý osobný plyšový darček. Objavte náš široký sortiment mäkkých hračiek pre každú príležitosť a obdarovaného, ​​od plyšových hračiek pre bábätká až po XXL plyšových medvedíkov.

22 Darčeky

Plyšová hračka s menom alebo fotkou

Chcete niekoho prekvapiť roztomilým plyšiakom? YourSurprise ponúka širokú škálu plyšových hračiek, ktoré možno prispôsobiť menom alebo fotkou. Meno alebo fotku vytlačíme hračke na tričko. Na prívesky na kľúče máme malé plyšové hračky, trochu väčšie hračky a dokonca aj jumbo medvedíka!

Druhy hračiek s menom a fotkou

V našej kolekcii nájdete rôzne roztomilé zvieratká: * žirafa * mačka * malý medvedík * veľký medveď * ešte väčší medveď * obrovský medveď * lev * pes * krava * opica * ovca * zajac V našej ponuke plyšových hračiek nájdete skutočne takmer celú ríšu zvierat!

Krásny darček pre priateľku!

Obzvlášť ženy majú plyšové hračky ako darčeky rady. Hľadáte pre svoju priateľku milý darček k výročiu pol roka, roka alebo niekoľko rokov spolu? Dajte jej rozkošnú hračku s fotkou vás dvoch. Chcete dať nejakú drobnosť? Potom máme roztomilé plyšové hračky na príveskoch na kľúče, ktorých si môžete prispôsobiť svojím menom.

Macko s menom ako darček k narodeniu bábätka

Macko s menom na labkách je skutočne sladký darček pre novopečenú mamičku. Meno dieťaťa medvedíkom vyšívame na labky. Na každej labke môže byť vyšité niečo iné – napríklad meno, dátum narodenia alebo pre dvojčatá obidve mená!

Obrovský medveď a mega medveď

Chcete niekomu dať naozaj poriadny darček? Darujte mega alebo obrovského medveďa. Mega medveď má viac ako 60 cm v sede a viac ako 96 cm v stoji. Ak to naozaj chcete pojať vo veľkom štýle, darujte obrovského medveďa, ktorý meria v stoji najmenej 135 cm. Oba medvede sú oblečené v tričku, ktoré môžete prispôsobiť menom alebo fotkou.

Zákonné požiadavky

Všetky plyšové hračky spĺňajú zákonné požiadavky na detské hračky, a preto sú úplne bezpečné.