Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Mikulášsky darček je najlepší, keď si ho vyrobíte na mieru. Objednajte si u nás tie najkrajšie mikulášske darčeky s menom, fotografiou a osobným textom.

121 Darčeky

Videli ste 48 z 121 darov

Najkrajšie Mikulášske darčeky s menom alebo fotografiou

Mikuláš je späť v krajine! To znamená, že topánky je možné opäť vybrať zo skrine a umiestniť do okien. Ale čím naplníte tieto topánky? Aké sú naozaj pekné darčeky na Mikuláša?

Čokoládové písmeno vo vašej topánke

Deti milujú, keď majú pocit, že ich Mikuláš navštívil špeciálne kvôli nim. Čo je teda zábavnejšie ako dostať čokoládové písmenko so správou od Santu s ich vlastným menom? Takže to nemusí byť len prvé písmeno ich krstného mena, ale celé ich meno v písmene!

Čiapka s vlastným menom!

Personalizovaná čiapka je tiež super pekný darček na Mikuláša. Nechajte si vytlačiť meno dieťaťa na čiapku a hneď bude pripravené zažiariť počas príchodu Mikuláša! Nepodarilo sa vám dostať do rúk tričko, ale stále chcete nosiť pekný kúsok MikuláŠa? Potom si vyberte tričko s mikulášskou čiapkou. Pod čiapku si môžete nechať pridať akékoľvek meno alebo fotku, takže je hneď jasné, komu tričko patrí!

Spoločné čítanie

Zbláznilo sa vaše dieťa do Ježiška? Potom choďte a čítajte si spolu z personalizovaných kníh o Vianociach. Vaše dieťa môže zachrániť Vianoce v knižke “Záchrana Vianoc”. Takto sa môžete naozaj naladiť na vianočnú atmosféru. Meno vášho dieťaťa umiestnime na niekoľko miest v príbehu a na obálku! Vaša ratolesť tak bude mať vedúcu úlohu v zachraňovaní Vianoc.

Mikulášska taška, ktorú si sami navrhli

Je 5. december, niekto klope na dvere! No, kľudne to povedzte ako hlasno klopal. A čo je za dverami? Vrecovitá taška so všetkými druhmi darčekov! Nie je to však hocijaká jutová taška, pre každé dieťa je určená originálna taška s vlastným menom! Ak to nie je znamenie, že Mikuláš na nich myslel, potom už nevieme, čo iné!

Najkrajšie darčeky pre Mikulášske balíčky

Chcete sa na Mikuláša doslova vybaviť s väčšími darčekmi, ktoré deťom urobia veľkú radosť? Obľúbeným darčekom, ktorý je navyše veľmi odolný, sú drevené hračky. Na výber je balančný bicykel, drevený kočík pre bábiky, alebo drevené chodítko s priestorom na prepravu vecí. Ďalšími obľúbenými darčekmi sú detské kreslo a župan s vlastným menom. Na všetky hračky môžete dať aj meno malého obdarovaného. Mikuláš už ozaj nemôže byť osobnejší, však!

Mikulášske darčeky do 15 EUR:

Pekné nápady na Mikulášske darčeky pre dospelých

Samozrejme, Mikuláš je detský kamarát, no to neznamená, že dospelých len tak obskakuje. Na stránke Darček pre neho a Darček pre ňu nájdete množstvo inšpirácií na darčeky pre mužov a ženy. Od koženej zástery na grilovanie až po poháre na víno s vyrytým menom alebo vlastný hrnček s fotografiou. Na YourSurprise nájdete skutočné osobné a originálne Mikulášske darčeky.

Originálne Mikulášske darčeky pre ženy

Chcete prekvapiť svoju najlepšiu kamarátku alebo manželku jedinečným darčekom na Mikulášsky večer? Alebo hľadáte darček trochu iný ako zvyčajne? S YourSurprise pre ňu môžete vytvoriť svoj vlastný zábavný Mikulášsky darček. Objavte naše najlepšie darčeky pre ženy:

  • Teplý a zábavný pár ponožiek s vašou najlepšou fotkou
  • Kytica lahodných Chupa Chups
  • Obrí plyšový medveď
  • Hodiny so zábavnou fotografiou na zavesenie na stenu

Originálne Mikulášske darčeky pre mužov

Ak hľadáte Mikulášsky darček pre muža, ktorý by ste darovali svojmu priateľovi, bratovi či manželovi, darujte tento rok niečo jedinečné. Darček vyrobený s trpezlivosťou a láskou. Bol obdarovaný dostatočne dobrý po celý rok? Objavte naše najlepšie darčeky pre mužov:

  • Zábavný hrnček na kávu, ktorý môžete použiť každé ráno na raňajky
  • Dóza cukríkov pre tých najmilších plná sladkostí
  • Vtipné boxerky, ktoré ho rozosmejú
  • Varný sud, vďaka ktorému si naštartuje vlastné chutné pivo

Najlepšie Mikulášske darčeky pre maškrtníkov

Každý potrebuje vo svojom živote sladký dotyk a sviatky, hlavne teda Mikuláš sú určite tým najlepším časom pre všetkých milovníkov sladkostí! Mikulášsky balíček plný maškŕt pre obdarovaného si môžete aj personalizovať. Nejaké nápady? Pekná fotka a tá najkrajšia Mikulášska básnička. Ponúkame napríklad balíček bylinkových orieškov, ktorý je dostupný v dvoch rôznych verziách: s vlastným dizajnom a klasickým dizajnom Milka. Pre milovníkov čokolády, ktorí chcú niečo iné ako tradičné čokoládové písmenko, je k dispozícii najchutnejšia belgická čokoláda v rôznych tvaroch a formách: bonbóny s fotografiou; vaša fotografia v tvare čokoládového srdca alebo slávnostná čokoládová pohľadnica. A pre dokonalých čokoládových kráľov a kráľovny máme XXL čokoládové tyčinky ich obľúbenej značky!

Aký je pekný Mikulášsky darček pre 10-ročné dieťa?

Mikuláš je obľúbeným sviatkom všetkých členov rodiny, no predovšetkým je to pre deti obľúbený sviatok spojený s Vianocami. Deti milujú atmosféru, vzrušenie z čakania na príchod Mikuláša a strávenie tohto čarovného momentu s rodinou a priateľmi. Samozrejme aj deti milujú darčeky! Existuje veľa darčekov, ktoré môžu dieťa potešiť, ako napríklad pekná futbalová lopta prispôsobená menom; vianočné ozdoby so zábavnými fotografiami; personalizovaná kniha na čítanie pred spaním; plyšová hračka s menom a mnoho ďalších! Pozrite si všetky darčeky pre deti.

Potrebujete viac inšpirácie?

Chcete získať viac inšpirácie na najlepšie Mikulášske darčeky? Potom si prečítajte náš blog!