Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vytlačte si svoje najkrajšie spomienky na puzzle. Vyberte si svoje obľúbené fotografie a vytvorte si jedinečné puzzle na mieru.

13 Darčeky

Vytvorte si puzzle s vlastnou fotografiou

Skladáte radi puzzle alebo poznáte niekoho koho bavia hlavolamy? Nechajte si vyrobiť personalizované puzzle s fotkou alebo dokonca fotokolážou podľa svojho výberu! Skvelá zábava, ktorú môžete dopriať sebe alebo niekomu inému ako perfektný darček. Puzzle na mieru sú originálnym spôsobom ako si vytlačiť vlastnú fotografiu a vystaviť ju po dome, ako aj zábavný darček pre celú rodinu. Prispôsobenie puzzlí je naozaj jednoduché! Môžete si vybrať medzi rôznymi formátmi, napríklad menšie puzzle pre začiatočníkov a XXL pre tých pokročilejších. Puzzle je možné prispôsobiť pomocou dizajnov, ktoré sú k dispozícii v našom editore, alebo špeciálneho dizajnu, ktorý ste si vy sami vytvorili. Môžete pridať fotografiu alebo koláž, text alebo meno. YourSurprise ponúka puzzle s 30, 96, 250, 500, 1000 a 1500 dielikmi.

Fotopuzzle s vlastnou fotkou

Ak hľadáte originálny darček pre svoju priateľku, mamu, manželku alebo dokonca pre seba, už nič nehľadajte a nechajte si personalizovať puzzle fotkou a/alebo textom podľa svojho výberu. K dispozícii je niekoľko druhov fotopuzzlí s rôznym počtom dielikov, takže si každý vyberie. Skvelé ako jedinečný darček pre každú príležitosť, napríklad ako darček k narodeninám, alebo pozornosť ku dňu matiek. Vytvorte si vlastný dizajn v editore takmer okamžite a služba YourSurprise vaše puzzle vytlačí s veľkou starostlivosťou a presnosťou pre najlepší výsledok.

Koľko dielikov?

Vedeli ste, že puzzle s 1000 dielikmi sú vhodné pre deti od 12 rokov? Na chvíľu ich zaiste zabavíte! Ak chcete puzzle urobiť trocha ťažšie, vyberte fotografiu s množstvom opakujúcich sa farieb alebo vzorov.

Aké náročná sú rôzne puzzle?

Niet pochýb o tom, že 23-dielikové puzzle zložíte pomerne rýchlo. Čím viac kusov, tým ťažšie je dokončiť puzzle, však? Áno a nie. Puzzle s 500 dielikmi a náročnou fotografiou môžu byť náročnejšia ako puzzle s 1000 dielikmi a jednoduchšou fotkou. Stupeň náročnosti nezávisí len od počtu kusov, ale aj od zvoleného obrázka.

Ako dlho trvá zloženie puzzlí, ktoré majú 1000 dielikov?

Ako dlho bude trvať zloženie puzzle so 1000 dielikmi, je ťažké povedať. Skupina 4 ľudí, ktorí sa zúčastnili súťaže v roku 2017, prekonala rekord, keď puzzle zložila za 1 hodinu, 29 minút a 30 sekúnd!

Techniky puzzle

Ako puzzle najlepšie zložiť? Spojiť najprv okraje, alebo dieliky roztriediť podľa farby? Možno by ste si mysleli, že najskôr bude ľahšie zložiť okraje, no odborníci tvrdia, že je lepšie najprv triediť podľa farby. To vám umožní zabiť dve muchy jednou ranou, lebo okraje nájdete počas triedenia.

Puzzle na mieru s 1500 dielikmi

Puzzle, ktoré majú 1500 dielikov sú zábavnou výzvou pre každého. Možno sa vám nepodarí ich dokončiť, no v tom je predsa krása hádaniek. Úsilie a odhodlanie sú odmenené krásnou personalizovanou fotkou alebo textom, ktorý ste si vybrali, vytlačeným na krabici s lesklým povrchom. Vaša fotografia tak bude jasne viditeľná. Puzzle s fotografiou môžete darovať na špeciálnu príležitosť alebo jednoducho ako kus dekorácie do domácnosti. Po dokončení ich totižto môžete zarámovať a zavesiť na stenu. Aspoň budete vidieť vaše úsilie.

Personalizované foto puzzle v tvare srdca

Pre tých najromantickejších, hlavne pri špeciálnej príležitosti ako je Valentín alebo výročie, máme personalizované puzzle v tvare srdca. Jednoducho povedané, tieto puzzle sú skutočným vyznaním lásky. Srdiečkové puzzle si môžete prispôsobiť spoločnou fotografiou alebo milostnou správou.

Objednajte si puzzle na mieru online

Objednanie personalizovanej foto skladačky online je naozaj jednoduché. Po výbere modelu a vytvorení dizajnu podľa vašich predstáv v online editore už stačí len dokončiť objednávku a my vám puzzle doručíme na vami zvolenú adresu. K objednávke môžete priložiť aj bezplatnú kartičku so správou pre príjemcu.

Puzzle na špeciálnu príležitosť

Pre ľudí, ktorí chcú osláviť významný okamih, sú puzzle tou správnou voľbou! Dokážete na nich zachytiť obľúbený moment a vytvoriť tak jedinečný darček. Pre mamu alebo otca sme v YourSurprise vytvorili puzzle na Deň Matiek alebo na Deň Otcov s jedinečným dizajnom. Vyberte si medzi 500 alebo 1000 dielikami a prekvapte výnimočného človeka vo svojom živote.