Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Premeňte všetky svoje obľúbené momenty v najkrajší fotoalbum, aby ste sa vždy mohli vrátiť k vašim dovolenkám alebo výnimočným momentom vo svojom živote. vytvorte si svoj prispôsobený fotoalbum online v niekoľkých jednoduchých krokoch. 

Vytvorte si fotoknihu

Listovanie vo fotoknihe a spoločné spomínanie je nadčasové, či už ste mladí alebo starí. Preto je fotokniha ideálnym darčekom na každú príležitosť. Pre koho chcete vytvoriť fotoalbum?

Hľadáte darček, ktorý niekoho naozaj dojme? Potom je vytvorenie fotoknihy správny nápad. Obrázky niekedy povedia viac ako slová a často vyvolávajú krásne spomienky. Samozrejme, nemusíte vždy vytvárať fotoknihu pre niekoho iného. Je to tiež ideálny darček, ktorý si môžete dopriať. Tvorba fotoalbumu ešte nikdy nebola taká jednoduchá vďaka peknému rozvrhnutiu, ktoré je už pridané do fotoalbumu. Stačí len nahrať fotografie z počítača, telefónu alebo sociálnych sietí. Ku každej fotografii môžete napísať vhodný text, aby bol váš fotoalbum úplne prispôsobený vášmu vkusu. Tip: po vytvorení darčekovej karty ju doplňte o osobný text.

Fotoalbum pre každú príležitosť

Blíži sa špeciálna príležitosť a vy by ste chceli obdarovať niekoho naozaj jedinečným darčekom? Fotoalbum je zdobený vzormi, ktoré sú prispôsobené na rôzne príležitosti. Pridajte svoje obľúbené fotografie a darček je hotový. Alebo chcete svoju veľkú lásku prekvapiť najkrajšími spomienkami? Môžete tiež vytvoriť krásnu fotoknihu na Valentína. Tip: Fotokniha pre vašu lásku je tiež skvelým darčekom pri príležitosti výročia vašej lásky. Okrem týchto dvoch fotokníh existuje viac príležitostí, kedy môžete darovať fotoknihu ako darček. Na akú prí ležitosť sa chystáte navrhnúť fotoalbum?