Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

9 darčeky

Vytvorte si fotoknihu

Listovanie vo fotoknihe a spoločné spomínanie je nadčasové, či už ste mladí alebo starí. Preto je fotokniha ideálnym darčekom na každú príležitosť. Pre koho chcete vytvoriť fotoalbum?

Hľadáte darček, ktorý niekoho naozaj dojme? Potom je vytvorenie fotoknihy správny nápad. Obrázky niekedy povedia viac ako slová a často vyvolávajú krásne spomienky. Samozrejme, nemusíte vždy vytvárať fotoknihu pre niekoho iného. Je to tiež ideálny darček, ktorý si môžete dopriať. Tvorba fotoalbumu ešte nikdy nebola taká jednoduchá vďaka peknému rozvrhnutiu, ktoré je už pridané do fotoalbumu. Stačí len nahrať fotografie z počítača, telefónu alebo sociálnych sietí. Ku každej fotografii môžete napísať vhodný text, aby bol váš fotoalbum úplne prispôsobený vášmu vkusu. Tip: po vytvorení darčekovej karty ju doplňte o osobný text.

Fotoalbum pre každú príležitosť

Blíži sa Deň otcov alebo chcete svojho otca len prekvapiť? Potom je fotoalbum pre otec a mňa ideálnym darčekom. Fotoalbum je zdobený vzormi, ktoré majú všetko spoločné s otcami. Pridajte svoje obľúbené fotografie a darček je hotový. Alebo chcete svoju veľkú lásku prekvapiť najkrajšími spomienkami? Môžete tiež vytvoriť krásnu fotoknihu pre chvíle lásky. Tip: Fotokniha pre vašu lásku je tiež skvelým darčekom pri príležitosti výročia vašej lásky. Okrem týchto dvoch fotokníh existuje viac príležitostí, kedy môžete darovať fotoknihu ako darček. Napríklad [fotoalbum pre prijímanie](fotoalbum pre prijímanie) a pre dedka. Na akú prí ležitosť sa chystáte navrhnúť fotoalbum?