Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

56 Darčeky

Videli ste 48 z 56 darov

Bonboniéry s personalizovanou fotografiou, textom a/alebo menom

Už ste niekedy dostali bonboniéru? Ak patríte medzi čokoládových fanúšikov, viete, že čokoláda je viac než len obyčajný darček! Či už si ju vychutnávate sami, alebo sa o ňu delíte so svojimi blízkymi, každá čokoláda so sebou prináša nádherný okamih.

Keď ide o darček v podobe bonboniéry, spoločnosť YourSurprise sa vyzná! Vytvorte si jedinečnú personalizovanú bonboniéru a prekvapte ich chutným čokoládovým darčekom!

Oslaďte si výnimočné chvíle: dokonalý darček v podobe čokoládovej bonboniéry

Tieto krásne darčeky sú už dlho symbolom romantiky, priateľstva a luxusného rozmaznávania; jednoducho neexistuje príležitosť, ktorá by nebola okamžite ešte lepšia vďaka bonboniére.

Výber správnej darčekovej bonboniéry závisí najmä od troch vecí:

  • Druh čokolády: ak obdarovaný miluje konkrétnu značku alebo druh čokolády, nezabudnite ju zahrnúť do darčekovej bonboniéry!
  • Ako vyzerá krabica od bonboniéry: je dobre prezentovaná? Môžete ju nejakým spôsobom urobiť osobnejšou, napríklad pridaním personalizácie?
  • Moment obdarovania: rôzne momenty si vyžadujú rôzne typy bonboniér. Napríklad romantická príležitosť si môže vyžadovať čokoládovú krabičku v tvare srdca, zatiaľ čo pri príležitosti, ako sú narodeniny, by sa hodili tematické darčekové krabičky!

Tematické bonboniéry na špeciálne príležitosti

Tu na YourSurprise si môžete vytvoriť čokoládovú krabičku pre každý výnimočný okamih. Máme sortiment s vyhradenými čokoládovými bonboniérami alebo dizajnmi na Vianoce, Veľkú noc, Deň matiek, Deň otcov, Valentína a mnoho ďalších príležitostí. Vždy sa nájde dôvod prekvapiť ich čokoládou!

Osobný dotyk: ako prispôsobiť svoju bonboniéru

Prispôsobenie vašej bonboniéry nie je len o pridaní odkazu na krabičku alebo jej zabalení do efektnej stuhy (aj keď sú to krásne osobné dotyky!). Je to tiež o výbere dokonalej kombinácie detailov, vďaka ktorým váš darček skutočne vynikne:

Krok 1: Začnite výberom sortimentu čokolád, ktorý sa bude obdarovanému páčiť. Prikláňajú sa skôr ku klasickej mliečnej čokoláde, alebo radi skúšajú rôzne príchute? Možno dokonca preferujú konkrétnu značku.

Krok 2: Ak sú k dispozícii nejaké varianty (veľkosť alebo príchuť), vyberte si tú najvhodnejšiu a potom otvorte editor.

Krok 3: V editore si môžete vybrať personalizáciu bonboniéry. Môžete pridať fotografiu, špeciálnu správu pre príjemcu, meno a/alebo logo.

Pamätajte, že personalizácia je o uspokojovaní jedinečných chutí príjemcu a pridávaní dotyku vašej vlastnej osobnosti do mixu. Darček, ktorý je ušitý podľa ich predstáv, nielenže dokazuje premyslenosť, ale premení aj obyčajnú bonboniéru na skutočne originálny, nezabudnuteľný darček.

Aké druhy čokolády sú najlepšie do darčekovej krabičky?

Typ čokolády v darčekovej bonboniére by mal odrážať chuť obdarovaného. Niektoré z nápadov na darčekové čokoládové krabičky, ktoré sú k dispozícii na YourSurprise, zahŕňajú:

  • Sortiment luxusných praliniek s rôznymi lahodnými ručne vyrábanými čokoládami s tematickými verziami alebo vzormi.
  • Bonboniéry Milka: mliečne čokolády dostupné v štvorcovej, obdĺžnikovej alebo srdcovej verzii. K dispozícii aj v tematických verziách.
  • Čokolády Lindt: k dispozícii v klasickom balení s personalizáciou alebo v zabalenej darčekovej škatuľke.
  • Tony's chocolonely: lahodné rozmanité tabuľky čokolády v personalizovanej darčekovej bonboniére.

Vytvorenie a darovanie bonboniéry ešte nikdy nebolo takým príjemným a personalizovaným zážitkom. Či už si vyberiete ručne vyrobené luxusné čokolády, alebo sa rozhodnete pre známe značky, ako je Milka alebo Lindt, bonboniéra je viac ako darček - je to chutný dôkaz lásky, náklonnosti a individuality.