• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovan├Żch dar─Źekov!
  • Medzin├írodn├ę doru─Źenie
V┼íetky Kulin├írske dar─Źeky dar─Źeky

Kuchynsk├ę dar─Źeky

Organizuj├║ ve─Źere ve─Źierky v┼żdy t├ş ist├ş ─żudia? Robia to naj├║┼żasnej┼íie pokrmy? Je v┼íetko, ─Źo vytv├íraj├║ tak chutn├ę, ┼że absol├║tne nem├┤┼żete poveda┼ą nie niekomu in├ęmu tanieru alebo dezertu? Zasl├║┼żia si jedine─Źn├Ż dar─Źek na podporu svojho ob─ż├║ben├ęho hobby alebo zamestnania! Navrhnite si vlastn├ę autentick├ę kuchynsk├ę dar─Źeky super jednoduch├ę na YourSurprise! Zaokr├║hlili sme tie najlep┼íie dary, aby bol ka┼żd├Ż (bud├║ci) ┼í├ęfkuch├ír ve─żmi ┼í┼ąastn├Ż!

Personalizovaná zástera

Nie ste pe─Źenie cukrov├ş, rob├şte k├║sky neba! Udr┼żujte svoje oble─Źenie ─Źist├ę v procese t├Żm, ┼że nos├ş z├ísteru. Nie, nie len z├ístera, preto┼że nie ste len kuch├ír! Potrebujete personalizovan├║ z├ísteru, ktor├í ukazuje ka┼żd├ęho, kto je najlep┼í├şm ┼í├ęfkuch├írom v meste! S mnoh├Żmi farebn├Żmi a z├íbavn├Żmi n├ívrhmi v editore v├ím zaru─Źene n├íjdete z├ísteru, ktor├í dokonale opisuje ka┼żd├ęho kuch├íra, od majstrov a┼ż po katastrofy.

Ste viac ┼í├ęfkuch├íra BBQ? M├íme z├ísteru ┼ípeci├ílne navrhnut├║ na podporu ┼í├ęfkuch├íra BBQ v jeho ├║loh├ích. T├íto ┼ípeci├ílna BBQ z├ístera dokonca prich├ídza s n├ístrojmi! Teraz mus├şte len pr├şs┼ą na to, kto potom bude robi┼ą pokrmy.

Ryt├ę okuliare

V├şno a stolovanie v ┼ít├Żle s ryt├Żmi okuliarmi ! Vyryte si poh├íre na v├şno s menami svojich priate─żov, aby ste mali v┼íetky svoje poh├íre na v├şno. Poh├íre na ┼íampansk├ę m├┤┼żu by┼ą vyryt├ę ako svadobn├Ż dar─Źek s menami nevesty a ┼żen├şcha a osobitn├Żm d├ítumom.

Pivn├ę poh├íre s n├ízvom a z├íbavn├Żm dizajnom s├║ ide├ílne pre narodeniny. Dlh├ę poh├íre s n├ízvom s├║ pekn├Żm dar─Źekom pre kolegu alebo obchodn├ęho partnera. Neuchov├ívajte tieto kr├ísne ryt├ę okuliare len na ┼ípeci├ílne pr├şle┼żitosti, preto┼że si zasl├║┼żia by┼ą vidie┼ą!

Ra┼łajky podnos

Podnos na ra┼łajky je ide├ílny, aby priniesol mama alebo otec ra┼łajky na De┼ł matiek a De┼ł Otca. S├║ tie┼ż ide├ílne, ke─Ć chcete kazi┼ą niekoho in├ęho s ra┼łajkami v posteli. Navrhnite z├ísobn├şk s kr├ísnou fotografiou va┼íich bl├şzkych, dom├ícich mil├í─Źikov alebo krajiny. Ak chcete prida┼ą trochu viac farby, m├┤┼żete prida┼ą n├ívrh z editora na to. Nemus├şte sa dr┼ża┼ą ra┼łajok, aby ste mohli pou┼ż├şva┼ą podnos, m├┤┼żete ho pou┼żi┼ą aj na pr├şpravu ─Źaju na z├íhrade alebo na drink a ob─Źerstvenie na balk├│ne. Tento jedine─Źn├Ż dar─Źek pon├║ka nekone─Źn├ę mo┼żnosti a z├íbavu!
Ako V├ím m├┤┼żeme pom├┤c┼ą?
1 s