Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Poznáte niekoho, kto má vášeň pre kuchyňu? Prekvapte svoju výnimočnú osobu personalizovaným kuchynským doplnkom. Prispôsobte si ho menom a/alebo textom!

138 Darčeky

Videli ste 48 z 138 darov

Personalizované kuchynské darčeky

Ak chceš prekvapiť milovanú osobu, ktorá miluje trávenie času v kuchyni milým darčekom, tu nájdeš určite, čo hľadáš. Máme najlepšie kuchynské doplnky pre každého začínajúceho či pokročilého kuchára!

Personalizuj si svoje darčeky

Najlepšie na našich darčekoch je, že ich prakticky využiješ každý jeden. Na úplné personalizovanie je možné pridať meno, fotku, text a / alebo logo. Ak presne nevieš, čo chceš, radi Ťa budeme inšpirovať.

Dosky na krájanie a nože

Každý kuchár potrebuje dobrú dosku na krájanie a sadu poriadných nožov. Personalizuj svoju vlastnú sklenenú dosku na krájanie pridaním fotky podľa vlastného výberu, alebo si nechajte vyryť na stojan na nože osobnú správu. Stojan na noža obsahuje 9-dielnu súpravu nožov. Drevená doska na krájanie sa môže použiť na krájanie chleba, ako servírovacia doska alebo na podávanie jedla, napríklad pizze. Tvoj dizajn laserujeme, čím je kvalitný a odolný. Táto doska sa dá sa tiež použiť ako doska na syr alebo údeniny.

Hrnčeky a poháre

Milovníci čaju a kávy, dávajte pozor! Máme tu niečo práve pre Vás! Prekvap milovaného človeka vlastným pohárom na čaj alebo praktickým hrnčekom. Poháre na čaj môžu byť vygravírované textom podľa vlastného výberu s jedným z našich super vzorov. Našej personalizácií nehrozí žiadne riziko vyblednutia. Ponúkame široký sortiment hrnčekov rôznych typov a farieb. Napríklad máme magický hrnček, ktorého čierna farba zmizne, keď sa do neho naleje horúci nápoj. Ak máš radšej klasický vzhľad, naše smaltované hrnčeky sú perfektné. Tieto roztomilé hrnčeky majú smaltovanú povrchovú úpravu a je možné ich personalizovať pomocou textu a / alebo fotky podľa vlastného výberu.

Kuchárska čapica, zástera and rukavice na pečenie

Naozajstný kuchár musí aj nejako vyzerať! Rýchlo a jednoducho personalizuj kuchársku čapicu, alebo zásteru pre toho Tvojho šéfkuchára. Zástera je jedným z najpraktickejších darčekov do kuchyne, vhodná naozaj pre každého. Poznáte malého nezbedníka, ktorý rád a často pomáha v kuchyni? Tak prečo mu nedarovať detskú personalizovanú zásteru? Ak hľadáš poriadnu profesionálnu zásteru, naše kožené zástery sú perfektné. Tieto kožené zástery je možné personalizovať menom alebo textom podľa výberu. Ak sa Ti viac páči zástera s fotkou, môžeš si vybrať jednu z našich látkových záster.

Dobré rukavice na pečenie sú nevyhnutnosťou v každej kuchyni. Čo tak personalizované kožené rukavice na pečenie a grilovanie s menom alebo textom podľa výberu? Alebo textilné rukavice s fotkou alebo textom podľa vlastného výberu?

Stolové podložky, taniere a príbory

Vydekoruj si stôl s personalizovanými kuchynskými doplnkami. Pridaj fotku alebo text podľa vlastného výberu!

Ak chceš svoje dieťa potešiť, daruj mu svoj vlastný personalizovaný tanier s fotkou a / alebo textom. Jedlá budú chutiť ešte viac ako kedykoľvek predtým!

Pre najmenších ponúkame tiež krásnu súpravu príborov Miffy, na ktorú je možné umiestniť meno dieťaťa. Praktický darček, ktorý si budú užívať ešte dlho.

Obrusy a obrúsky/ servítky

Ak Ti záleží na tom, akým spôsobom je stôl vydekorovaný, pridaj do zbierky personalizovaný obrus a súpravu servítok. Obrus ​​je vyrobený z vysoko kvalitného polyesteru a bavlny, čo uľahčuje jeho čistenie a opätovné použitie. Jednoducho pridaj fotku podľa vlastného výberu. Máš plno fotiek? Prečo nevytvoriť koláž?

Naše bavlnené obrúsky si tiež môžeš personalizovať svojimi fotkami. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny a dajú sa prať v práčke. Nádherný doplnok k vianočnéj večeri alebo k inej slávnostnej príležitosti.

Viac skvelého kuchynského príslušenstva

Existuje veľa ďalších zábavných doplnkov, ktoré môžeš personalizovať a dať ako darček. Čo tak personalizovaný dávkovačom mydla na zábavnejšie umývanie rúk, alebo kožené pivné tácky s ľubovoľným menom alebo textom alebo fotkami?

Ak hľadáš milý darček pre babičku alebo dedka, personalizovaná krabička na sladkosti možno poteší - veď starí rodičia majú plno zásob sladkosti, vždy pripravení na návštevu vnúčat . Na krabičku môžeš pridať zábavnú fotku vnúčat a osobný darček je hotový!