• Každý darček s Vašou fotkou a textom
  • Vyrobené z lásky
  • Viac ako 2000 darčekov na mieru!
< Späť
🎁Lovely Wednesday Iba dnes zľavy až do 30%🎁
:
:
🎁Lovely Wednesday Iba dnes zľavy až do 30%🎁
všetko Kulinárske darčeky darčeky

Kuchynské darčeky

Organizujú večere večierky vždy tí istí ľudia? Robia to najúžasnejšie pokrmy? Je všetko, čo vytvárajú tak chutné, že absolútne nemôžete povedať nie niekomu inému tanieru alebo dezertu? Zaslúžia si jedinečný darček na podporu svojho obľúbeného hobby alebo zamestnania! Navrhnite si vlastné autentické kuchynské darčeky super jednoduché na YourSurprise! Zaokrúhlili sme tie najlepšie dary, aby bol každý (budúci) šéfkuchár veľmi šťastný!

Personalizovaná zástera

Nie ste pečenie cukroví, robíte kúsky neba! Udržujte svoje oblečenie čisté v procese tým, že nosí zásteru. Nie, nie len zástera, pretože nie ste len kuchár! Potrebujete personalizovanú zásteru, ktorá ukazuje každého, kto je najlepším šéfkuchárom v meste! S mnohými farebnými a zábavnými návrhmi v editore vám zaručene nájdete zásteru, ktorá dokonale opisuje každého kuchára, od majstrov až po katastrofy.

Ste viac šéfkuchára BBQ? Máme zásteru špeciálne navrhnutú na podporu šéfkuchára BBQ v jeho úlohách. Táto špeciálna BBQ zástera dokonca prichádza s nástrojmi! Teraz musíte len prísť na to, kto potom bude robiť pokrmy.

Ryté okuliare

Víno a stolovanie v štýle s rytými okuliarmi ! Vyryte si poháre na víno s menami svojich priateľov, aby ste mali všetky svoje poháre na víno. Poháre na šampanské môžu byť vyryté ako svadobný darček s menami nevesty a ženícha a osobitným dátumom.

Pivné poháre s názvom a zábavným dizajnom sú ideálne pre narodeniny. Dlhé poháre s názvom sú pekným darčekom pre kolegu alebo obchodného partnera. Neuchovávajte tieto krásne ryté okuliare len na špeciálne príležitosti, pretože si zaslúžia byť vidieť!

Raňajky podnos

Podnos na raňajky je ideálny, aby priniesol mama alebo otec raňajky na Deň matiek a Deň Otca. Sú tiež ideálne, keď chcete kaziť niekoho iného s raňajkami v posteli. Navrhnite zásobník s krásnou fotografiou vašich blízkych, domácich miláčikov alebo krajiny. Ak chcete pridať trochu viac farby, môžete pridať návrh z editora na to. Nemusíte sa držať raňajok, aby ste mohli používať podnos, môžete ho použiť aj na prípravu čaju na záhrade alebo na drink a občerstvenie na balkóne. Tento jedinečný darček ponúka nekonečné možnosti a zábavu!
Môžeme Vám pomôcť?
1 s