Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Prihláste sa na odber našich noviniek!

Zaregistrujte sa do nášho newslettera nižšie, aby ste dostali najnovšie zľavové kódy pre YourSurprise.

20% zľava

Prihláste sa na odber nášho newslettera a využívajte zľavy!

Máš nejaké otázky?

Ako dostanem svoj zľavový kód?

Akonáhle sa prihlásite k odberu našich noviniek, zašleme vám e-mail s Vaším zľavovým kód. Tento e-mail dostanete iba vtedy, ak ste sa ešte neprihlásili k odberu nášho newsletteru skôr a po potvrdení vašej e-mailovej adresy.

Ako môžem použiť svoj zľavový kód?

Zľavový kód môžete zadať do políčka zľavového kódu v kroku 3 pri dokončovaní objednávky. Po zadaní zľavového kódu vám bude zľava automaticky odpočítaná.

Môžem použiť viac ako jeden zľavový kód súčasne?

Nie, na jednu objednávku môžete použiť iba jeden zľavový kód.

Môžem svoj zľavový kód použiť viackrát alebo ho s niekým zdieľať?

Nie, váš zľavový kód je jedinečný a môžete ho použiť iba raz. Ak poznáte niekoho, kto by chcel tiež využiť zľavu, poraďte mu, aby sa prihlásil na odoberanie našich noviniek. V tomto prípade obdrží svoj vlastný zľavový kód aj Váš známy.

Ponúka YourSurprise ďalšie zľavové kódy?

AČas od času YourSurprise pridružuje zľavové kódy k ponuke, aj keď v týchto prípadoch bude vždy minimálna čiastka objednávky. Ak sa prihlásite k odberu noviniek prostredníctvom našej webovej stránky, budete môcť využiť zľavový kód v hodnote 20% bez ohľadu na výšku objednávky. Táto zľava je tiež takmer vždy vyššia ako zľava, ktorú by ste získali prostredníctvom pridruženia. Často ponúkame aj exkluzívne zľavy pre odberateľov našich noviniek! Tieto zľavy je možné použiť iba raz a nemožno ich nájsť na webových stránkach so zľavovými kódmi.

Na ktoré darčeky môžem uplatniť zľavový kód?

Váš zľavový kód je možné použiť na nákup akéhokoľvek darčeka v našom sortimente.

Je potrebná minimálna čiastka objednávky pre uplatnenie môjho zľavového kódu ?

Nie, nie je potrebné dosiahnuť akúkoľvek minimálnu výšku objednávky, aby ste mohli použiť zľavový kód, ktorý dostanete po registrácii na odoberanie našich noviniek. Avšak na zľavové kódy, ktoré nájdete online, môže byť potrebná minimálna čiastka objednávky. Podmienky budú uvedené na zľavovom kóde.

Kedy má YourSurprise výpredaj a aké zľavy budú poskytnuté?

YourSurprise nemá stanovené obdobia, v ktorých máme výpredaj, ako to často majú kamenné obchody. Našim odberateľom noviniek však ponúkame špeciálne zľavy v rôznych časových obdobiach počas celého roka a taktiež počas niektorých týždňov v Stredy ponúkame zľavy na naše darčeky na celom webe. Tieto sú niekedy exkluzívne pre odberateľov a sú vždy vopred oznámené v našich newsletteroch.

Kedy vyprší môj zľavový kód?

Zľavový kód, ktorý získate po registrácii do odoberania našich noviniek, je platný 14 dní odo dňa jeho prijatia.