Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Vedeli ste, že svoju fotografiu alebo dizajn môžete vytlačiť na odev? Mikiny, polokošele, tričká a jedinečné doplnky - objavte personalizované oblečenie. Jedinečný darček pre rodinu aj ako firemný darček.

44 Darčeky

Personalizované odevy s vaším menom, fotkou a/alebo textom

Ak by ste chceli niekoho prekvapiť personalizovaným svetrom, máte záujem o špeciálne tímové tričká alebo hľadáte originálne ponožky, už nič ďalšie nehľadajte. Ponúkame široký sortiment oblečenia, na ktoré môžete pridať meno, fotografiu a/alebo text podľa svojho výberu. K dispozícii na objednávku po kusoch, takže nie je žiadne minimálne množstvo. Sme tu, aby sme vám vytvorili váš osobný odev.

Čo pre vás môžeme potlačiť?

V službe YourSurprise tlačíme takmer na akékoľvek oblečenie, ktoré si viete predstaviť – pre mužov, ženy a deti. Máme pohodlné mikiny a svetre, ktoré si môžete prispôsobiť na prednej aj zadnej strane. Ďalej ponúkame rôzne tričká, ako sú polokošele, bežné tričká, detské tričká a športové tričká. V našom editore môžete pridať návrh, nahrať fotografiu alebo pridať text.

Tímové tričká

Ak sa chystáte na turnaj a hľadáte pre celý tím pekné tričká, radi ich vytlačíme. Máme na výber športové tričká a bežné tričká v rôznych farbách. Všetky tričká môžu byť personalizované na prednej aj zadnej strane. Pridajte meno tímu, čísla hráčov alebo zábavný text. Môžete mať aj personalizované mikiny a ponožky, ktoré dotvoria tímový vzhľad.

Vyšívaný župan

Naše župany s vyšívaným menom na chrbte sú veľmi obľúbené. Meno podľa vášho výberu môžeme vyšiť hore na chrbát županu, takže budete vždy vedieť, ktorý je váš.

Tipy na zábavné darčeky

Oblečenie môže byť skvelým darčekom. Detské body s menom alebo fotografiou, roztomilé detské tričko alebo praktický podbradník. Meno a fotku podľa vášho výberu môžeme vytlačiť na všetky naše výrobky. Darček si môžete navrhnúť v našom editore prakticky okamžite. Ponúkame aj kravaty, zástery a ponožky!

Špeciálne dizajny

Dizajn podľa vlastného výberu môžete vytvoriť v našom editore. Môžete si vybrať, či chcete pridať vlastné fotky a/alebo text, alebo si vybrať niektorý z našich skvelých dizajnov. Máme niekoľko dizajnov pre mnoho príležitostí, ktoré sa môžu líšiť kus od kusu: * Keep calm, you have a birthday, farewell, wedding * Super dad * 70 and still sexy (or 30, 40, 50 or whatever you want) * I'm the boss * Made in the 70’s, Made in the 80’s, Made in the 90’s * Pekné potlače s jednorožcami, Mr. and Mrs., Queen, Supermom, etc.