Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

S darčekom pre adresátova nemôžete nič pokaziť, ak vytlačíte alebo vygravírujete jeho meno na darček. Prispôsobte darček jeho menom a vytvorte pre tohto výnimočného človeka trvalú spomienku.

167 Darčeky

Videli ste 48 z 167 darov

Darček s menom

Hľadáte zábavný, originálny darček? Darček, ktorý nie je štandardným darčekom darovaným každý rok? Darček, ktorý obdarovaného skutočne prekvapí? Potom ste na správnom mieste! V YourSurprise nájdete veľa darčekov, ktoré je možné prispôsobiť menom alebo fotografiou podľa vášho výberu.

Darček je skutočne prispôsobený, ak obsahuje meno príjemcu. Rozsiahly sortiment YourSurprise ponúka veľa darčekov, ku ktorým môžete pridať meno podľa vášho výberu, či už je to vytlačením, gravírovaním, laserom alebo vyšívaním. Pridanie mena je ľahký spôsob, ako vášmu darčeku pridať osobný vkus. Užívateľsky príjemný editor vám pomôže za okamih vytvoriť jedinečný a prispôsobený darček s menom. Ku každej objednávke môžete dokonca pridať bezplatnú kartičku so správou pre príjemcu.

Typy darčekov

Na YourSurprise nájdete viac ako 1 500 rôznych darčekov, z ktorých je možné každý prispôsobiť menom príjemcu. Čo tak krásna drevená doska na krájanie s menom vytvoreným laserom na jej povrchu, skvelá kniha, v ktorej príjemca hrá hlavnú rolu, krásny hrnček alebo sklenený pohár na čaj s jeho menom alebo elegantná kuchynská zástera. Pre tých, ktorí majú chuť na sladké, ponúkame veľa chutných darčekov, ktoré je možné prispôsobiť menom príjemcu. Máme tyčinky Toblerone, ktoré je možné namiesto loga Toblerone prispôsobiť menom obdarovanej osoby, lahodné tyčinky čokolády Milka s menom alebo fotografiou obdarovanej osoby alebo fotografie a nádoby na sladkosti plné lahodných maškŕt, ktoré je možné tiež prispôsobiť. Chutnou maškrtou ako darčekom nemôžete nič pokaziť!

Originálny darček na narodeniny

Ak sa snažíte nájsť originálny darček na narodeniny, vytvorte skutočne originálny darček na narodeniny jeho prispôsobením pomocou mena príjemcu. Skvelými darčekmi na narodeniny pre mužov sú napríklad gravírované pivné sklenené poháre s ich menom alebo gravírovaná kožená zástera.

Darčeky pre mužov a ženy

Náš sortiment ponúka darčeky pre mužov a ženy. Náš online editor ponúka možnosť pridať ľubovoľný názov na ľubovoľný darček, čo znamená, že si môžete prispôsobiť všetky darčeky pre každého, koho si prajete!

Detské darčeky s menom

Neponúkame iba darčeky pre dospelých! Aj pre najmenších máme veľa zábavných darčekových možností. V ponuke sú drevené hračky, ako napríklad drevený kočík, vozík a odrážadlo. Všetky drevené hračky je možné prispôsobiť menom vášho malého dieťaťa, čo z nich robí skutočne jedinečný darček. Ak vaše dieťa miluje futbal, doprajte mu svoj vlastný prispôsobený futbal s jeho menom. Ak deti dávajú prednosť čítaniu, vyberte milú knihu prispôsobenú tak, že v nej hrajú hlavnú úlohu v príbehu. Perfektné pre čas ísť do postele a skvelé pre ich vývoj!

Detské darčeky s menom

Nájsť perfektný darček pre dieťa môže byť útrapou, či už hľadáte darček pre čerstvých rodičov alebo pre malé dieťa. Ak poznáte meno dieťaťa, môžete ho pridať a vytvoriť tak prispôsobený darček. Medveď s menom a dátumom narodenia malého dieťaťa nie je len úžasným darčekom, ale aj krásnym darčekom na pamiatku. Ak by ste chceli prekvapiť rodičov, dajte na krásnu dekoratívnu dlaždicu vytlačiť meno dieťaťa, fotografiu a ďalšie zábavné podrobnosti, ako je napríklad pôrodná dĺžka, hmotnosť a čas narodenia dieťaťa. Tento jedinečný darček je možné umiestniť do detskej izby, obývacej izby alebo pracovného priestoru.

Skutočne originálne prispôsobené oblečenie

V okamihu premeňte oblečenie na zábavný a jedinečný darček! Nechajte si na Deň otcov dať vytlačiť na oblečenie meno svojho otca alebo pridajte mená svojich členov športového tímu pre dôležitý zápas alebo hru. Môžete dokonca dať na odev vytlačiť meno alebo zábavnú fotografiu. Rovnako ako potlačené oblečenie, aj niektoré odevy môžu byť vyšívané menom podľa vášho výberu, napríklad pekný mäkký župan, ktorý je milým darčekom.

Skutočne špeciálny darček: kniha s menom

Pre knihomoľov a tých, ktorí sa radi vnoria do príbehu, máme k dispozícii fantastické prekvapenia, pretože YourSurprise ponúka možnosť hrať hlavnú rolu v príbehu obdarovanej osoby! K dispozícii máme veľa rôznych kníh, takže si tu každý môže nájsť niečo. Prezrite si teraz náš sortiment prispôsobených kníh!