Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

V živote nemáte na ružiach ustlané. Podporte niekoho, kto prechádza ťažkým obdobím, darčekom „čoskoro sa uzdrav“ a zaželajte mu skoré uzdravenie!

78 Darčeky

Videli ste 48 z 78 darov

Posielame želanie skorého uzdravenia

V obchode YourSurprise nájdete krásne a osobné darčeky k skorému uzdraveniu. Aj keď niekoho nedokážete uzdraviť alebo zbaviť bolesti, môže sa vďaka vám na chvíľu cítiť lepšie. Vedomie, že na vás niekto myslí, urobí väčšine ľudí veľa dobre. Môžete k nim pridať pohľadnicu so správou, na ktorú môžete napísať želanie. Nerobte si starosti, ak nemôžete darček odovzdať osobne – môžeme ho doručiť na dodaciu adresu podľa vášho výberu. Darček teda môžete doručiť priamo niekomu domov alebo do nemocnice.

Darčeky k uzdraveniu

Samozrejme, choroba nie je žiadna sranda, takže chorý vždy ocení niečo na rozveselenie. Môžete napríklad nechať doručiť personalizovanú kartu, čokoládu alebo plyšovú hračku. Všetky dary, ktoré ponúkame, si môžete prispôsobiť fotkou a/alebo textom podľa svojho výberu. Vďaka vhodnému a jedinečnému darčeku sa obdarovaný určite bude cítiť lepšie.

Želanie skorého uzdravenia po operácii

Chcete niekomu po operácii alebo chorobe popriať uzdravenie? Darčeky ako plyšové hračky, mäkké prikrývky alebo milé pohľadnice sú vždy skvelé!

Personalizovaný plyšiak

Vďaka mäkkému plyšiakovi sa každý cíti trochu lepšie a zvlášť, ak je vyrobený špeciálne pre danú osobu. Plyšové hračky YourSurprise majú tričko, ktoré možno prispôsobiť menom a/alebo fotkou podľa vlastného výberu, čo vám umožní rozveseliť niekoho blízkeho jedinečným darčekom so želaním skorého uzdravenia!

Čokoládový darček

Ak sa na to pacient cíti, môžete mu dopriať lahodný čokoládový darček. Vyberte čokoládový telegram s osobným želaním s čokoládovými písmenami!

Perfektné detaily

Okrem osobného darčeka k uzdraveniu môžete pridať aj bezplatnú pohľadnicu s osobným textom. Pri zadávaní objednávky vám bude možnosť pridať pohľadnicu s osobnou správou ponúknutá automaticky.