Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Poďakujte svojim obchodným partnerom, zamestnancom a zákazníkom pekným obchodným darčekom. Vytvorte si personalizovaný firemný darček s fotografiou, menom, textom a/alebo logom.

151 Darčeky

Videli ste 48 z 151 darov

Obchodné darčeky

Hľadanie daru pre obchodného partnera, klienta alebo kolegu nie je vždy jednoduché. Na stránkach YourSurprise vždy nájdete vhodný darček. Použite fotografiu, text alebo logo na pridanie osobného kontaktu ku všetkým darom. Všetky dary je možné objednať aj vo väčších množstvách. Okrem zasielania obchodných darov partnerom a klientom nemôžete zabudnúť na svoj vlastný tím! Prekvapte recepciu na Národný recepčný deň (2. máj v máji) s čokoládou alebo fľašou vína. Na Deň profesionálnych administrátorov (27. apríl) ukážete svoje uznanie správcovskému tímu. Zaokrúhlili sme niektoré z najlepších obchodných darčekov pre vás.

Originálne firemné darčeky

Darček je tvárou vášho podnikania, preto chcete svojich zákazníkov a partnerov prekvapiť niečím, čo reprezentuje aj vašu značku. S YourSurprise môžete vytvoriť originálny darček pre vašu firmu.

Neponúkame len výber z bežných darčekov, ktoré nájdete všade, ale máme ponuku, v ktorej nájdete takmer všetko od čokolády, cez nápoje, kuchynských doplnkov až po kancelárske potreby a mnoho ďalších. Všetky naše darčeky môžu byť prispôsobené logom, menom, fotografiou a/alebo textom.

Tu je niekoľko nápadov na najneobvyklejšie a originálne obchodné darčeky:

  • Obrovská čokoládová tyčinka s vlastným logom: vyberte si medzi obľúbenými značkami z celého sveta
  • Podložka pod myš, ktorú možno personalizovať: vyberte si z rôznych veľkostí tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám
  • Krabička cukríkov s vlastným logom
  • Krabička na obed s vyrytým logom alebo textom
  • Personalizovaná príručná batožina na cestovanie a propagáciu vašej značky

Toto sú len niektoré z jedinečného výberu darčekov s logom, ktoré môžete nájsť v YourSurprise.

Prečo si vybrať nezvyčajný obchodný darček?

Ak sa takto rozhodnete, príjemcovia vášho darčeka, či už sú to zamestnanci, partneri alebo zákazníci, vaše gesto ocenia ešte viac. Zapamätajú si, že ste si dali námahu a budú prekvapení vašou originalitou!

Drobné firemné darčeky

Hľadáte lacnejší obchodný darček?

Lacný a menší neznamená, že má menšiu kvalitu alebo hodnotu. Ponúkame darčeky pre firmy pre menšie alebo väčšie rozpočty, aby vyhovovali vašim potrebám a potrebám obdarovaného.

Môžete napríklad nájsť výber malých darčekov, ako sú perá na mieru; kľúčenky; poháre; bavlnené tašky, čiapky atď...

Môžete si ich kúpiť vo veľkom a získať zľavu alebo si ich zakúpiť priamo na našej stránke.

Náš tím je tu nato, aby vám pomohol!

XL Firemné darčeky

Čo tak prekvapiť obchodným darčekom XL?

Vieme, že na veľkosti skutočne nezáleží, ale obdarovaný môže byť celkom spokojný!

Máme pre vás výber XL alebo XXL biznis darčekov pre naozaj veľké prekvapenie, ktoré nikto nezabudne.

Tu je niekoľko nápadov:

XXL personalizovaná tyčinka Toblerone: ultimátna 4,5 kg výzva!

  • Obrovský medvedík: dostupný v 2 rôznych veľkostiach s prispôsobeným tričkom, do ktorého si môžete pridať svoje vlastné logo
  • Obrovský XL hrnček pre tých, ktorí naozaj nemôžu žiť bez kávy
  • Fľaša šampanského Magnum s vašou personalizáciou
  • Obrovská veža Chupa Chups s vaším logom, ktoré sa vyníma na vrchole

Objavte všetky naše XL a XXL darčeky.

Promo produkty pre firmu: od 1 ks!

Obchodné darčeky sú skvelým spôsobom, ako ukázať svoje uznanie klientom, zamestnancom alebo partnerom. Nájsť ten správny darček však môže byť problém, najmä ak potrebujete nakúpiť vo veľkom. Vedeli ste však, že promo produkt si môžete zakúpiť už od 1 kusu?

V YourSurprise chápeme, že možno nie vždy potrebujete veľké množstvo produktov. Možno sa chcete len poďakovať obchodnému partnerovi alebo odmeniť niektorého z vašich zamestnancov za skvelú prácu.

Preto ponúkame širokú škálu obchodných darčekov, ktoré je možné objednať už od 1 kusu. Či už hľadáte reklamné produkty, firemné darčeky alebo darčeky na mieru, máme pre vás všetko. Priamo na stránke si môžete vybrať a personalizovať svoj firemný darček.

Ak na druhej strane potrebujete veľké množstvá a nechcete strácať príliš veľa času personalizáciou každého produktu, môžeme to urobiť za vás! Vyplňte kontaktný formulár nášho tímu telefonicky alebo e-mailom.

Obchodné darčeky na rôzne príležitosti

Chápeme, že možno hľadáte darček na rôzne príležitosti a chceme sa uistiť, že nájdete ten najvhodnejší pre vaše potreby.

Medzi momenty, ktoré môžeme pokryť, patria:

Ak v zozname nevidíte svoj darčekový moment, nebojte sa, nájdete toho u nás oveľa viac!

Prispôsobené hrnčeky

Ak chcete prekvapiť niekoho (alebo tím), ktorí si vychutnávajú šálku čaju alebo kávy, vyberte si osobné hrnčeky ! Šálky môžu byť prispôsobené individuálne alebo môžu byť objednané vo veľkých množstvách v rovnakom dizajne. Pridajte logo spoločnosti, názov oddelenia alebo ho urobte výnimočným a vytvorte hrnček s menami všetkých. Nemusíte vždy čakať na narodeniny alebo špeciálny (medzi) národný deň, aby ste ocenili svoj tím, tento darček je ideálny pre každú príležitosť!

Prispôsobené puzdro na laptop

Niektorí ľudia sú veľmi zaneprázdnení a veľa cestujú za prácou a skočia zo stretnutia na stretnutie. Sú vždy veľmi dobre pripravení a prinášajú silné prejavy a inšpiratívne prezentácie. Bez notebooku by to nebolo možné. Z tohto dôvodu je dôležité, aby váš notebook dobre chránený. S personalizovaným puzdrom na prenosný počítač môžete vytvoriť profesionálny alebo osobný vzhľad. Vytlačte si logo a slogan spoločnosti na rukáv notebooku alebo na obrázok vašej rodiny. Teraz sa nemusíte starať o svoj laptop už môžete sústrediť na to, že úžasné na to, čo robíte! ## Darček z whisky

Práve ste pristáli na obrovskú dohodu alebo ste dosiahli impozantný cieľ? To si vyžaduje oslavy! Doprajte svojim hviezdnym kolegom (kolegom) alebo partnerom (partnermi) darček s whisky . Premente tento dar na niečo osobné a navrhnite luxusnú drevenú krabicu s vlastnou fotografiou a textom. Môžete tiež použiť logo spoločnosti alebo slogan. Okrem toho, že tento vynikajúci darček na oslavu vašich úspechov, môže byť tiež použitý, keď je niekto povýšený alebo sa bude tešiť na jeho odchod do dôchodku.