Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Plánujete tajného Santu? Objavte všetky naše tipy, ako prekvapiť priateľov a kolegov, a prezrite si náš výber špeciálnych darčekov!

149 Darčeky

Videli ste 48 z 149 darov

Nápady a tipy na darčeky pre tajného Santu

V čase Vianoc je všetko čarovnejšie, všetky tie ozdoby, svetlá, chutné jedlo a darčeky. Vianoce sú tiež časom spoločnej zábavy, organizovania aktivít s rodinou a priateľmi a vianočnej nálady.

Jednou z takýchto aktivít, ktorá je populárna po celom svete, je Tajný Ježiško (alebo Secret Santa), ktorý je ideálnou príležitosťou na spoločnú zábavu a výmenu vianočných darčekov.

Čo je to Secret Santa?

Zorganizovanie akcie Secret Santa znamená, že každá osoba, ktorá sa zapojí, dostane darček od iného člena skupiny, často anonymne. Každá osoba musí dať darček osobe, ktorá jej bola pridelená, bez toho, aby vopred prezradila svoje meno. Mená sa môžu vylosovať klasickým spôsobom, napísaním na papierik a vytiahnutím z klobúka alebo misky, alebo sa môžu dohodnúť online. Existuje mnoho bezplatných webových stránok, ktoré túto službu ponúkajú.

Tipy na organizovanie Secret Santa

Tajný Santa je zábavná aktivita pre všetky vekové kategórie a je ľahké ju zorganizovať, hoci je dobré prijať niekoľko opatrení, aby všetko prebehlo hladko. Máme pre vás niekoľko tipov:

 1. Určite si rozpočet: Samozrejme nechcete, aby sa niekto na vašej akcii cítil trápne alebo nepríjemne. Ak si vopred určíte maximálny rozpočet, môžete zabrániť tomu, aby to ľudia prehnali, a umožniť každému, aby našiel darček v rámci svojich možností.
 2. Porozprávajte sa o svojich záujmoch: Môže sa stať, že nie všetci sa v skupine dobre poznajú. Výber darčeka nie je nikdy jednoduchý, najmä ak nemáte predstavu o niekoho preferenciách. Požiadajte účastníkov, aby pripojili niekoľko návrhov na typ darčeka, ktorý by chceli dostať, spolu s ich menom.
 3. Zorganizujte podujatie na spoločné rozbaľovanie darčekov: Zábavnou časťou je, samozrejme, otváranie darčekov. Zhromaždite účastníkov v jeden večer, počas ktorého si spoločne rozbalia darčeky a pripijú si na Vianoce. Ak nemáte možnosť zorganizovať podujatie naživo, urobte ho online!
 4. Kúpte darček včas: Pri takýchto podujatiach sa môže ľahko stať, že zabudneme na čas a musíme zháňať darčeky na poslednú chvíľu. Aby ste sa uistili, že každý dostane svoj darček včas, stanovte jasný dátum, do ktorého má byť darček doručený osobe, ktorej meno bolo vylosované.
 5. Bavte sa! Nezabudnite, že najdôležitejšia je zábava. Neberte to príliš vážne a nestresujte sa hľadaním dokonalého darčeka.

Nápady na darčeky šetrné k rozpočtu

Ak máte menší rozpočet, môže byť zložité nájsť skvelý darček pre Secret Santu. Nižšie sme pre vás uviedli niekoľko nápadov na darčeky, ktoré by vám mohli pomôcť. Naše darčeky v YourSurprise sú personalizované, čo znamená, že sú šité na mieru obdarovaného, čo mu umožňuje ukázať, že ste do darčeka vložili myšlienku a úsilie.

Secret Santa v kancelárii

Tajný Santa je aktivita, ktorá sa dá veľmi dobre zorganizovať v kancelárii a môže byť zábavným spôsobom, ako si navzájom popriať veselé Vianoce. Pravidlá Secret Santu v kancelárii sú rovnaké, hoci môžete vytvoriť variácie, aby bola udalosť ešte zábavnejšia. Môžete napríklad požiadať kolegov, aby po rozbalení darčeka uhádli meno Secret Santu, alebo pridať kartičku s básničkou o obdarovanom. Secret Santa je ideálnou príležitosťou, ako spojiť kolegov a zabaviť sa. Malý tip: ak má vaša kancelária veľa zamestnancov, rozdeľte kolegov do menších tímov, aby sa predišlo prílišnému chaosu.

Ak organizujete Secret Santa pre kanceláriu, uvedomte si, že nie všetci majú rovnaké finančné schopnosti. Udržujte rozpočet menší a dostupný pre všetkých!

Nápady na darčeky pre Secret Santu s nízkym rozpočtom

Nájsť skvelý darček pre Secret Santu s menším rozpočtom môže byť zložité, preto sme nižšie uviedli niekoľko nápadov na darčeky, ktoré by vám mohli pomôcť. Naše darčeky YourSurprise sú personalizované, čo znamená, že sú šité na mieru obdarovanému. Ideálny spôsob, ako im ukázať, že ste do darčeka vložili myšlienku a úsilie bez toho, aby ste minuli všetky svoje úspory!

 • Zábavná vianočná ozdoba s fotografiou
 • Personalizovaný prívesok na kľúče
 • Gravírovaný pohár na víno s ich menom alebo iným textom
 • Bonboniéra s lahodnou čokoládou
 • Hrnček na kávu s fotografiou alebo textom
 • Personalizovaný zápisník

Zorganizovanie Secret Santu v kancelárii: Sprievodca krok za krokom

Ako hladko a úspešne zorganizovať podujatie Secret Santa v kancelárii? Tu je jednoduchý sprievodca krok za krokom, ktorý vám pomôže:

 • Dohodnite sa na rozpočte: Predtým, než sa rozhodnete pre čokoľvek iné, stanovte rozpočet, ktorý si môžu všetci účastníci pohodlne dovoliť. Nejde o cenovku, ale o myšlienku.
 • Stanovte dátum: Dátum výmeny darčekov si vyberte v dostatočnom predstihu. Všetci tak budú mať dostatok času na nákup darčekov. Nezabudnite posielať upomienky!
 • Vyžrebujte mená: Napíšte mená všetkých účastníkov na papieriky a nechajte každého vylosovať meno z klobúka. Vylosované meno je meno osoby, ktorej kúpite darček. Nezabudnite, že ide o tajomstvo! Ak to nechcete robiť "starým spôsobom", existujú aj webové stránky, ktoré to môžu urobiť za vás.
 • Oznámte pravidlá: Uistite sa, že všetci rozumejú pravidlám výmeny Secret Santu. Môže to byť tak jednoduché ako "žiadne šmírovanie" alebo niečo zábavnejšie, napríklad napísanie básne o obdarovanom, ktorá sa bude hodiť k darčeku.
 • Veľké odhalenie: V zvolený deň sa všetci zídu na výmenu darčekov. Môžete požiadať kolegov, aby po rozbalení darčekov uhádli svojho Secret Santu, čím dodáte darovaniu darčekov ďalší spád.

Vtipné darčeky pre kolegov na Secret Santa

Secret Santa, dlhoročná tradícia na mnohých pracoviskách, by mala byť plná zábavy! Ako lepšie vniesť do kancelárie počas sviatkov smiech ako pomocou vtipných, personalizovaných darčekov pre kolegov v práci?

Tu je niekoľko zábavných nápadov:

 • Hrnček na kávu s osobným motívom: Chcete, aby sa váš kolega každé ráno usmieval? Zvážte hrnček na kávu s vtipným citátom alebo interným kancelárskym vtipom. Môžete si vybrať magický hrnček, aby sa vtip objavil ako prekvapenie keď si do hrnčeka nalejú horúci nápoj!
 • Kancelárske potreby na mieru: Ideálne pre puntičkárskeho kolegu, ktorý si rád udržiava poriadok. Prispôsobte kancelárske potreby s humorným nádychom, napríklad zápisník s jeho menom a milým textom: "Bobove geniálne nápady (väčšinou o káve)".
 • Personalizovaná podložka pod myš: Podložka pod myš s osobným motívom môže vášmu technicky zdatnému kolegovi dodať pocit, že jeho pracovný priestor je viac jeho vlastný. Možno ju personalizujte pamätnou skupinovou fotografiou alebo technickým vtipom, ktorý pochopí iba on.
 • Snehová guľa s fotografiou: Taký očarujúci darček! Prispôsobte kolegovi snehovú guľu s obľúbenou fotografiou, ktorá dodá jeho pracovnému stolu sviatočnú atmosféru.
 • Ponožky s fotografiou: Ponožky s fotografiou môžu byť nezabudnuteľným a vtipným darčekom. Vyberte fotografiu, ktorá urobí radosť zakaždým, keď ju váš kolega uvidí, či už je to skupinová fotografia, milované zvieratko alebo vtipná tvár!

Toto je len niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu začať. Možnosti sú nekonečné, pokiaľ ide o personalizované vtipné darčeky na Secret Santu. Prečo teda nepopustiť uzdu fantázii a nedarovať kolegom darček, ktorý ich rozosmeje

Darčeky od Secret Santa pre vášho šéfa

Ale nie! Dostali ste od šéfa darček na Tajného Santu a neviete, čo máte robiť? Výber darčekov na Secret Santu pre vášho šéfa môže byť trochu náročný. Chcete, aby bol profesionálny, ale zároveň premyslený a osobný. Ak si so šéfom nie ste obzvlášť blízky, vyberte jednoduchší darček,napríklad kancelársky doplnok ako podložku pod myš, zápisník alebo personalizované pero. Ďalšími skvelými darčekmi sú personalizovaný hrnček, termoska alebo prispôsobená fľaša na vodu. Často ich vidíte, ako si popoludní vychutnávajú občerstvenie? V tom prípade sa rozhodnite pre bonboniéru s lahodnou čokoládou!