Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ak bude váš blízky čoskoro oslavovať svoj zaslúžený dôchodok, máme všetko, čo potrebujete, aby ste oslávili tento míľnik s ním! Ponúkame tie najlepšie personalizované darčeky do dôchodku, z ktorých každý obsahuje fotografiu, text a/alebo meno podľa vášho výberu.

75 Darčeky

Videli ste 48 z 75 darov

Darčeky pri odchode do dôchodku

Odchod do dôchodku je dôležitým medzníkom! Je to okamih, ktorý znamená koniec pracovného života a začiatok bezstarostnejšieho života. Po rokoch tvrdej práce a hodinách strávených s kolegami môže byť odchod z pracoviska trochu smutný. Hľadáte darček na odchod do dôchodku pre svojho priateľa alebo kolegu? Práca je niekedy ako druhá rodina, preto je dôležité osláviť rozlúčku s prácou čo najlepšie. Využite naše tipy a nájdite pre neho a pre ňu ideálny darček k dôchodku.

Nápady na darčeky pri odchode do dôchodku

Nie vždy je ľahké nájsť ten správny darček na oslavu niekoho, kto má za sebou desaťročia tvrdej práce. Chcete si vybrať niečo, čo vám bude tento okamih pripomínať a čo sa bude príjemcovi páčiť. Zozbierali sme niekoľko nápadov na darčeky k dôchodku, ktoré vám určite urobia dobre:

  • Personalizované šampanské: večierok na dôchodku bez otvorenia dobrého šampanského nie je večierok. Spoločný prípitok so všetkými kolegami, s ktorými ste prežili chvíle radosti i ťažkostí, bude jedným z najvzrušujúcejších okamihov dňa. Vyberte si zo značiek šampanské nájdete na našej webovej stránke a prispôsobte si obal podľa svojich predstáv!
  • Čokoládové srdce: Zapamätajte si kolegu a ostatných kolegov lahodným srdiečkom naplneným množstvom čokolády Milka. So sladkosťami sa nikdy nemôžete pomýliť! Vytvorte jedinečný balíček a prispôsobte ho špeciálnou fotografiou. Vyberte si zo širokej ponuky čokoláda na mieru vaše obľúbené!
  • Vozík - príručná batožina: Viete, že váš kolega je cestovateľský nadšenec a po odchode z práce bude pravdepodobne cestovať po svete? Potom je to pre vás ideálny darček! Praktická taška na kolieskach, ktorú si môžete prispôsobiť menom, fotografiou alebo textom.

Nájdete tu aj mnoho darčekov na dôchodok pre mužov a ženy, napríklad pivný hrnček s vygravírovaným menom, ktorý je síce zdržanlivejší, ale rovnako originálny, alebo krásny šperk, ktorý je trvalým a pôsobivým darčekom. Pre kulinárskych nadšencov na dôchodku môžete nájsť mnoho kuchynské príslušenstvo, ako sú drevené dosky na krájanie, zástery a dokonca aj súprava na grilovanie! A pre dôchodcov, ktorí milujú víno, si vyberte z našej bohatej ponuky červených, bielych a ružových vín na mieru!

Poďakujte tým, ktorí odchádzajú z práce

Je niektorý z vašich kolegov pripravený odísť a rásť v inej spoločnosti? Môže sa stať, že sa budete musieť rozlúčiť s niekým, kto odchádza z pracoviska, a v takýchto prípadoch je zvykom poďakovať odchádzajúcemu kolegovi špeciálnym darčekom. Darček, ktorý im želá veľa šťastia do budúcnosti. S YourSurprise si môžete okrem výberu darčekov, ktoré hľadáte, aj prispôsobiť a urobiť ich jedinečnými. Či už ide o darček k odchodu do dôchodku alebo pre kolegu, ktorý sa rozhodol odísť z práce inam, v každom prípade si darček zaslúži byť výnimočný... len tak sa môžete svojmu obľúbenému kolegovi poďakovať tým najlepším možným spôsobom! Pridajte k vybranému darčeku fotografiu, meno alebo text a ohromte svojho kolegu.

Darčeky na dôchodok pre otca a mamu

Ak je to otec alebo mama, kto odchádza do dôchodku, kto iný by mal vymyslieť originálny a zábavný darček na odchod do dôchodku ako dieťa? Darček môžete odovzdať počas večierka pri príležitosti odchodu do dôchodku s priateľmi a kolegami alebo, ak dávate prednosť intímnejším chvíľam, ráno pred posledným pracovným dňom. Vaši rodičia majú po odchode do dôchodku určite veľa plánov. Viac času na koníčky, rodinu a možno aj cestovanie. Oslávte tento jedinečný okamih spolu s nimi. Máte nejaké nápady? Kožená zástera vhodná pre milovníkov kuchyne. Okrem luxusného dizajnu je zástera vyrobená z kvalitnej recyklovanej kože a samozrejme na ňu môžete vygravírovať meno osoby, ktorej ju chcete darovať. Dôchodca sa tak bude môcť konečne venovať sporáku. Pre milovníkov kávy nádherný hrnček, ktorý si môžete personalizovať peknou fotografiou. Ak hľadáte niečo originálnejšie, môžete si vybrať magický hrnček! Takto sa každý nový deň na dôchodku začne správne. Stále ste nenašli, čo ste chceli? Môžete si pozrieť našu webovú stránku... je plná mnohých darčeky pri odchode do dôchodku skutočne originálne!