Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Premeňte svoju lásku na jedinečnú a trvalú pamiatku s personalizovanými šperkami s fotografiou, menom a/alebo textom podľa vášho výberu. Gravírované prívesky, náramky, manžetové gombíky a mnoho ďalšieho.

23 Darčeky

Personalizované šperky a doplnky s fotografiou a textom

Diamanty sú síce večné, ale personalizovaný šperk je lepší! Vyberte si personalizovaný šperk a prekvapte svojich blízkych jedinečným a nečakaným spôsobom. Naše šperky si môžete personalizovať pomocou fototlače, gravírovania fotografií, mien, iniciálok alebo textu. Sú to vysokokvalitné výrobky a môžete ich obzvlášť ozvláštniť personalizáciou pre obdarovaného na rôzne príležitosti, ako napr:

  • Výročia: Či už ide o novú alebo večnú lásku, personalizovaný šperk je krásnym spôsobom, ako si pripomenúť dôležitý míľnik vo vašom spoločnom živote. Svoju polovičku môžete prekvapiť súpravou manžetových gombíkov s iniciálami, príveskom v tvare srdca s vygravírovanou fotografiou alebo naším špeciálnym zámkom lásky.

  • Promócie: Ak milovaná osoba oslavuje tento dôležitý míľnik, môžete jej darovať darček, ktorý si bude pamätať navždy, niečo jedinečné venované len jej, napríklad pero s vygravírovaným menom alebo puzdro na vizitky.

  • Odchod do dôchodku: Po celoživotnej tvrdej práci dosiahol priateľ alebo člen rodiny dlho očakávaný odchod do dôchodku? Prekvapte ich špeciálnym darčekom, napríklad zapaľovačom s vygravírovaným menom alebo fotografiou alebo vygravírovanými drevenými hodinkami.

  • Deň matiek alebo Deň otcov: Ak sa chcete poďakovať svojim rodičom za to, že sú úžasní, môžete to urobiť šperkom, ktorý vydrží a je dokonalou pamiatkou, ktorá vyjadruje všetku náklonnosť, ktorú k nim cítite. Niekoľko návrhov: krásne gravírované hodinky alebo personalizovaný náramok s iniciálami matky a dcéry.

Naše personalizované šperky sú vhodné pre mužov aj ženy. Dôležité je, aby bol darček originálny a osobný. V našom sortimente máme mnoho darčekov, vrátane: Prívesky na kľúče, prívesky a náhrdelníky, perá, náramky, manžetové gombíky, zapaľovače a mnoho ďalšieho.

Šperk je vhodným darčekom na každú príležitosť a pre obdarovaného bude určite veľkým prekvapením.

Môžete si vybrať z rôznych druhov a farieb šperkov, napríklad v striebornej alebo zlatej farbe alebo z pravého striebra. Ponúkame prstene, prívesky rôznych tvarov a veľkostí, náhrdelníky a náramky.

Prívesok s vygravírovaným menom, textom alebo fotografiou

Jedným z našich najobľúbenejších šperkov je prívesok s menom alebo iniciálou (iniciálami). Ponúkame prívesky v striebornej a zlatej farbe, ako aj prívesky z pravého striebra. Prívesky sú k dispozícii v rôznych tvaroch, napríklad v tvare srdca, okrúhle alebo štvorcové. Ponúkame aj prívesky s vodorovným alebo zvislým pruhom, na ktorý je možné pridať meno alebo iniciálu, ktoré sa dajú vygravírovať. Vyberte si personalizovaný náhrdelník so srdcom, personalizovaný náhrdelník s tyčou alebo personalizovaný náhrdelník s iniciálou. Prečo si nevytvoriť personalizovaný náramok s menom, aby ste skompletizovali sadu? Vedeli ste, že na prívesok si môžete dať vygravírovať aj fotografiu a vytvoriť tak náhrdelník s vygravírovanou fotografiou? Nechajte si na prívesok vygravírovať obľúbenú fotografiu svojho dieťaťa, dieťaťa alebo partnera. Na vygravírovanie vašej fotografie do prívesku používame najmodernejšie techniky s veľkou starostlivosťou a presnosťou. Personalizácia vlastného prívesku s vygravírovanou fotografiou nebola nikdy jednoduchšia ani zábavnejšia. Vďaka rôznym tvarom príveskov a mnohým možnostiam personalizácie môžete popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite. Vytvorte si teraz svoj personalizovaný fotonáhrdelník alebo iný fotošperk.

Kožené náramky s menom, textom alebo fotografiou

Ak máte radi chladný, drsne vyzerajúci druh šperkov, určite si zamilujete naše gravírované kožené náramky. Sú k dispozícii v čiernej, hnedej a ružovej farbe a môžu obsahovať až 25 znakov textu podľa vášho výberu. To znamená, že ak chcete, môžete pridať jedno alebo viac mien a vytvoriť si tak vlastný personalizovaný náramok s menom. Náramky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže sú vhodné pre každé zápästie.

Okrem gravírovaných kožených náramkov ponúkame aj kožené náramky, na ktoré možno pridať fotografie: náramky s posuvníkom. Tie sú tiež k dispozícii v čiernej, hnedej a ružovej farbe a obsahujú maximálne 3 jazdce, na ktoré možno pridať fotografie. Ak by ste chceli viac jazdcov, môžete si ich objednať samostatne.

Manžetové gombíky s iniciálami alebo fotografiou

Pre mužov, ktorí radi nosia manžetové gombíky k svojmu oblečeniu, ponúkame krásne personalizované manžetové gombíky, na ktoré si môžete nechať vygravírovať svoje iniciály. Vybrať si môžete oválne alebo štvorcové manžetové gombíky vyrobené z antialergickej nehrdzavejúcej ocele. Vygravírovať možno až 12 znakov textu.

Ak si želáte, aby bola na manžetové gombíky pridaná fotografia, ponúkame aj túto možnosť. Môžete si vybrať z okrúhlych, oválnych alebo obdĺžnikových manžetových gombíkov. Fotografia je na manžetové gombíky vytlačená plnofarebne a má jedinečný 3D povrch.

Ďalšie krásne doplnky, na ktoré môžeme vygravírovať text alebo fotografiu

Okrem všetkých uvedených predmetov ponúkame aj mnoho ďalších doplnkov, ktoré možno personalizovať, napríklad: perá: Ak hľadáte elegantný darček pre niekoho výnimočného, personalizované pero s vygravírovaným textom mu určite vyčarí úsmev na tvári.