Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

13 darčeky

Čo hovoria naši zákazníci

Všetko je O.k.

Jana na 9-5-2022

10 / 10

Absolutely fantastic customer service, since my order got lost in the post (which is of course not their fault). They immediately replaced the order and made my sister's birthday special thanks to their amazing gift. Thank you!

Tereza na 25-4-2022

10 / 10

Maximálna spokojnosť

Katarína na 25-4-2022

10 / 10
10.0

185 recenzie

Zobraziť všetko

Personalizované pivá s fotkou a textom

Pivné prekvapenie s osobnou etiketou. Personalizovaná sada pív je skvelým tipom na darček pre priateľa, otca alebo manžela. V našom sortimente nájdeš rôzne druhy pivných darčekov: - darčekové sady obsahujúce rôzne druhy piva - rôzne značky piva v personalizovanej drevenej krabici - rôzne značky piva v darčekovej sade vrátane pohára s vygravírovaným menom alebo textom podľa vlastného výberu - súprava na varenie piva s gravírovanými pohármi na pivo - sady rôznych druhov gravírovaných pohárov na pivo

Personalizovaná pivná súprava

Bežné pivá sú dostupné v každom obchode. Náš sortiment je široký a môžeš si tiež vytvoriť originálnu etiketu s menom, fotkou alebo vtipným nápisom. Príjemcu takýto originálny nápad určite prekvapí.

Pivo v personalizovanej drevenej krabici

Nie je nič jednoduchšie, stačí vybrať fotku a text a pridať ich do nášho online editora. Tvoj dizajn vytlačíme alebo vygravírujeme na vrch drevenej krabice. Môžeš si vybrať z rôznych značiek piva, ako napríklad Duvel Moortgat, Westmalle Tripel, La Trappe Isid'Or, La Trappe Quadrupel alebo Kasteel Cuvée Chateau.

Ďalší fantastický darček:

Sada - pivo s gravírovanými pohármi

Každý pivný fajnšmeker ocení pivný darček v podobe sady s osobnými pohármi. Tvoj návrh pohárov môže obsahovať meno príjemcu alebo vtipnú správu. Okrem praktického aspektu pohára na pivo to bude aj skvelý suvenír.

Nielen pre mužov

Naša široká ponuka umožní prekvapiť svojich blízkych na Deň otcov, narodeniny, bakalárske večierky, ale ani dámy nepohrdnú pivnými pochúťkami. Možnosť personalizácie navyše dodá tomuto daru osobný šmrnc. Ponúkame rôzne druhy pohárov na pivo, aby si si ich mohol skombinovať s vybranými pivami tak, aby tvorili súvislý celok. Vďaka gravíru to bude fakt jedinečný darček. Použi náš editor a vytvor dokonalú sadu pre každého milovníka piva!