Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Gravírované krígle na pivo, darčeková súprava na pivo, súprava na varenie piva... pre každého je tu niečo! Prekvapte špeciálnu osobu, ktorá miluje pivo, osobným darčekom.

13 Darčeky

Personalizované pivá s fotkou a textom

Pivné prekvapenie s osobnou etiketou. Personalizovaná sada pív je skvelým tipom na darček pre priateľa, otca alebo manžela. V našom sortimente nájdeš rôzne druhy pivných darčekov: - darčekové sady obsahujúce rôzne druhy piva - rôzne značky piva v personalizovanej drevenej krabici - rôzne značky piva v darčekovej sade vrátane pohára s vygravírovaným menom alebo textom podľa vlastného výberu - súprava na varenie piva s gravírovanými pohármi na pivo - sady rôznych druhov gravírovaných pohárov na pivo

Personalizovaná pivná súprava

Bežné pivá sú dostupné v každom obchode. Náš sortiment je široký a môžeš si tiež vytvoriť originálnu etiketu s menom, fotkou alebo vtipným nápisom. Príjemcu takýto originálny nápad určite prekvapí.

Pivo v personalizovanej drevenej krabici

Nie je nič jednoduchšie, stačí vybrať fotku a text a pridať ich do nášho online editora. Tvoj dizajn vytlačíme alebo vygravírujeme na vrch drevenej krabice. Môžeš si vybrať z rôznych značiek piva, ako napríklad Duvel Moortgat, Westmalle Tripel, La Trappe Isid'Or, La Trappe Quadrupel alebo Kasteel Cuvée Chateau.

Ďalší fantastický darček:

Sada - pivo s gravírovanými pohármi

Každý pivný fajnšmeker ocení pivný darček v podobe sady s osobnými pohármi. Tvoj návrh pohárov môže obsahovať meno príjemcu alebo vtipnú správu. Okrem praktického aspektu pohára na pivo to bude aj skvelý suvenír.

Nielen pre mužov

Naša široká ponuka umožní prekvapiť svojich blízkych na Deň otcov, narodeniny, bakalárske večierky, ale ani dámy nepohrdnú pivnými pochúťkami. Možnosť personalizácie navyše dodá tomuto daru osobný šmrnc. Ponúkame rôzne druhy pohárov na pivo, aby si si ich mohol skombinovať s vybranými pivami tak, aby tvorili súvislý celok. Vďaka gravíru to bude fakt jedinečný darček. Použi náš editor a vytvor dokonalú sadu pre každého milovníka piva!